+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
תוצאות 11 עד 16 מ 16
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: TapeACall Pro | להקליט שיחות באייפון

ציטוט נכתב במקור על ידי AmitG צפיה בהודעה
    כל אפליקציה להקלטת שיחות שלא מוסיפה פשוט כפתור "הקלט" בממשק השיחה, לא שווה כלום.
    כן אינטרנט, לא אינטרנט לא משנה יותר מדי. יותר מדי התעסקות בשביל כולה לשמור קובץ קול מקומי על המכשיר.
    אז תפנה לאפל, כי זה לא הולך להשתנות ואפליקציה כמו מה שהצגתי זה הדבר הכי קרוב שמאפשר הקלטת שיחות באופן יחסית נוח במכשיר. לא נוח לך? תפרוץ את המכשיר, תאבד את הגישה ל-iOS 8 או בכלל בשדרוג לאייפון חדש ותמשיך לגבות קבצים ובמקרים מסויימים לפחד שהמכשיר יכבה.

זה כמו שתגיד ש"כל אפליקציה שלא מאפשרת שינויי פונטים במכשיר או יצירית מסך פתיחה חדש לא שווה כלום".

חבר צוות iPhones הסמל האישי של AmitG
    תודה
    47
    הודו לי 159 פעמים ב 120 הודעות

אור,
    ראשית, לא מבין למה התייחסת לדברי בטון אישי, שכן הטענות לא כלפיך.

שנית, ברור לי שבעתיד הקרוב (ואולי הרבה יותר מזה) - הדבר לא ישתנה מצד אפל. מבחינתי ממש מבאס.

שלישית, לעניין הפריצה, לא יודע אם אתה יודע, אבל כשניהלתי את פורום התמיכה כאן באתר לפני כ- 4.5 שנים הייתי החסיד הראשון של "הפיוריסטים", קרי אלה שלא פורצים ולא משנה מה. רק כדי להנות מחווית המשתמש, האמינות והבטחון של מערכת סגורה בדיוק כמו שאפל יודעת לתת. באותה התקופה, כל ההנהלה כמעט הייתה עם מכשירים פרוצים חוץ ממני. אני מנגד, תמיד זה ששמח שאצלי המכשיר לעולם לא קורס, לא נתקע, לא קופא.

ולסיום, בהתייחס לשורה האחרונה שלך - הדוגמאות שהבאת ממש לא רלוונטיות כי הן מדברות על סגנון אישי ועיצוב מה שכל אחד מעדיף אחרת ומן הסתם מדובר בנושאים שוליים.
    כתבתי את מה שכתבתי בהתייחס לנושא הכתבה (הקלטת שיחות), מכיוון שלדעתי זה פיצ'ר חיוני מאוד והרבה מאוד אנשים צריכים אותו בניגוד ל- "שינוי פונטים" או "מסך פתיחה חדש".

תודה
    2,324

ציטוט נכתב במקור על ידי AmitG צפיה בהודעה
    אור,
    ראשית, לא מבין למה התייחסת לדברי בטון אישי, שכן הטענות לא כלפיך.

שנית, ברור לי שבעתיד הקרוב (ואולי הרבה יותר מזה) - הדבר לא ישתנה מצד אפל. מבחינתי ממש מבאס.

שלישית, לעניין הפריצה, לא יודע אם אתה יודע, אבל כשניהלתי את פורום התמיכה כאן באתר לפני כ- 4.5 שנים הייתי החסיד הראשון של "הפיוריסטים", קרי אלה שלא פורצים ולא משנה מה. רק כדי להנות מחווית המשתמש, האמינות והבטחון של מערכת סגורה בדיוק כמו שאפל יודעת לתת. באותה התקופה, כל ההנהלה כמעט הייתה עם מכשירים פרוצים חוץ ממני. אני מנגד, תמיד זה ששמח שאצלי המכשיר לעולם לא קורס, לא נתקע, לא קופא.

ולסיום, בהתייחס לשורה האחרונה שלך - הדוגמאות שהבאת ממש לא רלוונטיות כי הן מדברות על סגנון אישי ועיצוב מה שכל אחד מעדיף אחרת ומן הסתם מדובר בנושאים שוליים.
    כתבתי את מה שכתבתי בהתייחס לנושא הכתבה (הקלטת שיחות), מכיוון שלדעתי זה פיצ'ר חיוני מאוד והרבה מאוד אנשים צריכים אותו בניגוד ל- "שינוי פונטים" או "מסך פתיחה חדש".
    ממש לא אישי, אם כך הרגשת קבל את התנצלותי הכנה.
    אני מפרסם את הדברים שלי בעוד מקומות ואדם אחר פנה לדברים בדרך דומה לשלך, ומסתבר שהוא מהסידיונרים (מושג אגב שאני הטמעתי אם מדברים על היסטוריה).

רשמת "לא שווה כלום", למה? מה האלטרנטיבה שלך היום להקלטת שיחות? לקחת מכשיר חיצוני ולהקליט את השיחה על ספיקר?
    אני מאפשר לך, באמצעות האפליקציה, להקליט יחסית בקלות כל שיחה שאתה מוציא, וכן גם שיחות נכנסות (שמעתי על אנשים מומחים באפליקציה כבר שיכולים למזג שיחה נכנסת בכזאת מהירות שהנמען לא ישים לב) בלי שום מכשיר חיצוני בתשלום זעום יחסית.

מה לדעתך הוא "כן שווה"? האם יש אפליקציה אחרת בחנות שמאפשרת הקלטה באופן נוח יותר?
    לך תדע אגב, כמו שרשמתי, יכול להיות שבעקבות יציאת iOS 8, הם יטמיעו את השירות בתור ווידג'ט ואז זאת באמת תיהיה סיבה למסיבה

אחראי לסדר בפורום הסמל האישי של terminator
    תודה
    14
    הודו לי 804 פעמים ב 642 הודעות

ברור שעדיף משהו שיעבוד ברקע ובלחיצת כפתור אתה מקליט,זה האידיאל!
    אבל...מה לעשות שזה לא ישתנה בגלל אפל ויחסית לאלטרנטיבות האחרות שיש שזה להתקשר למספר פרימיום ולשלם מלא כסף ואפילו אי אפשר להוריד את הקובץ של השיחה שהקלטת זה תחליף ראוי ביותר והכי טוב שיש כרגע בשוק וגם ממש לא קשה לתפעול.

iPhoner מתקדם
    תודה
    25
    הודו לי 56 פעמים ב 44 הודעות

אור, ניסית את האפליקצייה? בסקירות באינטרנט מצוין שיש קול "ביפ" כזה מדי פעם שבעצם גם הצד השני יכול לשמוע... שזה מעט מעצבן.
    זה ככה גם אצלך?

תודה
    2,324

ציטוט נכתב במקור על ידי Poisson צפיה בהודעה
    אור, ניסית את האפליקצייה? בסקירות באינטרנט מצוין שיש קול "ביפ" כזה מדי פעם שבעצם גם הצד השני יכול לשמוע... שזה מעט מעצבן.
    זה ככה גם אצלך?
    נראה לך באמת שאני כתוב סקירה בלי לנסות את האפליקציה?! :\
    אפשר לבטל את הביפ בהגדרות.

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Or על הידיעה:

Poisson (19/10/14)

+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12