+ פרסם תגובה
עמוד 4 מתוך 17 ראשוןראשון 1234567814 ... אחרוןאחרון
תוצאות 31 עד 40 מ 170
    iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך| התקנת העברית החינמית של פרויקט ivrit לגרסא 2.2.1 פרוצה

מדהים שביום הם יצאו עם כזאת עיברית מרשימה בלי יותר מידי צעקות על זה שהם קיימים לפני שהם באמת עושים משהו.
    לא ציפיתי שקבוצת מפתחים לעברית תגיע כל כך מהר אחרי HebDev ובסך הכל מה שאני רוצה להגיד זה כל הכבוד ותודה שאתם משאירים את העברית בתשלום רק כאשרות לאייפיונרים בארץ ולא לחובה
    רק שאלה קטנה, האם אפשר (או יהיה אפשר) שהעברית תפעל אבל בלי שמות האייקונים בspringboard בעברית? אני יותר אובה את זה באנגלית :]

iPhoner שועל על!
    תודה
    1
    הודו לי 11 פעמים ב 8 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך| התקנת העברית החינמית של פרויקט ivrit לגרסא 2.2.1 פרוצה

ציטוט נכתב במקור על ידי yalin9 צפיה בהודעה
    מדהים שביום הם יצאו עם כזאת עיברית מרשימה בלי יותר מידי צעקות על זה שהם קיימים לפני שהם באמת עושים משהו.
    לא ציפיתי שקבוצת מפתחים לעברית תגיע כל כך מהר אחרי hebdev ובסך הכל מה שאני רוצה להגיד זה כל הכבוד ותודה שאתם משאירים את העברית בתשלום רק כאשרות לאייפיונרים בארץ ולא לחובה
    רק שאלה קטנה, האם אפשר (או יהיה אפשר) שהעברית תפעל אבל בלי שמות האייקונים בspringboard בעברית? אני יותר אובה את זה באנגלית :]
    פשוט בהגדרות של המכשיר תבחר אנגלית במקום עברית...

iPhoner ותיק
    תודה
    41
    הודו לי 211 פעמים ב 124 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי planb צפיה בהודעה
    אני יכול לקמפל את הקוד ל2.2 הבעיה שאין לי מכשיר 2.2 ואני לא יכול לבדוק אם זה עובד
    אם תקמפל חבילה, אשמח להתקין ולדווח אם עובד. (אם לא יעבוד כמובן שלא אאשים... פשוט אעדכן ל2.2.1 ואז לא תהיה שום בעיה)

iPhoner שועל על!
    תודה
    1

ציטוט נכתב במקור על ידי nick צפיה בהודעה
    אם תקמפל חבילה, אשמח להתקין ולדווח אם עובד. (אם לא יעבוד כמובן שלא אאשים... פשוט אעדכן ל2.2.1 ואז לא תהיה שום בעיה)
    אם יש עוד ביקוש לזה אני אשמח אני פשוט לא רוצה לשגע את לירז לעשות חבילה אחרי שאני אקמפל בשביל בן אדם אחד

אם יש עוד מעוניינים תגיבו

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

עוד לא התקנתי אבל כל הכבוד.
    יש מקום לתרום? (לא הייתי רוצה שההיסטוריה תחזור על עצמה)

iPhoner מתקדם
    תודה
    1

תאמינו לי (מי שיכול)
    עברית iphonehe
    שווה כל שקל!
    החודש אין מקדונלדס...

iPhoner ותיק
    תודה
    41
    הודו לי 211 פעמים ב 124 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי planb צפיה בהודעה
    אם יש עוד ביקוש לזה אני אשמח אני פשוט לא רוצה לשגע את לירז לעשות חבילה אחרי שאני אקמפל בשביל בן אדם אחד

אם יש עוד מעוניינים תגיבו
    אם ניתן להתקין ללא חבילה ו\או ללא הורדה דרך סידיה - כלומר לעלות את הקבצים לאיזה סרוור, ממנו אני אוריד ואפעיל התקנה ידנית (מטרמינל או העתקות למכשיר), אז אני ממש אודה לך!

iPhoner שועל על!
    תודה
    1

ציטוט נכתב במקור על ידי asherlevy צפיה בהודעה
    עוד לא התקנתי אבל כל הכבוד.
    יש מקום לתרום? (לא הייתי רוצה שההיסטוריה תחזור על עצמה)
    אין מקום לתרום כי לא צריך תרומות
    זה עכשיו קוד פתוח ההיסטוריה לא תחזור על עצמה

ובלי קשר שעוד כמה חודשים תהיה עברית ב3.0

iPhoner חדש
    תודה
    0

תודה ענקית, תותחים

iPhoner שועל על!
    תודה
    1

ציטוט נכתב במקור על ידי nick צפיה בהודעה
    אם ניתן להתקין ללא חבילה ו\או ללא הורדה דרך סידיה - כלומר לעלות את הקבצים לאיזה סרוור, ממנו אני אוריד ואפעיל התקנה ידנית (מטרמינל או העתקות למכשיר), אז אני ממש אודה לך!
    שלח לי בפרטי מסנג'ר שלך אני יעזור לך

+ פרסם תגובה
עמוד 4 מתוך 17 ראשוןראשון 1234567814 ... אחרוןאחרון

תגיות עבור אשכול הזה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •