+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 15
    iPhoner שועל על! הסמל האישי של Cyphers
    תודה
    4
    הודו לי 591 פעמים ב 215 הודעות

ברירת מחדל סיקור מוצר | JBL On Stage IIIP

חברה: JBL/Harman Multimedia
    אתר: www.jbl.com
    דגם: On Stage IIIP
    מחיר: 170$ (מחיר יצרן)
    תאימות: iPhone, iPod Touch iPod Nano - עוד פרטים בהמשך

קנית כבר iPhone\iPod touch וחוץ מכל הפיצ'רים המגניבים שיש ומגוון האפליקציות המכשיר הזה בבסיסו הוא iPod+Phone בואו לא נשכח. אז את עניין הטלפון נשאיר היום בצד - נתמקד בחוויית המוזיקה וכאן נכנס הקומבו הזה: JBL On Stage IIIP

לפני הכל קצת רקע, JBL חברה ותיקה וידועה מאוד בתחום מוצרי האודיו. (Audio)
    החברה מתחלקת לשני מחלקות אחת למגזר הפרטי והשניה מכוונת למגזר העסקי (אולפנים וכו')
    JBL אינה יצרנית מוצרים פריפריאלים ל iPhone אבל היא מביאה מהעיצוב הייחודי שלה והידע בתחום הסאונד הרבה דברים טובים.

On Stage הוא מוצר די וותיק בשטח כאשר הגלגול הראשון שלו כבר יצא בשנת 2004 ומאז הספיק לצאת עוד דגם משופר שהביא עמו את פונקציית השלט כבר ב 2005. המוצר שעליו נדבר היום הוא הגלגול השלישי של המוצר שנקרא On Stage IIIP אשר במקביל אליו יצאו עוד 2 דגמים: אחיו התאום: On Stage III ו- On Stage 200ID.

ההבדלים בין שלושת הדגמים: דגם ה- P מציע תמיכה איכותית למכשיר ה- iPhone כאשר הדגם המקביל פשוט מכיל שקע שגם שם ניתן לדעתי להכניס את ה- iPhone אך הוא לא מכיל הגנה מושלמת. דגם ה 200ID הוא דגם שונה לחלוטין בעיצובו (האליפטי) שמציע קצת יותר בס - פחות עוצמה ורכות.

כאן ניתן לראות את דגם ה IIIP (השחור) ולידו את ה- III - ניתן להבחין בנוחות העגינה שיש לדגם ה- P ע"פ הדגם הרגיל

קצת על המראה החיצוני של ה- IIIP- התחנה עצמה נראית כמו צלחת מעופפת בגודל 7.5 אינטש כאשר בהיקפה יש 4 רמקולים מתחת לגריל מתכת. בנוסף, שני כפתורי ווליום +\- ובחלק האחורי כפתור כיבוי\הדלקה ו 2 כניסות: אחת AC, והשניה Audio in.

המכשיר קיבל שדרוג גודל משמעותי ביחס לקודמו בעיקר כדי להוסיף מקום לעוד שני סוללות AA אשר מגדילות את זמן ההאזנה לכמעט 12 שעות. חלקו התחתון של ה IIIP מוברג בסיבוב בכדי להוציא\להכניס בטריות - אין צורך להרחיב - זה הכל עניין של ניידות. (כמובן שלא רק- ניתן להאזין ללא בטריות עם חיבור ישיר לחשמל)

רשמים אישיים
    הדבר הראשון שאני רוצה להבליט זה ההתלהבות שלי מהאריזה של המכשיר- המכשיר מגיע באריזה מינימליסטית כאשר ברגע שהאריזה נפתחת הדבר מתגלה כההפך הגמור. החבילה הזאת מכילה כל מה שצריך:

- ה- dock עצמו
    - כבל AC
    - חמישה מתאמי עגינה שונים*
    - גומיות לקיבוע iPhone/iPod touch
    - שלט
    - כבל סטריאו
    - תיק נשיאה

שתבינו, המכשיר הזה מגיע מוכן לשימוש - פשוט לחבר לחשמל ולשים את ה iPhone. אין אלפי מכוונים לא רלוונטים או כפתורים ללא תכלית.
    מתאמי העגינה מגיעים עם רשימת index בצד שמפרטים לאיזה מכשיר מתאים כל מתאם. בניהם, iPod Nano 4G/5G ועוד ועוד.
    השלט, שולט על כל הפונקציונליות הבסיסית של המכשיר + שליטה על תפריטי ה iPod - אני עוד לא לגמרי שולט בזה אבל זה עובד נהדר.
    תיק נשיאה, כשמו כן הוא אבל זה בהחלט מה שהופך את הערכה למשהו אחר- התיק מכיל תאים לכל חלק קטן שמגיע ומבטיח ניידות מוחלטת של המכשיר הזה.
    כבל הסטריאו בעצם נותן אופציה לחבר כל נגן שהוא ל IIIP דרך שקע ה input מה שפחות או יותר הופך את המכשיר היקר הזה לרמקול בלבד.

