+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל אפל השתלטה על תערוכת המשחקים בטוקיו!

אפל השתלטה על תערוכת המשחקים בטוקיו!

השבוע נערכה בטוקיו תערוכת המשחקים השנתית ובעוד ענקיות משחק כמו סוני, מיקרוסופט ונינטנדו מציגות את הצעצועים החדשים שלהן נראה שמי שכבשה את התערוכה היא אפל שאפילו לא השתתפה בתערוכה.

בשוק המשחקים שולטות כיום מספר חברות והן: סוני, מיקרוסופט ונינטנדו שקונסולות המשחקים שלהן הן הנימכרות ביותר בעולם ועד לא מזמן הן התחרו רק האחת בשניה. אבל הכל השתנה לפני קצת יותר משנה כאשר אפל הציגה את חנות האפסטור ופתחה עולם חדש של משחקים ואפליקציות לאייפון ולאייפוד טאץ' ששינו את פני עולם המשחקים הניידים, עולם שהיה שמור עד לאותו הזמן לסוני ונינטנדו.

המצב החדש אותו אפל יצרה גורם ליצרניות קונסולות המשחקים לחשוש מהתפוח הנגוס יותר מהמיתון כך עולה מדיווח של הניו-יורק טיימס כאשר התחרות הפכה קשה מנשוא אל מול הצונאמי שיצרה אפל בשילוב של האייפון/טאץ' עם האפסטור והצליחה לעשות משהו שחברות סלולריות רבות ניכשלו לפניה ביניהן גם ענקיות סלולר כמו נוקיה. למי שזוכר נוקיה ניסתה להכנס לשוק המשחקים הנייד עם קונסולות ה-N-Gage שלה שהיו מעין שילוב של טלפון סלולרי חכם עם קונסולת משחקים ניידת. נוקיה ניכשלה והפסיקה את הפרויקט למרות שבשנה האחרונה היא שוב מנסה את מזלה עם דגמים חדשים וחנות ה-OVI לנוכח הצלחת האייפון והאפסטור.

אבל התחרות היא קשה והקושי העצום הוא בעיקר המחירים הזולים שחנות האפסטור מציעה למשתמשים שלה כאשר משחקים ניתנים להורדה במחיר של כ-99 סנט במקום מחירים של 30$ עד 50$ כמו לקונסולות הניידות של סוני ונינטנדו. מה שמשך הרבה מאוד מפתחים עצמאיים לפתי אפליקציות ומשחקים לאייפון ואפילו יצר חברות שהוקמו במטרה לפתח משחקים אך ורק לפלטפורמת האייפון כדוגמת ngmoco המצליחה.

כעת יצרניות הקונסולות מגבשות פיתרון מצליח להלחם כנגד אפל שכובשת בסערה את שוק המשחקים הנייד עם המבחר העצום, המחירים הנוחים וקלות ההתקנה וההוקדה של המשחקים והאפליקציות לאייפון ולאייפוד טאץ'. עד כדי כך שלמרות שהיא נעדרה מכנס המשחקים בטוקיו הנוכחות של אפל וההשפעה שלה הורגשה באופן משמעותי.

משתמש VIP
    תודה
    62
    הודו לי 438 פעמים ב 313 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אפל השתלטה על תערוכת המשחקים בטוקיו!

תקן תמונה
    איזה פתרון כבר יכול להיות להם?
    מנוי שנתי חינם ל100 משחקים ב0.99 סנט?

iPhoner שועל על!
    תודה
    77
    הודו לי 284 פעמים ב 184 הודעות

ממש מצחיקים הם

iPhoner ותיק
    תודה
    25
    הודו לי 7 פעמים ב 6 הודעות

מה שהחברות לא קולטות הוא הקטע של המשחק. אתה לא צריך ''להביא אותה בקונסולה טובה'' אתה רק צריך לערוך עם חברות שמייצרות משחקים לבלעדיות ואולי לקנייה וככה אפילו הנינטנדו די אד (הקונסולה שנראית לי הכי גרועה) יכולה למשוך אליה כמה אלפני שחקנים

+ פרסם תגובה