+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל מיקרוסופט גונבת לאפל את עובדי ה- AppleStore

מיקרוסופט גונבת לאפל את עובדי ה- AppleStore

מיקרוסופט שבימים אלו ממש פותחת את חנויות הקונספט שלה מתקשה למצוא עובדים מתאימים ולשם כך היא מנסה לפתות את העובדים של חנויות האפלסטור של אפל לעזוב את מקום עבודתם ולעבור אליה. בד בבד נראה שעובדי חנות האפלסטור בוושינגטון מראים מרמור מסוים.

Jim Dalrymple מדווח עבור מגזין ה-LOOP שמקור אנונימי הודיע לו שמיקרוסופט פנתה למספר מנהלים בחנויות אפלסטור במטרה להעסיק אותם בחנויות שלה שעומדות להפתח בקרוב. לעובדים הובטחה העלאה משמעותית במשכורת שלהם ולחלקם אפילו הובטח שמיקרוסופט תשלם את הוצאות המעבר במידה ויהיה בהן צורך. מיקרוסופט מתכוונת גם לנצל את העובדים שכן יסכימו לעבור לשורותיה כדי לעזור בגיוס של עובדים נוספים לחנויות ה- Microsoft retail שלה.

כאמור בימים אלה מיקרוסופט מתכוננת להכנס לשוק ה-Retail עם פתיחתן של מספר חנויות מיקרוסופט כאשר העיקרון שמנחה אותה הוא ההצלחה של חנויות האפלסטור המצליחות. למעשה מיקרוסופט אפילו העסיקה את George Blankenship שהוא מומחה נדל"ן שהיה אחד מראשי התכנון של חנויות אפלסטור המוקדמות. בפתיחתה של החנויות הללו מיקרוסופט מתחרה באופן גלוי אל מול אפל כאשר גם מיקרוסופט תמקם בשטח החנויות שלה דלפקי תמיכה רק שבמקום השם Genius Bar היא תקרא להם Guru Bars. כמו כן, חלק מחנויותה של מיקרוסופט ימוקמו באופן מכוון בסמוך לחנויות אפלסטור כאשר החנות הראשונה שתעשה זאת היא החנות בקליפורניה ב- Mission Viejo.

מיקרוסופט אולי תרצה להביא לשורותיה את עובדי האפלסטור בוושינגטון שמתכננים לבצע Walk Out ב-3 באוקטובר בשעה 13:00 כלומר העובדים מתכוונים בשעה ובתאריך הנ"ל פשוט לקום ולעזוב את החנות הסיבה לכך היא תלונתם על הנהלת החנות שלפי דבריהם עוברת על החוק ומתייחסת אליהם בצורה מבזה.

העובדים גם פנו למחלקת משאבי האנוש של אפל אך זו לא מילאה את תפקידה כראוי ולא חקרה לעומק את העניין העניין אף הגיע ל- Ron Johnson סמנכ"ל החנויות של אפל אבל עדיין לא היו תוצאות ודבר לא נעשה. עקב זאת כמעט כל עובדי החנות מתכוונים לבצע את ה-Walk Out כאשר ביניהם מומחי המק, עובדי דלפק התמיכה (ה- Geniuses) ועוד.

iPhoner שועל על!
    תודה
    19
    הודו לי 233 פעמים ב 162 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מיקרוסופט גונבת לאפל את עובדי ה- AppleStore

זה ממש נמוך.
    לגנוב עובדים, להעתיק שמות ולשחד עובדים?
    יודעים מה, אז העתיקו את הרעיון של החנות, בקטנה.
    אבל לרדת כ"כ נמוך?
    עם כל הכבוד לתחרותיות, הם הגיעו לשפל המדרגה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    43
    הודו לי 63 פעמים ב 61 הודעות

מה הבעיה של מיקרוסופט תגידו לי? הם רוצים להעסיק מומחים של אפל בחנויות מיקורוסופט?! זה לא נשמע מוזר?

מנהל תחום משחקים הסמל האישי של Roy.c
    תודה
    195
    הודו לי 569 פעמים ב 340 הודעות

חחח כן אה...
    טוב נראה לי מיקרוסופט תעשה הכל כדי לזכות בתהילה לבסוף אבל מה אכפת לי,יותר יריבות בין שתי החברות גורם לי להנות ממבצעים יותר נוחים

iPhoner שועל על! הסמל האישי של Cyphers
    תודה
    4
    הודו לי 591 פעמים ב 215 הודעות

איזה יופי, כתבה מצחיקה.

נשמע טוב הקטע של ה Walk Out אני חייב לנסות את זה יום אחד.

לגבי העובדים שמהגרים ל MS - נו טוב בכל חברה מתחרה יש חילופי עובדים זה הרי אותו תחום.
    תודה על הכתבה.

+ פרסם תגובה