+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל סקירת מוצר| Smooth, מגן איכותי לאייפון מבית Case Mate

המוצר: Smooth, מגן איכותי לאייפון מבית Case Mate
    החברה: Case Mate
    מוצרים נתמכים: אייפונים בדגמים: 3G ו- 3Gs
    מחיר: 169 ¤

האייפון הוא לא מכשיר זול במיוחד ולכן כמעט כל האייפונרים שמסתובבים כיום שומרים על המכשיר שלהם עם מגן כזה או אחר. מה שהפך את שוק המוצרים הפריפריאליים לאייפון בכלל והמגנים בפרט לשוק גדול מאוד שמכיל המון אפשרויות בשלל צבעים, צורות ודגמים. הבחירה היא קשה מאוד והיא לא הולכת ונהיית קלה מיום ליום.

ליין חדש של מגנים למכשיר האייפון וביניהם נמצא גם מגן ה- Smooth כאשר בניגוד למגן ה- Barely There Cases שסקרתי לאחרונה ה- Smooth הוא מגן שנותן הגנה גבוה יותר למכשיר והדגש שלו הוא פחות על עיצוב ויותר על הגנה ושמירה על המכשיר מפני נפילות ושריטות.

מדובר בנרתיק בעל מגע רך ונעים במיוחד, המורכב משני חלקים ומאפשר הגנה של 360 מעלות תוך שמירה על גישה נוחה לאייפון שלך. 2 החלקים מתלבשים על המכשיר בהחלקה אבל בניגוד לרוב המגנים מהסוג הזה, ה- Smooth עשוי מחומר איכותי וגימור גבוה כך שגם אם תלבישו את הנרתיק ותורידו אותו פעמים רבות הוא לא ישרוט את המכשיר שלכם, כמו הרבה מגנים בסיגנון. כך שאפשר לומר ש Case Mate היא חברה הידועה במגנים ובנרתיקים שלה באם הם למחשבים ניידים, נגני אייפוד, מכשירים סלולריים וביניהם האייפון ועוד. לאחרונה Case Mate שיחררה המגן שומר על המכשיר שלכם אפילו מפני עצמו. כמו רוב המגנים מאותו הסיגנון, גם ה- Smooth שומר על המסך של המכשיר ועל הלחצנים (לחצני הווליום, הרטט ולחצן הכיבוי/הדלקה) מפני נפילות על ידי שהוא יוצר חוצץ בין המכשיר למשטח ובעת נפילה של המכשיר המגן הוא שסופג את המכה ולא המכשיר עצמו.

הערכה כוללת:
    - מגן סיליקון שמגיע בצבע שחור חלק.
    - מדבקת מגן למסך.
    - מטלית מיקרופייבר לניקוי למסך.

תחושה
    המגן הוא מגן שחור עם ציפוי דמוי גומי עדין, הוא נעים מאוד למגע וללא ספק הוא ראוי לשמו. הנרתיק מתלבש באופן מושלם על המכשיר ואחיזתו של הנרתיק במכשיר בדומה להרגשה של אחיזתו ביד היא איתנה וחזקה. למרות העובדה שמדובר במגן גמיש כאשר הוא יושב על המכשיר הוא מרגיש קשיח לגמרי ואפשר בקלות להתבלבל מהתחושה.

מראה
    המגן הוא מאוד מינימליסטי בצורתו ובעיצובו, הוא לא מגיע עם כל מיני איורים או קשקושים והוא מגיע בצבע שחור חלק בלבד בדגם המוצע למכירה בארץ. מדובר בעיצוב פשוט כאשר ללא ספק הדגש במגן הזה הוא לא על עיצוב אלא על הגנה למכשיר.

שימושיות
    המגן שומר באופן נהדר על המכשיר מכל הכיוונים. הוא שומר על הגב של המכשיר, על הלחצנים בצידי המכשיר, לחצן הכיבוי/הדלקה וכן אפילו על תחתית המכשיר. כמו כן המגן מגיע עם מדבקה למסך האייפון כך שההגנה נגד שריטות ונפילות היא מכל הכיוונים. והמשתמש מקבל הגנה מלאה של 360 מעלות למכשיר שלו.

המגן מאפשר גישה נוחה לכל לחצני המכשיר וכן לקונקטור שלו כך שתוכלו לחבר בקלות את המכשיר למחשב שלכם מבלי הצורך להסיר חלקים ממנו בקלות ובנוחות. אבל אם אתם משתמשים בעריסת עגינה תוכלו בקלות להסיר את חלקו התחתון ולחבר את המכשיר לעריסה מבלי לדאוג שהמכשיר ישתפשף בתהליך, מהסיבה שציינתי קודם והיא שהמגן הוא מגן גמיש ואיכותי וככזה הוא לא גורם לשיפשופים או שריטות בצידי המכשיר כמו רוב המגנים בסיגנון.

