+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 45
    מנהל תחום משחקים הסמל האישי של Roy.c
    תודה
    195
    הודו לי 569 פעמים ב 340 הודעות

ברירת מחדל אתר אייפונס-איך הכל התחיל

אתר אייפונס-איך הכל התחיל?

כפי שרובכם יודעים, אתר אייפונס הוא האתר הראשון והגדול ביותר בארץ בתחום אפל, MAC, אייפונים ואייפודים.
    כיום האתר מונה מעל ל-50,000 משתמשים רשומים, ונחשב לאתר המפורסם ביותר בנושא אייפונים בישראל.
    אך כפי שידוע לכם האתר לא הפך לאתר כל כך גדול בשבוע ובחודש (אלא צבר לעצמו מוניטין כאתר אמין, מעודכן ומנוהל בצורה מצויינת), אז השאלה הנשאלת פה היא:

איך הכל התחיל?

לאחר השקתו המתוקשרת והמדוברת של המכשיר הנחשק מבית אפל הiPhone בחודש אוגוסט 2007, 3 ישראלים בשם אלי, דובי ואופיר (דובי ואלי כיום המנהלים והבעלים של אתר אייפונס עליהם ארחיב בהמשך) היו חלוצי האייפון הראשונים בישראל שהצליחו לפתוח בפעם הראשונה את האייפון לרשת סלולרית בישראל.
    אלי וחברו איתי (גם עליו אפרט בהמשך) החליטו לפתוח את אתר אייפונס הישראלי כדי להכניס את האייפון למודעות הישראלית , וכמו כן לצבור ולחלוק ידע בתחום

שלושת מנהלי אייפונס:
    אלי פרצר: המנהל הכללי של אתר אייפונס (CEO) , ומקים האתר.

איתי כינרות: איתי הוא מנהל הפיתוח הטכני של האתר. אחראי על כל נושאי הפיתוח באתר , ושותף בהקמתו יחד עם אלי.

דובי פלינק: דובי הצטרף להנהלת האתר כמספר חודשים לאחר הקמתו וכיום הוא מנהל פיתוח עסקי באתר.

התהוות האתר בקהילת המק והאייפון הישראלית

כמו שנאמר אייפונס כולל שלושה מנהלים שכל אחד מהם אחראי על משהו אחר באתר.
    אך אתם בטח שואלים את עצמכם: אוקיי, אתר נחמד אבל איך הוא הפך לאתר המוביל בארץ בתחום המק והאייפונים?
    אז ככה, לאט לאט לאחר הקמתו של האתר בעלי מק ואייפונים בישראל שמעו על אתר שמעניק תמיכה חומרתית ותכנתית בחינם בעזרת משתמשים מנוסים אחרים בעלי ידע רב במק באייפון ובכלל על אפל.
    בהתחלה היה מספר קטן של משתמשים שנכנסו באופן קבוע לפורום של האתר, אך עם הזמן האתר גדל בעקבות השימושיות הרבה שלו, כאשר איפשר לקוראיו להתאים את האייפון לשפה העברית, ואיפשר לקבל מידע על התאמתו לרשת ישראלית, וכך גדלה קהילת המק והאייפון בישראל, וכמובן במקביל גדל גם מספר המשתמשים.

לאחר מספר שבועות מהקמת האתר, מנהלי אייפונס החלו למנות מנהלים לפורומים בנושאים שונים, כדי שיעזרו לנהל את התוכן באתר ויתנו עזרה מקצועית ואדמיניסטרטיבית לכל המשתמשים . המנהלים החדשים היו משתמשים רגילים שהפגינו ידע רב בנושא אייפון, מק ובכלל על אפל.
    לדוגמא: המשתמשים natish ו-Terminator הם מנהלי פורום ותיקים שהתחילו כמשתמשים רגילים באתר והפגינו ידע רב בתחום האייפון.

מהקמתו של אתר אייפונס, ניתן לומר שהוא האתר הגדול, והטוב ביותר בתחום האייפון, אייפוד טאצ' ויש שיגידו שגם בתחום המק. המידע, המדריכים והכתבות הרבים שיש בו מעצימים את הצלחתו , וכמובן מנהלי האתר המקצועיים שעוזרים ומספקים מידע שוטף בתחום האייפון הם בסיס להצלחת האתר.

מקווה שנהנתם והשכלתם מהפוסט שהכנתי, עכשיו גם אתם יודעים איך האתר iphones.co.il הוקם.

*קרדיט לדובי על מסירת המידע.

נערך לאחרונה על ידי Shai Mizrachi; 26/03/12 בשעה 14:22.

2. 11 משתמשים אמרו תודה ל- Roy.c על ההודעה

תומר צייטלין (08/02/12), baraklock (15/10/09), dean64 (15/02/10), doru8fhfa (02/10/09), GalDanino (11/01/10), Lior.B (02/05/12), roey_j (01/10/09), S.L.Y - T.B (01/10/09), Shai Mizrachi (26/03/12), TomerSabo (01/10/09), yehuda7701 (25/10/10)

משתמש VIP הסמל האישי של S.L.Y - T.B
    תודה
    468
    הודו לי 136 פעמים ב 113 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אתר אייפונס-איך הכל התחיל

אחלה כתבה רועי

נערך לאחרונה על ידי S.L.Y - T.B; 04/10/09 בשעה 09:10.

משתמש VIP
    תודה
    62
    הודו לי 438 פעמים ב 313 הודעות

יפה רועי יפה...
    אבל למה לינק לאתר?
    כאילו איך הגעתי לפה?

iPhoner שועל על!
    תודה
    150
    הודו לי 89 פעמים ב 72 הודעות

אחלה של כתבה...טוב לדעת איפה אנחנו נמאצים ושיש על מי לסמוך....keep up the good work guys...

iPhoner שועל על!
    תודה
    77
    הודו לי 284 פעמים ב 184 הודעות

ואיי איך אני זוכר את היום שאורן עזר לי עם האייפוד טאץ' הראשון שלי
    ויום -יומיים אחר כך עלה

עריכה :

היה יפה אם היית שם תמונה של כל אחד

נערך לאחרונה על ידי Maor.S; 01/10/09 בשעה 21:13.

מנהל תחום משחקים הסמל האישי של Roy.c
    תודה
    195
    הודו לי 569 פעמים ב 340 הודעות

תודה חבר'ה על התגובות אני בהחלט מעריך את זה, כמובן שאני לא הייתי עושה את זה לולא המסירות והכנות של דובי, אלי ואיתי...
    מאור, אני חושב שהם רוצים לשמור על מעיין פרטיות כמו שאתה לא רוצה לשים תמונה שלך באתר (אני בכייף הייתי מעלה את התמונה שלי אבל אני רוצה שקודם כל מישהו יעלה תמונה אמיתית משלו...), בכל מקרה אברר את זה איתם ואחזור עם תשובה...

iPhoner שועל על!
    תודה
    176
    הודו לי 80 פעמים ב 64 הודעות

כל הכבוד

מנהל הסמל האישי של Eli
    תודה
    138
    הודו לי 689 פעמים ב 214 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי roy.c צפיה בהודעה
    תודה חבר'ה על התגובות אני בהחלט מעריך את זה, כמובן שאני לא הייתי עושה את זה לולא המסירות והכנות של דובי, אלי ואיתי...
    מאור, אני חושב שהם רוצים לשמור על מעיין פרטיות כמו שאתה לא רוצה לשים תמונה שלך באתר (אני בכייף הייתי מעלה את התמונה שלי אבל אני רוצה שקודם כל מישהו יעלה תמונה אמיתית משלו...), בכל מקרה אברר את זה איתם ואחזור עם תשובה...
    אגב - מה אתם חושבים על כך שכל מי שרוצה יכול לעלות לכאן תמונות שלו( שלה ) יחד עם אייפון . משהו כמו מדור IPHONE BOY או IPHONE GIRL ?

לדוגמא

אחראי לסדר בפורום הסמל האישי של terminator
    תודה
    14
    הודו לי 804 פעמים ב 642 הודעות

משהו קטן שברצוני להוסיף ולומר זה גם תודה למנהלים לשעבר שהיו וממש עזרו ותרמו מזמנם,בעיקר ל "kukurikoo" (יניב למי שהיה פה בזמנו וזוכר אותו) שעזב את הפורום לטובת פורום אחר וגם לליאור שהיה מכונה liorx וגם עזב לטובת פורום אחר.
    תודה לכולם!!

נערך לאחרונה על ידי terminator; 02/10/09 בשעה 02:25.

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Eli צפיה בהודעה
    אגב - מה אתם חושבים על כך שכל מי שרוצה יכול לעלות לכאן תמונות שלו( שלה ) יחד עם אייפון . משהו כמו מדור IPHONE BOY או IPHONE GIRL ?

לדוגמא

מה לגבי איזו mac girl ??

נערך לאחרונה על ידי yakirmanz; 02/10/09 בשעה 02:39.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון