+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 16
    iPhoner ותיק
    תודה
    9
    הודו לי 19 פעמים ב 15 הודעות

ברירת מחדל תוכנת הניווט של איתורן - מסקנה סופית

כמו רבים פה בפורום, גם אני התנסיתי עם התוכנת ניווט של איתורן.
    זאת לא ההודעה הראשונה שאני כותב בנושא התוכנת ניווט של איתורן אך פוסט זה ללא ספק יהיה החותם שלי בנוגע לתוכנה זו!

השתמשתי בתוכנה זו מספר פעמים ואיני יכול לו ר שהתרשמותי מהתוכנה הייתה משהו חיובי במיוחד..

לפני הכל, אני רוצה לציין שהרכיב GPS שלי באייפון תקין לחלוטין ובדקתי זאת על ידי מספר תוכנות ניווט בעבר!

התוכנת ניווט של איתורן מאכזבת מאוד!!!
    זה מרגיז שאני לא פעם ולא פעמיים עומד ברמזור שמורה לי לפנות שמאלה ובמהלך ההמתנה לרמזור ירוק, התוכנה תתחיל להשתגע ולהורות לי לנסוע בכיוון אחר כאשר אני יודע שאני צריך לפנות שמאלה כי זו הדרך המהירה ביותר!

חיסרון נוסף בתוכנה שאין אופציה טובה לחלופות מסלול! לא ברור לי אילו חלופות יש לי ומה אורכן.
    התוכנה בוחרת לי מסלולים מסובכים ולא פרקטיים בעליל! למה לעזאזל להסתבך עם 10 פניות ימינה שמאלה כאשר אפשר לנסוע ישר ובסוף להגיע לאותו המקום?!?!

התוכנה מראה שיש קליטה טובה אך עדיין יש דיליי בנושא מהירות הנסיעה וגם במיקום שלי על המפה!
    אני יכול לבצע שתי פניות אחת לאחר השניה והתוכנה תתעדכן על כך רק לאחר 10 שניות לפחות!!!

הערב החלטתי סופית, אני חוזר לתוכנת iGO8!!
    נכון ש-iGO8 יותר איטית בזמן עליה ומגיבה בפחות רגישות בתפריט שלה, אבל מבחינת דיוק, אמינות (שזה אולי הכי חשוב), מבחינת פשטות וכו? התוכנה הזו עושה את העבודה!

אנשים מדווחים שהתוכנה עובדת להם מצויין ואין לי בעיה עם זה! אם עובד להם מצוין אז אני שמח! אבל אני יודע שעל התוכנה הזו אי אפשר לסמוך ולכן אני מסיר אותה!
    אם מישהו פה מטעם איתורן קורא זאת, א י מציע לו לבדוק את התוכנה משום שיש לה הרבה דברום לשפר!

iPhoner שועל על!
    תודה
    24
    הודו לי 120 פעמים ב 104 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: תוכנת הניווט של איתורן - מסקנה סופית

אני מחפש GPS שאני יוכל להוציא כסף לאיפון שלי בזה אני רוצה לקנות גם אין לי אפשרות לפרוץ כרגע את האיפון וגם דבר כזה אני רוצה לקנות חוקי.

אין תוכנה כרגע שאפשר לעבוד איתה באיפון ולסמוך עליה? ה-igo8 אני מכיר אבל אתה משתמש לאיפון? או מכשיר אחר?