סיכום
    ערכת המגן היא ערכה מצוינת שתעשה עבודה טובה בשמירה על האייפון שלכם, היא כוללת את כל מה שתצטרכו לשמור על המכשיר שלכם מבלי לפגוע בפרמטרים כמו עובי ונוחות. אתם יכולים למצוא את המגן בחנות של איטל כאשר הוא מגיע בצבע אחד בלבד והוא הצבע השחור. המגן מוצע במחיר יחסית זול של 169 ש''ח כאשר המשלוח הוא בחינם.

מומלץ!

נערך לאחרונה על ידי natish; 11/10/09 בשעה 11:06.
    עורך ראשי ומנהל תוכן
    בטוויטר: natisho@

"הדרך האמיתית לאמוד אדם היא לבחון איך הוא מתנהג לאדם אחר שלא מביא לו תועלת"

2. 6 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

elivne (11/10/09), Gilj (13/12/09), Gonnzo (11/10/09), MHazut (12/10/09), Roy.c (11/10/09), Vatos-Locos (11/10/09)

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירת מוצר| Smooth, מגן איכותי לאייפון מבית Case Mate

סקירה מעולה!
    חשוב רק להוסיף שלמי שמחליף כרטיסי sim מידי פעם, הכיסוי הזה הוא בין היחידים שנותן גישה מלאה למגש של הכרטיסים, ככה שלא צריך להוריד ולהרכיב את הכיסוי בכל פעם.

מנהל תחום משחקים הסמל האישי של Roy.c
    תודה
    195
    הודו לי 569 פעמים ב 340 הודעות

נראה מגן נחמד, שווה את המחיר...
    אבל נתי, לעומת הסקירה האוהדת שעשית הסקירת וידאו נראית כאילו אתה ממש עייף ועשית את זה באמצע הלילה
    סתם סקירה טובה רק תתעורר קצת

iPhoner שועל על!
    תודה
    19
    הודו לי 233 פעמים ב 162 הודעות

נראה לא רע, והיכולת הזו של הפתיחה לשימוש בדוק טיפה מזכירה לי את שלי (Griffin Wave שאיננו מומלץ כלל וכלל) רק שלא הורס את המכשיר

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי fearme צפיה בהודעה
    נראה לא רע, והיכולת הזו של הפתיחה לשימוש בדוק טיפה מזכירה לי את שלי (griffin wave שאיננו מומלץ כלל וכלל) רק שלא הורס את המכשיר
    הוויב אם אם אני לא טועה נפתח באמצע כמו האייג'נט18, אין בזה שום נוחות כי צריך לפרק את 2 חלקי הכיסוי.
    הסליידרים נפתחים בחלק התחתון ככה שאפשר להשאיר את החלק העליון מורכב גם בזמן העגינה.

אני לא מכיר שום כיסוי של גריפין שלא היו עליו תלונות ששורט את המכשיר, זה לא רק הוויב.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי roy.c צפיה בהודעה
    נראה מגן נחמד, שווה את המחיר...
    אבל נתי, לעומת הסקירה האוהדת שעשית הסקירת וידאו נראית כאילו אתה ממש עייף ועשית את זה באמצע הלילה
    סתם סקירה טובה רק תתעורר קצת
    אני אחרי מחלה
    והסקירה נעשתה מוקדם בבוקר.

עורך ראשי ומנהל תוכן

iPhoner שועל על!
    תודה
    19
    הודו לי 233 פעמים ב 162 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי roee.a צפיה בהודעה
    הוויב אם אם אני לא טועה נפתח באמצע כמו האייג'נט18, אין בזה שום נוחות כי צריך לפרק את 2 חלקי הכיסוי.
    הסליידרים נפתחים בחלק התחתון ככה שאפשר להשאיר את החלק העליון מורכב גם בזמן העגינה.

אני לא מכיר שום כיסוי של גריפין שלא היו עליו תלונות ששורט את המכשיר, זה לא רק הוויב.
    למעשה הוא נפתח איך שרוצים, אני משאיר בד"כ את החלק העליון בלבד.
    וכן, שמעתי על עוד כמה.

iPhoner חדש
    תודה
    5
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

יש לי את האייפון 4 חודשים ועדיין לא קניתי מגן.
    נראה אחלה מגן הזמנתי עכשיו דרך itel מקווה שאני לא יתאכזב מהמוצר!
    ברגע שהאייפון נופל (נקווה שזה לא יקרה) המגן לא יכול להיפתח ל 2 וליפול?

נערך לאחרונה על ידי MHazut; 12/10/09 בשעה 00:07.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי mhazut צפיה בהודעה
    הנפילה צריכה להיות חזקה מאוד או ארוכה מאוד כדי זה יקרה מכיוון ש-2 החלקים מהודקים היטב אחד לשני. ומכיוון שמדובר בחומר מיוחד שהוא בעל תכונות אלסטיות אז הנרתיק סופג את המכה ולא מתפרק או מעביר את הזעזוע למכשיר.

עורך ראשי ומנהל תוכן

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

MHazut (12/10/09)

iPhoner חדש
    תודה
    5
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי mhazut צפיה בהודעה
    קיבלתי עכשיו את המגן לאייפון..אחלה מגן , נוח מאוד ממולץ מאוד.
    שווה את המחיר. קיבלתי עם זה גם מגן מסך ומטלית ניקוי.

+ פרסם תגובה