+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 5 פעמים ב 2 הודעות

ברירת מחדל מדריך | איך לשחק במצב מולטיפלייר בכל משחק, בלי צורך ב-wifi

שלום וחג שמח

היום גלשתי קצת, הורדתי כמה תוכנות וניסיתי כמה דברים, ולבסוף הצלחתי למצוא את מה שרציתי:

אפשרות לשחק בכל המשחקים שמצריכים רשת WIFI במולטיפלייר, בלי רשת WII! מה שנקרא P2P (לא בלוטוס').

לשם כך צריך לבצע כמה שלבים פשוטים:

1. הורדת התוכנה RockApp מה-Cydia, שזה בעצם החנות Rock Your Phone שלאחרונה נסקרה באתר (ויכולה לשמש מחליפה טובה מאוד ל-Cydia). התוכנה נמצאת במקור של ModMyi.

2. לאחר מכן נכנסים לתוכנה ששמה על המסך הוא ROCK. הולכים לחיפוש, ורושמים שם MyWi. נכנסים לתוכנה כשהוא מוצא אותה, ואז יש שם כפתור שנקרא Trial, עליו לוחצים להתקנת התוכנה. גרסת הניסיון היא לשבוע, ואפשר לקנות אותה בשביל 10 דולר (אם אתם משתמשים בתוכנה למטרתה המקורית - ליצור על האייפון רשת אלחוטית שאליה מתחברים ממחשב וישר גולשים באינטרנט, אפשר לשקול באמת לקנות אותה ).

3. לאחר התקנת MyWi נכנסים לתוכנה שנמצאת על הספרינגבורד, ושם יוצרים רשת (בפעם הראשונה הוא ביקש ממני לעשות REBOOT, ולאחר מכן זה עבד. אם בכל מקרה זה לא עובד תנסו לשנות את השם של הרשת).

4. אם זה עובד, תוכלו לראות למעלה פס כחול שמודיע לכם על תעבורת הרשת. אפשר לסגור את התוכנה וזה עדיין ייפעל.

5. לוקחים את ה-iPhone או iTouch השני, נכנסים לרשת שזה עתה יצרנו, ו... זהו! נכנסים למשחק בשני המכשירים ומשחקים ב-WIFI שהמכשיר יצר, בכל מקום.

אפשר גם להשתמש ברשת של MyWi בשביל להיכנס עם SSH לאייפון, להתחבר אליה משני מחשבים ולהעביר קבצים ביניהם, ובעצם כל דבר שאפשר לעשות ברשת...

בהצלחה!
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Cyphers; 11/11/09 בשעה 18:45.

2. 4 משתמשים אמרו תודה ל- The_magament על ההודעה

dean64 (20/09/09), mendelhalp (06/01/10), tal13579 (03/11/09)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך | איך לשחק במצב מולטיפלייר בכל משחק, בלי צורך ב-wifi

יש את המלא ב-cydia רק לידע ככלי

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך | איך לשחק במצב מולטיפלייר בכל משחק, בלי צורך ב-wifi

זה עובד רק על משחקים?

iPhoner מתחיל
    תודה
    0

או גם על אינטרנט?

iPhoner מתחיל
    תודה
    0

מדריך מושקע

+ פרסם תגובה