מסקנות
    אני לא אוהב לסכם מוצרים כאלה כי אין פה פאנצ', אני יכול להגיד מה אני אהבתי ומה פחות אבל החווייה שונה בין אדם לאדם.
    ובכל זאת, לטעמי המכשיר מגיע ברמת גימור ועיצוב מדהימה. בנוגע לחבילה שלו, אז גם, החבילה כוללת כל מה שצריך ומיד עם החיבור לשקע המכשיר מנגן כמו גדול.
    לגבי חוויית הסאונד, אז ככה, מסתבר שבגרסא הזאת הורידו קצת את רף עוצמת השמע המקסימאלית כדי לא להגיע למצבי dissolve שיוצרים רעשים מחרידים וזה נקודה חיובית מאוד. לגבי הבאס- חסר באס וכנראה זה בגלל שאני משווה את איכות הבאס למערכת בייתית וזה פשוט לא פייר.
    החבילה עצמה לא זולה אבל לטעמי היא בהחלט אחת האיכותיות שיש לנגני ה iPod וזה בהחלט מכשיר שאני הולך לחרוש עליו בטיולים, בנסיעות ארוכות, בחו"ל ואפילו בבית בכייף. מומלץ לכל חובב מוזיקה אמיתי! סאונד רך ואיכותי!

iPhoner ותיק
    תודה
    1
    הודו לי 41 פעמים ב 39 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סיקור מוצר | JBL On Stage IIIP

בהקשר למוצרי החברה - אני משתמש כבר כשנה וחצי במוצר (דגם עם שלט):

jbl on stage micro.

מוצר מעולה - איכות שמע מצוינת וניידות נוחה. מעולה לאנשים שנוסעים לא מעט ומעוניינים לשמוע את המוסיקה שלהם לא דרך האוזניות... השלט מוסיף המון וממש הופך את המוצר למערכת קטנה וניידת.

אין ספק שתיק נשיאה, שלפי הסיקור הנ"ל מגיע עם המוצר, הוא שיפור משמעותי ומבורך... חבל שזה לא הגיע גם עם הדגמים הישנים...

באמת אחלה מוצר ומומלץ בחום...

iPhoner שועל על!
    תודה
    35
    הודו לי 109 פעמים ב 76 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי geeker צפיה בהודעה
    בהקשר למוצרי החברה - אני משתמש כבר כשנה וחצי במוצר (דגם עם שלט):

jbl on stage micro.

מוצר מעולה - איכות שמע מצוינת וניידות נוחה. מעולה לאנשים שנוסעים לא מעט ומעוניינים לשמוע את המוסיקה שלהם לא דרך האוזניות... השלט מוסיף המון וממש הופך את המוצר למערכת קטנה וניידת.

אין ספק שתיק נשיאה, שלפי הסיקור הנ"ל מגיע עם המוצר, הוא שיפור משמעותי ומבורך... חבל שזה לא הגיע גם עם הדגמים הישנים...

באמת אחלה מוצר ומומלץ בחום...
    לי יש את הסטייג' מיקרו מלפני 3 שנים בערך (עוד מסוף הצבא) ויש לי גם שלט ותיק נשיאה, שהאמת שאני אפילו לא יודע איפה הוא כי אני משתמש בו בעיקר כמטען לאיפון...

סה"כ מוצר טוב עם שמע מעולה אבל כשאני מחבר את האיפון הוא אומר לי שהוא לא מתאים לעבודה עם טלפונים ושואל אם אני רוצה להכנס למצב טיסה. אם אני בוחר שלא הוא עובד כרגיל אבל אם נכנסת שיחה הוא מצפצץ כמו שכל רמקול מצפצף כששמים לידו טלפון (אני לא יודע אם זה כי קניתי אותו בתקופה שהאיפון רק התחיל לצאת או שגם הדגמים החדשים עושים את זה?)

את המיקרו אפשר גם לחבר בusb למחשב עם מיני usb ואז ככשמים את האיפוד הוא גם מתחבר למחשב כאילו שהשתמשנו בכבל של אפל שוב, עבד לי עם האיפוד ננו דור ראשון שהיה לי ולא עבד עם איפוד טאצ' שבא אח"כ, איפון 2g ואיפון 3g (כל הרזומה אפל שלי ב 3 שנים האחרונות).

סה"כ בתור רמקול לאיפוד ואיפון הוא מעולה, שומעים בו ממש טוב והגודל הקטן שלו מפתיע בעוצמה ובאיכות. מעצבן אותי שהוא "לא מותאם לשימוש עם איפון" (ששוב, זה יכול להיות בגלל התקופה שקניתי אותו) וזה שאפילו האיפוד טאצ' (שכבר היה קיים אז) לא מתחבר איתו למחשב בתור תחנת עגינה.

אצלי הוא משמש היום כמטען נטו.

iPhoner שועל על!
    תודה
    59
    הודו לי 80 פעמים ב 73 הודעות

לא יודע מה איתכם לאחרונה קניתי jbl on stage 200id רמקולים פצצה!!!!!!!

ממליץ בחום המחיר קצת יקר:1000 שקל.אבל באמת שווה כל שקל!

iPhoner מתחיל
    תודה
    4
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

וואי נראה משהוא ליגה ובטח איכות מעולה
    איפה אפשר לשמוע לפני קניה? וגם לקנות אותו?
    אה וגם כמה עולה??

תודה
    4

הזכירו פה שפעם (בתקופת דגמי ה II) היה אפשר לחבר כבל USB - אז גם היום בדגמי ה- III ניתן לראות שקע מאחור כמעין הכנה לתמיכה כזאת אבל JBL כנראה החליטו לבטל את התמיכה הזאת והשקע נשאר סתם ריק. (ניתן לראות בתמונה ממבט על ממש מתחת לכפתור ה power)

לגבי ה- jbl on stage 200id בהחלט מכשיר מצויין אך הרבה פחות נייד.

חבל להשתמש במכשיר כמטען - זה מכשיר מצויין ומי שאמר פה שיש לו בעיית תאימות (מתריע על מכשיר לא תואם) סביר ששדרוג גרסאת ה firmware לטלפון ישנה את המצב.

yaron אני מאמין שב iDigital יש אותו ובחנויות באג.

iPhoner חדש
    תודה
    5
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

קניתי לפני כמה חודשים Bose SoundDock Portable

למי שמחפש את הסאונד הכי טוב שקיים היום לאייפון...
    באסים מדהימים, צליל צלול, עצמה מרשימה ביותר, עיצוב נקי, שלט...כיאה למוצר של BOSE
    קיימים כמה דגמים של SoundDock, כאמור לי יש את הנייד (בטריה שמספיקה לשלוש שעות בעצמת ווליום מלאה. אני הצלחתי לסחוט ממנו כמעט 8 שעות באחד השימושים)
    המחיר אמנם יקר אבל שווה כל דולר....

http://www.bose.com/controller?url=/...tems/index.jsp

נערך לאחרונה על ידי alontim; 23/11/09 בשעה 21:54. סיבה: הגהה

תודה
    4

ציטוט נכתב במקור על ידי alontim צפיה בהודעה
    קניתי לפני כמה חודשים bose sounddock portable

למי שמחפש את הסאונד הכי טוב שקיים היום לאייפון...
    באסים מדהימים, צליל צלול, עצמה מרשימה ביותר, עיצוב נקי, שלט...כיאה למוצר של bose
    קיימים כמה דגמים של sounddock, כאמור לי יש את הנייד (בטריה שמספיקה לשלוש שעות בעצמת ווליום מלאה. אני הצלחתי לסחוט ממנו כמעט 8 שעות באחד השימושים)
    המחיר אמנם יקר אבל שווה כל דולר....

http://www.bose.com/controller?url=/...tems/index.jsp
    אולי תכתוב סיקור לגבי המערכת הזאת - נראה מעניין.

iPhoner ותיק
    תודה
    1
    הודו לי 41 פעמים ב 39 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי raphaelz צפיה בהודעה

סה"כ מוצר טוב עם שמע מעולה אבל כשאני מחבר את האיפון הוא אומר לי שהוא לא מתאים לעבודה עם טלפונים ושואל אם אני רוצה להכנס למצב טיסה. אם אני בוחר שלא הוא עובד כרגיל אבל אם נכנסת שיחה הוא מצפצץ כמו שכל רמקול מצפצף כששמים לידו טלפון (אני לא יודע אם זה כי קניתי אותו בתקופה שהאיפון רק התחיל לצאת או שגם הדגמים החדשים עושים את זה?)
    כנראה שגרסת האייפון שלך באמת לא תואמת כפי שנאמר כבר, גם לי זה קרה כשרק קניתי את הרמקולים... אחרי שדרוג זה מסתדר...
    יש עוד דרך ל"סדר" בעיות כאלה, לדוגמא:
    This accessory is not made to work with iPhone

תודה
    4

שדרוג גרסה יעילים את זה ישר ואין צורך להתעסק עם קבצים. (לדעתי פחות מומלץ וכדאי רק כמוצא אחרון)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון