+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 14
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל סקירת מוצר| SlimShield, מגן מבית Agent 18

המוצר: SlimShield, מגן לאייפון מבית Agent 18
    החברה: Agent 18
    מוצרים נתמכים: אייפונים בדגמים: 3G ו- 3Gs
    מחיר: 165 ¤ או 34.95$ באתר היתרן

האייפון הוא לא מכשיר זול במיוחד ולכן כמעט כל האייפונרים שמסתובבים כיום שומרים על המכשיר שלהם עם מגן כזה או אחר. מה שהפך את שוק המוצרים הפריפריאליים לאייפון בכלל והמגנים בפרט לשוק גדול מאוד שמכיל המון אפשרויות בשלל צבעים, צורות ודגמים. הבחירה היא קשה מאוד והיא לא הולכת ונהיית קלה מיום ליום.

Agent 18 היא יצרנית נרתיקים ותיקה לאייפון כאשר המוצרים שלה כבר קיימים עוד למכשירי האייפון 2G והיא ידועה במגוון רחב של מוצרים פריפריאליים לאייפון ולאייפוד טאץ'. למרות שבעבר חלק מהנרתיקים שלה קיבלו ביקורות צוננות מצד המשתמשים בטענה שהם שורטים את המכשירים נראה ש- Agent 18 התעשתה ולאחרונה היא שיחררה ליין חדש של מגנים לאייפון המבוססים על טכנולוגיה של דחיסת פחמן באופן כזה שמביא מגנים שאכן מגנים על המכשיר וגם ידידותיים לסביבה.

SlimShield הוא אחד המגנים מהסדרה החדשה של Agent 18 ומדובר במגן כיסוי אחורי לאייפון ששומר על הפנל האחורי של המכשיר מפני שריטות ונפילות כאשר הערכה כוללת עוד מספר דברים שהופכים אותה לערכת הגנה טובה לאייפון מבלי לפגוע בעיצוב החיצוני של המכשיר.

הערכה כוללת:
    - מגן קרבון חלק ומבריק שמגיע ב-3 צבעים.
    - מדבקת מגן למסך.
    - מעמד שולחני לאייפון.

תחושה
    המגן הוא מגן פלסטי גמיש לאייפון כאשר כפי שהזכרתי הוא עשוי בטכנולוגיה חדשה. התחושה שלו היא תחושה פלסטית לכל דבר ומדובר במגן דק שלא פוגם בעיצוב של האייפון ושומר על התצורה המקורית. מכיוון שהמגן הוא פלסטי יתכן מאוד והוא עלול להחליק מיד מיוזעת שמחזיקה אותו ולמרות שמדובר בטכנולוגיה ייחודית (לפחות על פי האתר של Agent) ההרגשה היא הרגשה של מגן פלסטי די זול. מה שכן המגן מיוצר בטכנולוגיה שהיא ידידותית לסביבה וחובבי הטבע שביניכם יעריכו את העובדה הזו אל מעל לעניין התחושה של המגן.

מראה
    המגן מגיע ב-3 צבעים: שחור, לבן וכחול, הוא מאוד מינימליסטי בצורתו ובעיצובו. כלומר, הוא חלק לחלוטין בלי איורים או קשקושים עליו וסימן ההכר היחיד שלו הוא עיטורי הכרום שנמצאים מסביב לעינית המצלמה ולוגו החברה בחלק התחתון שלו. בנוסף המגן הוא מבריק כך שהוא חשוף יותר לטביעות אצבע וסמני שמנוניות מהידיים וחולי הניקיון שביניכם יצטרכו לנקות אותו הרבה.

שימושיות
    המגן כמגן כיסוי אחורי שומר מצוין על גב המכשיר, באם מנפילות או שפשופים בכיס. כמו כן המגן שם שומר על לחצן הכיבוי הדלקה כך שבמקרה שהמכשיר קופץ ראש לרצפה הלחצן ישמר מוגן והוא לא ישבר פנימה, דבר שעלול לקרות. הערכה כוללת גם מדבקת מסך להגנה על המסך מפני שריטות כמו בכל ערכה של מגנים.

ה- SlimShield מאפשר גישה נוחה מאוד לכל הלחצנים של המכשיר כאשר לחצני הווליום והרטט חשופים לגמרי (לטוב ולרע) וקל מאוד לתפעל אותם גם דרך הכיס בשימוש עם המגן. החלק התחתון של האייפון חשוף כך שאין צורך לפרק שום חלק מהמגן או להוציא אותו כשרוצים לסנכרן את המכשיר עם המחשב או להטעין אותו. מה שכן אם כן תרצו מסיבה כלשהי להוציא את המכשיר מהקייס תצטרכו להזהר על לחצן הכיבוי/הדלקה מאחר והוא מוגן מה שמקשה קצת על תהליך ההוצאה של המכשיר מהקייס.

אחד הדברים שמצאו חן בעיני במיוחד הוא המעמד השולחני הקטן שמגיע כחלק מהערכה ומאפשר להעמיד עליו את האייפון במצב מאונך או מאוזן. הדברים הקטנים הללו אולי לא היו מהותיים במכשירי האייפון 2G שהגיעו עם מעמד כחלק מהדברים שבקופסא של המכשיר אבל למכשירי ה- 3G וה- 3Gs שלא מגיעים עם מעמד מדובר בתוספת נחמדה מאוד ושימושית מאוד.

סיכום
    ערכת המגן היא ערכה די טובה אם כי לדעתי יש ערכות טובות ממנה. אבל היא תעשה את העבודה נאמנה בשמירה על המכשיר שלכם. היא כוללת את כל מה שתצטרכו בכדי לשמור על המכשיר שלכם מבלי להתפשר יתר על המידה בגריעה מהעיצוב המקורי של המכשיר. את הערכה תוכלו למצוא בחנות המקוונת של iTel שם הוא נימכר במחיר של 165¤ או ברשת כאשר באתר החברה של Agent 18 הוא נימכר במחיר של כ-35$.

נערך לאחרונה על ידי natish; 11/11/09 בשעה 14:25.
    עורך ראשי ומנהל תוכן
    בטוויטר: natisho@

"הדרך האמיתית לאמוד אדם היא לבחון איך הוא מתנהג לאדם אחר שלא מביא לו תועלת"

iPhoner שועל על!
    תודה
    43
    הודו לי 63 פעמים ב 61 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירת מוצר| SlimShield, מגן מבית Agent 18

אחלה סקירה. אני באופן אישי לא אוהב את הנרתיקים שלהם ולא אקנה אף פעם גם אם הם יעשו את הנרתיק הכי טוב בעולם ויתנו אותו ב10$. אפילו שהוא מתאים לי כי אני סוכן סמוי

iPhoner שועל על!
    תודה
    6
    הודו לי 22 פעמים ב 22 הודעות

אחלה סקירה. כתבת שבאייפון 2g מקבלים מן מעמד כזה בערכה.. איפה הוא? לא קיבלתי

iPhoner שועל על!
    תודה
    43
    הודו לי 63 פעמים ב 61 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי gayala צפיה בהודעה
    הוא התכוון לדוק שמטעינים איתו.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי gayala צפיה בהודעה
    אתה אמור לקבל אותו בקופסא.
    אגב, למקרה שחשבת שמקבלים מעמד כמו שבערכה של Agent אז הכוונה הייתה למעמד הטענה הזה:

עורך ראשי ומנהל תוכן

Guest
    תודה
    9
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ciphone צפיה בהודעה
    אחלה סקירה. אני באופן אישי לא אוהב את הנרתיקים שלהם ולא אקנה אף פעם גם אם הם יעשו את הנרתיק הכי טוב בעולם ויתנו אותו ב10$. אפילו שהוא מתאים לי כי אני סוכן סמוי
    אתה בטח אומר את זה בגלל הנרתיק לאיפון דור 1

אבל הם למדו מזה ועשו נרתיקים ממש יפים ואיכותיים

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    הערכה כוללת:
    - מגן סיליקון שמגיע בצבע שחור חלק.
    אממ... מה?
    אין בו שום דבר סיליקוני ושם דבר חדשני, זה פלסטיק דק בדיוק כמו הקונטור פליק והאינסיפיו פד'ר (רק שלאינסיפיו יש גימור אחר).

בכל אופן מגן נחמד לאאלה, באמת דקיק ויפה, הכרום שסביב המצלמה והלוגו שלהם למטה עושה אותו יוקרתי בטירוף,
    רק 2 דברים הפריעו לי, אחד זה שהוא נשרט למוות אחרי ימים בודדים (ומעולם לא הנחתי אותו על שולחן עץ או משהו שיכול לשרוט אותו), והשני זה שיש לו 0 הגנה בחלק הקדמי, נפילה של יותר מחצי מטר על המסך והלכו אלף שקל.

הסטיגמה על agent18 זה בול שיט, המוצר היחידי שהם כשלו בו היה הסליידר הראשון, מן הסתם סליידר זה הקייס שהכי קשה לייצר, והם באמת עשו עבודה רעה בפעם הראשונה.
    אבל מאז יצאו עשרות דגמים אחרים.

נערך לאחרונה על ידי Vatos-Locos; 11/11/09 בשעה 01:17.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי roee.a צפיה בהודעה
    אממ... מה?
    אין בו שום דבר סיליקוני ושם דבר חדשני, זה פלסטיק דק בדיוק כמו הקונטור פליק והאינסיפיו פד'ר (רק שלאינסיפיו יש גימור אחר).

בכל אופן מגן נחמד לאאלה, באמת דקיק ויפה, הכרום שסביב המצלמה והלוגו שלהם למטה עושה אותו יוקרתי בטירוף,
    רק 2 דברים הפריעו לי, אחד זה שהוא נשרט למוות אחרי ימים בודדים (ומעולם לא הנחתי אותו על שולחן עץ או משהו שיכול לשרוט אותו), והשני זה שיש לו 0 הגנה בחלק הקדמי, נפילה של יותר מחצי מטר על המסך והלכו אלף שקל.

הסטיגמה על agent18 זה בול שיט, המוצר היחידי שהם כשלו בו היה הסליידר הראשון, מן הסתם סליידר זה הקייס שהכי קשה לייצר, והם באמת עשו עבודה רעה בפעם הראשונה.
    אבל מאז יצאו עשרות דגמים אחרים.
    צודק... הטעות תוקנה המגן עשוי מקרבון דחוס לא סתם פלסטיק

עורך ראשי ומנהל תוכן

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

לא יודע, לי זה מרגיש כמו סתם פלסטיק.

אגב אם אתה לא רוצה לריב עם פירוק הכיסוי, תנסה מ-2 הקצוות התחתונים, לי זה הלך הכי בקלות ואין פחד שיפגע בכפתורים.

נערך לאחרונה על ידי Vatos-Locos; 11/11/09 בשעה 01:23.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי roee.a צפיה בהודעה
    לא יודע, לי זה מרגיש כמו סתם פלסטיק.

אגב אם אתה לא רוצה לריב עם פירוק הכיסוי, תנסה מ-2 הקצוות התחתונים, לי זה הלך הכי בקלות ואין פחד שיפגע בכפתורים.
    זה מה שעשיתי עדיין צריך להזהר בשליפה של המכשיר על לחצן הכיבוי.

עורך ראשי ומנהל תוכן

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון