+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    iPhoner שועל על!
    תודה
    19
    הודו לי 233 פעמים ב 162 הודעות

ברירת מחדל OverBoard - אורביט (Orbit) כפי שהיה אמור להיות

OverBoard - אורביט (Orbit) כפי שהיה אמור להיות
    לפני כחודש שוחררה אורביט, שאמורה לפעול כ - Exposé לאייפון, לאחר חוסר עמידה בציפיות, מפתח בשם Ryan Petrich החליט ליצור גירסא משופרת של התוכנה.

למי שלא מכיר - הנה הסבר קצר על Exposé:

Exposé היא תכונה שקיימת כיום בכל מחשב מק חדש, שמראה על מסך המחשב את כל החלונות הפתוחים ברקע, ומציגה אותם בצורה שאפשר לראות את כולם ביחד.
    הנה סרטון קצר שמראה על השימוש בתוכנה:

לפני כחודש שוחרר לYouTube סרטון שמראה מה היה קורה אם התכונה הייתה מותאמת לאייפון:

עוד אפשר לקרוא פה על הקונספט בהתחלה.

לאחר כמה ימים המפתח Steven Troughton-Smith (שיצר את התוכנה Stacks, שמקורה גם במערכת ההפעלה OS X) ויצר את Orbit, שהייתה אמורה לענות על הקונספט. ההבטחות כגון הפעלה דרך כפתור הבית ו/או צביטת המסך (Pinch) לא הגיעו, והיו אמורים להגיע בגירסא 1.1 של התוכנה. בינתיים, המפתח Ryan Petrich החליט לקחת את המצב לידיים, ושחרר את OverBoard, שבאה עם כל תכונות אלה + גישה מהירה יותר. התוכנה באה עם הגדרות כגון: הצגת הדוק בזמן הפעלת התוכנה, הפעלה ע"י צביטה ו/או לחיצה על כפתור הבית ו/או כפתור על הספרינג בורד (או כולם), עמוד החיפוש בין הדפים ועוד. המפתח של Orbit טוען שידע על בואה של התוכנה, ולכן התעקב עם שחרור גירסא 1.1 של התוכנה שלו.

לפי דעתי התוכנה עולה הרבה יותר מהר, האפשרויות הרבות לגישה הרבה יותר נוחות למי שהשתמש בOrbit יודע שהייתה בעיה עם טעינת חלק מהדפים, ומדי פעם היה צריך לחכות הרבה עד שיופיעו כל הדפים.

הנה הדגמה של התוכנה:
    |

התוכנה זמינה ב:

מחיר: 1.99 (בדיוק כמו Orbit).

נערך לאחרונה על ידי Cyphers; 21/11/09 בשעה 16:34.

iPhoner שועל על!
    תודה
    10
    הודו לי 10 פעמים ב 9 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: OverBoard - אורביט (Orbit) כפי שהיה אמור להיות

כן.. יש לי את האפליקציה הזאת.. היא הרבה יותר טובה מorbit

iPhoner שועל על!
    תודה
    5
    הודו לי 134 פעמים ב 125 הודעות

אני יותר ממליץ על categories בשילוב עם categoriesSB (שמעלה את הקטגוריות לתוך ה springboard, ומעלימה לחלוטין את זמן המתנה). כך אני יכול לדוגמא שתהיה לי תיקיית משחקים אחת ובה 50 משחקים, במקום 4 מסכים שונים על הספרינגבורד.

עכשיו אני רק עם 2 מסכים בספרינגבורד - ולמעלה מ 130 אפליקציות, שמסודרים יפה בכמה תיקיות

iPhoner שועל על!
    תודה
    19

ציטוט נכתב במקור על ידי thenrg1 צפיה בהודעה
    אני יותר ממליץ על categories בשילוב עם categoriessb (שמעלה את הקטגוריות לתוך ה springboard, ומעלימה לחלוטין את זמן המתנה). כך אני יכול לדוגמא שתהיה לי תיקיית משחקים אחת ובה 50 משחקים, במקום 4 מסכים שונים על הספרינגבורד.

עכשיו אני רק עם 2 מסכים בספרינגבורד - ולמעלה מ 130 אפליקציות, שמסודרים יפה בכמה תיקיות
    גם לי הייתה תקופה שהשתמשתי בשילוב הזה, אבל פשוט לא נוח לי. בכל מקרה אחלה פתרון.

iPhoner שועל על!
    תודה
    5
    הודו לי 9 פעמים ב 7 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי thenrg1 צפיה בהודעה
    אני יותר ממליץ על categories בשילוב עם categoriessb (שמעלה את הקטגוריות לתוך ה springboard, ומעלימה לחלוטין את זמן המתנה). כך אני יכול לדוגמא שתהיה לי תיקיית משחקים אחת ובה 50 משחקים, במקום 4 מסכים שונים על הספרינגבורד.

הספרינגבורד שלך אולי מסודר, אבל עדיין יש לך תיקיות עם עשרות אפליקציות שבהן אתה צריך לדפדף.
    אז במקום לדפדף בספקינגסברד אתה מדפדף במקום אחר.
    זה מה שהתוכנה הזאת חוסכת. הרבה יותר קל (לי) להסתכל על כל האפליקציות "מלמעלה" מאשר לעבור בין כל תשעת הדפים שלי.

iPhoner שועל על!
    תודה
    5
    הודו לי 134 פעמים ב 125 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי avivik צפיה בהודעה
    הספרינגבורד שלך אולי מסודר, אבל עדיין יש לך תיקיות עם עשרות אפליקציות שבהן אתה צריך לדפדף.
    אז במקום לדפדף בספקינגסברד אתה מדפדף במקום אחר.
    זה מה שהתוכנה הזאת חוסכת. הרבה יותר קל (לי) להסתכל על כל האפליקציות "מלמעלה" מאשר לעבור בין כל תשעת הדפים שלי.
    על טעם וריח אחי ... אני בטוח שגם שולחן העבודה שלנו במחשב לא נראה אותו הדבר

iPhoner שועל על!
    תודה
    19

עידכון - בגירסא החדשה של Orbit יש קיצור מהיר והדף שמראה את כל העמודים השתנה, אבל גם בא עם חיסרון גדול - שהפעולה להפעלת התוכנה היא או האייקון או שתי הקלקות על כפתור הבית, שהורס את האפשרות לiPodPop שפותחת תפריט קטן של האייפוד בהקלקה כפולה. החלטתי סופית להשאר עם OverBoard בלבד

+ פרסם תגובה