iPhoner שועל על!
    תודה
    6
    הודו לי 22 פעמים ב 22 הודעות

כולם אומרים שלאיתורן יש מלא בעיות ובאגים... לא נראלי ממולץ לעבור אני ישאר עם waze

iPhoner מנוסה
    תודה
    8
    הודו לי 25 פעמים ב 18 הודעות

שלום וברכה רונגוט 84.
    תודה על הביקורת, אנחנו תמיד שמחים ללמוד ולהשתפר. לצערי, במקרה שלך מדובר בבעית קליטת gps שאינה מופיעה אצל רוב המשתמשים. עד עתה מכרנו מאות תוכנות ואחוז קטן (בערך 5% ) מתלונן על בעיות קליטה שמשגעות את התוכנה כפי שאתה מתאר. את חלקם הצלחנו לשכנע לקחת את המכשיר לטכנאי ואני שמח לומר שכל אלו שעשו זאת, הודיעו לנו אחר כך שהבעיה נפתרה לחלוטין. כיוון שהיתה לי בעיה דומה על המכשיר האישי הקודם שלי (3g) אני יכול לומר בוודאות שזו בעית חומרה המופיעה בחלק קטן מהמכשירים וניתנת לתיקון. הבעיה חוזרת גם בכל תוכנות הניווט האחרות ועמודי התמיכה של המתחרים בחו"ל מלאים משתמשים זועמים על בעיות בתוכנה שנובעים מבעיות קליטה שאינם ניתנות לתיקון על ידי תוכנה זו או אחרת.

במקביל, גילינו כי חלק מהמשתמשים התקין תוכנות שפגעו בביצועי המכשיר. תוכנות המתערבות במערכת ההפעלה כמו sbs settings, boss preferences ואחרות משפיעות על הgps. גם ניסיון שעשיתי לבד בו התקנתי את roqy ניטרלה לחלוטין את המקלט הפנימי וכן את המצפן.
    אם המקלט עובד לך תקין לחלוטין עם תוכנות אחרות אין לי אלא להתפלא ולהציע שתמשיך לבדוק.

לגבי חלופות מסלול, דווקא יש לנו כאן אפשרויות נרחבות. לחיצה על תפריט->מסלול חלופי תציג לך כמה אפשרויות: חישוב מסלול אחר, חסימת קטע כביש (למשל אם ראיתם פקק או תאונה לפניכם) וכן האפשרות למנוע רחוב מסוים במסלול.

לסיכום, איננו מושלמים אבל אנו מציעים תוכנה איכותית ולא פחות חשוב: תמיכה מלאה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. רגע לפני שפותחים אשכול בפורום אפשר לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל או בטלפון ולתת לנו הזדמנות לעזור לכם.

בברכה
    רונן
    איתוראן gps

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RonenB על הידיעה:

lamdin (24/11/09)

iPhoner מתקדם
    תודה
    13
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי rongot84 צפיה בהודעה
    כמו רבים פה בפורום, גם אני התנסיתי עם התוכנת ניווט של איתורן.
    זאת לא ההודעה הראשונה שאני כותב בנושא התוכנת ניווט של איתורן אך פוסט זה ללא ספק יהיה החותם שלי בנוגע לתוכנה זו!

השתמשתי בתוכנה זו מספר פעמים ואיני יכול לו ר שהתרשמותי מהתוכנה הייתה משהו חיובי במיוחד..

לפני הכל, אני רוצה לציין שהרכיב gps שלי באייפון תקין לחלוטין ובדקתי זאת על ידי מספר תוכנות ניווט בעבר!

התוכנת ניווט של איתורן מאכזבת מאוד!!!
    זה מרגיז שאני לא פעם ולא פעמיים עומד ברמזור שמורה לי לפנות שמאלה ובמהלך ההמתנה לרמזור ירוק, התוכנה תתחיל להשתגע ולהורות לי לנסוע בכיוון אחר כאשר אני יודע שאני צריך לפנות שמאלה כי זו הדרך המהירה ביותר!

חיסרון נוסף בתוכנה שאין אופציה טובה לחלופות מסלול! לא ברור לי אילו חלופות יש לי ומה אורכן.
    התוכנה בוחרת לי מסלולים מסובכים ולא פרקטיים בעליל! למה לעזאזל להסתבך עם 10 פניות ימינה שמאלה כאשר אפשר לנסוע ישר ובסוף להגיע לאותו המקום?!?!

התוכנה מראה שיש קליטה טובה אך עדיין יש דיליי בנושא מהירות הנסיעה וגם במיקום שלי על המפה!
    אני יכול לבצע שתי פניות אחת לאחר השניה והתוכנה תתעדכן על כך רק לאחר 10 שניות לפחות!!!

הערב החלטתי סופית, אני חוזר לתוכנת igo8!!
    נכון ש-igo8 יותר איטית בזמן עליה ומגיבה בפחות רגישות בתפריט שלה, אבל מבחינת דיוק, אמינות (שזה אולי הכי חשוב), מבחינת פשטות וכו? התוכנה הזו עושה את העבודה!

אנשים מדווחים שהתוכנה עובדת להם מצויין ואין לי בעיה עם זה! אם עובד להם מצוין אז אני שמח! אבל אני יודע שעל התוכנה הזו אי אפשר לסמוך ולכן אני מסיר אותה!
    אם מישהו פה מטעם איתורן קורא זאת, א י מציע לו לבדוק את התוכנה משום שיש לה הרבה דברום לשפר!
    לצערי אני נאלץ להסכים עם האבחנה שלך, התוכנה אכזבה גם אותי, בעיקר בתכנון הנסיעה ההזוי שלה שבוחר דרכים ארוכות במיוחד וההרגשה שתמיד היא בדיליי מסויים.

חבל

iPhoner ותיק
    תודה
    16
    הודו לי 22 פעמים ב 20 הודעות

אני חייב לעדכן כאן משהו לגבי תוכנות כמו איתוראן תוכנות ששוקלות המון (אני מעלה כאן השערה מניסיון שיש לי עם מכשיר האייפון דור ראשון שני ושלישי) כרגע אני עם 3Gs ולפי דעתי הבעיה היא במהירות הטעינה והפעלת תוכנות כאלו אני מכיר את הבעיה שאתם מתארים כאן עם חישובי מסלול ודיליי במהירות התגובה וההנחיות ממכשירים שקדמו ל3Gs מהרגע שבו יש לי את המכשיר הנ?ל הבעיות הללו נפתרו ואותי לצורך העניין תוכנת איתוראן יחד עם פרידה משרתות בצורה מצויינת ברמת הלהפעיל את התוכנה ממש לפני פניה.. בזריזות היא נטענת ונותנת לי הנחיה נכונה לאן לפנות.

iPhoner ותיק
    תודה
    9
    הודו לי 19 פעמים ב 15 הודעות

זה ציטוט מדבריו של RonenB:
    "במקביל, גילינו כי חלק מהמשתמשים התקין תוכנות שפגעו בביצועי המכשיר. תוכנות המתערבות במערכת ההפעלה כמו sbs settings, boss preferences ואחרות משפיעות על הgps. גם ניסיון שעשיתי לבד בו התקנתי את roqy ניטרלה לחלוטין את המקלט הפנימי וכן את המצפן.
    אם המקלט עובד לך תקין לחלוטין עם תוכנות אחרות אין לי אלא להתפלא ולהציע שתמשיך לבדוק."

אני לא כל כך מקבל א זה משום שאני עומד על כך שהרכיב GPS שלי במכשיר עובד בצורה מושלמת!
    מעולם לא היו לי בעיו קליטה מול תוכנות GPS! בניגוד להמון אנשים, אני שומר על האייפון שלי ב-10 עיניים ואני יודע מה אני מתקין על המכשיר ככה שהתקנות של כל מיני תוכנות צד ג' לא משפיעות עלי פה במקרה הזה!

עובדה לכך שתוכנות אחרות עובדות בצורה מושלמת ואין לי כל בעיה!
    אין בכוונתי לקחת את המכשיר למעבדת תיקון שיבדקו לי את הרכיב GPS בשביל תוכנת ניווט כאשר אני יכול לעבוד עם תוכנה אחרת!

דבר נוסף ששכחתי לציין, אין התראה ולא אחת על מכמונות מהירות! לא משנה כמה אני אפעיל את האופציה, גורנישט! נאדה! אין שום התראה כשנסעתי על כביש 4 שהוא רווי במכמונות מהירות!

מבני תלת מימד 3D לא נראו עד כה אבל אולי זה יפתר כאשר אסע באזור תל אביב ליד מבנים מוכרים.
    לגבי החלופות מסלול, זה לא נוח שאני צריך לבחור כל פעם בחר לי מסלול אחר כאשר בתוכנות אחרות אני פשוט יכול לבחור בין מסלול קצר, מהיר, קל ועוד משהו שאני לא זוכר כרגע.

זה לא פרקטי בעיניי ללחוץ על מקש ולקוות שהמסלול יהיה טוב הפעם.

אין פה משהו אישי נגד התוכנה או נגד מפתחי התוכנה (RonenB), זאת הדעה האישית שלי והיא נאמרה משום שציפיותי מהתוכנה היו גדולות ואפשר לומר שהתאכזבתי...

יש מקום לשיפור ויותר מכך, אני אשמח אם יהיה שיפור בקרוב שיתבטא בעדכון גירסה לגירסה הנוכחית או אפילו גירסה חדשה לתוכנה משום שכרגע איני סומך על התוכנה.

ולסיום, התוכנה יפה מאוד, מהירה בעליה וברגישות המקשים והתפריט ומזה אני מאוד נהנה.

מקווה לעדכונים בתוכנה בקרוב!

iPhoner מנוסה
    תודה
    8
    הודו לי 25 פעמים ב 18 הודעות

רונגוט ידידי,
    קודם כל אני שמח שהחלטת להישאר עם התוכנה שלנו ואתה גם נהנה. בוודאי שזה לא אישי, אם יש לך חווית שימוש לא טובה, אנחנו רוצים לעזור לך ולשנות אותה.
    אינני מתווכח עם העובדה שרכיב הgps עובד אצלך היטב, פשוט, אם רק באיתוראן הוא לא תקין, אתה תהיה הראשון מבין מאות שמכרנו עם תופעה כזו. לדעתי עדיין משהו חסר (תוכנה אחרת שמותקנת, תנאי בדיקה שונים) אך כמובן שקשה לתת אבחנה בצורה כזו. מדוע שלא תפנה לשירות הלקוחות שלנו עם הבעיה ותבקש תמיכה?

התראות על מכמונות מהירות יש בהחלט, היום קיבלתי כמה אישית. ישנם כמה הבדלים בין התראות המהירות שלנו לבין המתחרים:
    1. יש לנו מאגר מידע איכותי ואמיתי של המצלמות הפעילות. אנחנו לא מתריעים בכלל על "אזורי מארב" או כל מיני התראות שווא אחרות. מנסיון עם תוכנה אחרת, ידועה מאוד יש שם אינסוף התרעות ללא כל צורך כי לפעמים עומד שם שוטר, יש שם דחליל או סתם כי התקרבת למצלמה שבכלל משפיעה על הנתיב הנגדי. אנחנו מתריעים רק על מצלמות עמוד פעילות ולא על דחלילים ומשלמים כסף רב לספק המידע שלנו עבור זה.
    2. אנחנו מתריעים תוך יחס לכיוון הנסיעה, שוב בניגוד למתחרים. יש לנו על כל מצלמה גם מידע כיוון(ים) שעליהם המצלמה מסתכלת ואנחנו לא נתריע אם תגיע מכיוון ניצב או הפוך.
    3. אנחנו מתריעים ונותנים גם מהירות מותרת של המצלמה למשל "שים לב, הנך מתקרב למצלמת מהירות, אנא הפחת מהירותך למתחת ל90 קמ"ש".

בקיצור - לפעמים הרבה זה מעט. מה זה שווה לצעוק כל הזמן התרעות שווא, אנחנו נותנים התרעה איכותית, מדויקת וגם אומרים מהירות במידה ואתה מעל מהירות המצלמה. זה בעיני יתרון עצום, לא חיסרון.

מבנים בתלת מימד: שוב, בניגוד לתוכנה אחרת שמעמיסה אוסף של בניינים אפורים אחידים שמופיעים ונעלמים ולפעמים גם נוסעים דרכם, אנחנו מראים מעל 1300 מבני ציבור, מבנים בולטים בשטח ותחנות דלק. זה מסייע להזדהות בשטח ולא מעמיס מידע מיותר על הנהג. יש לנו מבנים כאלו בכל הארץ, אם זכור לך החידון שפרסמנו בשבוע שעבר, היו שם מבנים מהצפון (בית לוחמי הגיטאות), תל אביב, ירושלים ואנדרטת הנגב ליד באר שבע. אין צורך לנסוע לת"א לראות תלת מימד אם כי כמובן שלא שמנו את מועדון לחבר של קיבוץ מצובה (והמבין יבין).

חלופות מסלול: יש לנו בהחלט אפשרות לבחור בין מהיר, קצר, הולך רגל ובנוסף גם מצב שטח יחודי. אנחנו לא מציעים מסלול "נכון", "חסכוני" ושאר הגדרות מוזרות שאף אחד לא מבין. המסלול הנכון ביותר הוא בדרך כלל המהיר ביותר. כשתרצה קצר או מצב אחר, יש לנו את זה בהגדרות.

לסיכום - התוכנה נהדרת ועובדת מצוין למאות משתמשים שלנו. אם יש לך או לכל לקוח אחר בעיה פרטנית, אנחנו מעוניינים לפתור אותה. פורום זו לא הדרך האידיאלית לכך. יש לנו את שירות הלקוחות הטוב ביותר בארץ. אנחנו תומכים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בכל מוצרי הניווט שלנו, אתה וכל לקוח אחר שיש לו בעיה או סתם שאלה מוזמנים לפנות לשירות ולהיווכח שאנו עומדים מאחורי המוצר שלנו תמיד והסיסמה "איתך לאורך כל הדרך" היא לא הסלוגןן שלנו אלא תפיסת השירות.

בברכה
    רונן
    איתוראן gps

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RonenB על הידיעה:

lamdin (24/11/09)

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

רונן מחברת איתוראן שלום,
    אחרי מספר שבועות של שימוש בתוכנה, מפריע לי במיוחד שהצגת מהירות הנסיעה וכן המהירות המותרת בקטע הכביש, אינן ברורות וזאת בלשון המעטה. האם תוכלו לעשות משהו בנדון. כמו למשל להציג את המהירות המותרת בדומה לתוכנה מתחרה - sygic.
    כמו כן, ההנחיה במצבים בהם ישנם מספר נתיבים למשל, במחלפים, אינה מאפשרת התמצאות. ראיתי בתוכנות מתחרות שיש מעין שלט הכוונה, המנתח את כווני הנסיעה ומכוון בצורה מדוייקת, האם ניתן לעשות משהו בנדון?
    מלבד זאת, מחכה לעדכוני תנועה.
    לסיכום - התוכנה עושה את העבודה, אגב, בהתייחס לאמור ע"י הכותבים הקודמים לי, אני מוצא שהנווט היעיל יותר הוא כאשר התוכנה מכוונת על נווט קצר ולא על נווט מהיר. למרות שהתוכנה עושה כאמור, את העבודה, היא ממש לא מלהיבה וכמי שרכש אותה מכם ולא משתמש בתוכנה פרוצה, אני מאוכזב.

iPhoner מתחיל
    תודה
    32
    הודו לי 6 פעמים ב 6 הודעות

רונן מאיתוראן,
    תהיו מושלמים כשהתוכנה תעדכן מסלולי נסיעה בזמן אמת על בסיס עומסי תנועה ובעיות אחרות בכבישים...
    זה נדמה לי הדבר הבסיסי שצריך להיות בתוכנת ניווט (כל תוכנה כזו) בסמארטפון...

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון