+ פרסם תגובה
עמוד 4 מתוך 9 ראשוןראשון 12345678 ... אחרוןאחרון
תוצאות 31 עד 40 מ 85
    iPhoner מנוסה
    תודה
    10
    הודו לי 62 פעמים ב 47 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: רשימת החידושים בגירסה 8

ציטוט נכתב במקור על ידי gilavr צפיה בהודעה
    איזו אכזבה אני בהלם ההכתבה בעברית הייתה הדבר שהכי חיכיתי לה מה גם שקראתי שבאחת הבטות שזה עבד ואחרי זה ירד ואמרו שבגרסה הסופית זה ישוב. ממש לא מובן ומאכזב ביותר פיצר שכבר הכריזו והיה בבטא ועכשיו ירד.
    אם היה אולי היה איזה מפתח סידיה פרו ישראלי שיבדוק לנו איך מחזירים את הקוד לחיים?

כמו שהיה עם ה מולטי טאסקינג ג'סטורס?

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

סיכום אישי: די מאכזב, רוב הפונקציות לא עובדות. אפליקציות לא שודרגו כדי לנצל את הפלטפורמה (למעט כמה בודדות ואלו של אפל כמו הודעות ותמונות), אין מקלדת עברית חדשה, אין כמעט שום וויג'טים שעובדים כרגע, אפליקצית בריאות לא עובדת עדיין, ה-icloud drive לא באמת פעיל עדיין, הספוטלייט לא באמת שימושי ככלי חיפוש מחוץ לאייפון (בעצם נשאר די אותו הדבר). קונטיניואיטי זה נחמד למי שיש עוד מכשירים של אפל. מדובר בשינוי די מינורי של כמה תוספות וטוויקים קטנים ומאוד גימיקיים. אין הבדל משמעותי לא בפונקציונליות ובטח שלא בשירותים חדשים.

נ.ב.
    לפחות הפעם לא עשו את הטעות שעשו עם האייפון 4 בשדרוג הקודם, IOS8 עובדת מעולה על 4S, רק שנדמה לי שהבטריה מתאדה מהר יותר.

iPhoner חדש
    תודה
    15
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

לכל מאוכזבי ההכתבה העברית - אכן אפל ביעסה, אבל יש לזה פתרון, המקלדות שעומדות לתמוך בעברית בקרוב (swype, swiftkey) ועוד, יכילו הכתבה בעברית !
    הן יעזרו בשרות שכבר קיים כיום - של Nuance לצורך זה.
    כיום משתמשות בזה כל מיני אפליקציות כמו WAZE ו-BIP IT

iPhoner מתחיל
    תודה
    91
    הודו לי 27 פעמים ב 18 הודעות

לאלו שיש להם בעיות ב Hands off/Continuity יש לעשות Sign out באייקלאוד,בפייסטיים ובהודעות בכל המכשירים, לאחר מכן יש לעשות ריסטרט למכשירים ואז שוב Log in.

נערך לאחרונה על ידי Moran; 18/09/14 בשעה 12:59.

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Joe.c צפיה בהודעה
    סיכום אישי: די מאכזב, רוב הפונקציות לא עובדות. אפליקציות לא שודרגו כדי לנצל את הפלטפורמה (למעט כמה בודדות ואלו של אפל כמו הודעות ותמונות), אין מקלדת עברית חדשה, אין כמעט שום וויג'טים שעובדים כרגע, אפליקצית בריאות לא עובדת עדיין, ה-icloud drive לא באמת פעיל עדיין, הספוטלייט לא באמת שימושי ככלי חיפוש מחוץ לאייפון (בעצם נשאר די אותו הדבר). קונטיניואיטי זה נחמד למי שיש עוד מכשירים של אפל. מדובר בשינוי די מינורי של כמה תוספות וטוויקים קטנים ומאוד גימיקיים. אין הבדל משמעותי לא בפונקציונליות ובטח שלא בשירותים חדשים.

נ.ב.
    לפחות הפעם לא עשו את הטעות שעשו עם האייפון 4 בשדרוג הקודם, IOS8 עובדת מעולה על 4S, רק שנדמה לי שהבטריה מתאדה מהר יותר.
    זה מאוד תלוי מכשיר.
    מבחינתי לפתוח את 1Password עם ה- Touch ID הוא שיפור עצום. כנ"ל להשתמש בווידג'ט מזג האוויר של יאהו על האייפד.
    האפסטור נראית אחרת לגמרי וחיפוש אפליקציות הפך להיות חוויה נעימה, בין אם בגללה סרטונים, הבאנדלים או דברים אחרים.
    אפליקציית ההודעות וההתראות האינטרקטיביות הן דבר שכבר התרגלתי אליו (עוד בבטא) והוא פשוט נוח, שימושי ויעיל.

ווידג'טים, מקלדות ועוד פונקציונליות יגיעו בהתאם למפתחים.
    אפל הכינה תשתית ופרסה אותה וזה שאתה לא מוצא את התועלת יום אחרי העדכון, היא תגובה נורמלית אבל בוסרית מאוד.

לגבי אפליקציית הבריאות, אלא אם כן יש לך את האייפון 5s או האייפון 6, סביר להניח שבינתיים היא לא שימושית. במכשירים החדשים יותר יש את רכיב ה- M7/M8 שיודע לנטר כל מיני פרמטרים, כמו למשל מרחקי הליכה, צעדים ומדרגות.

נערך לאחרונה על ידי natish; 18/09/14 בשעה 13:35.

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Joe.c צפיה בהודעה

נ.ב.
    אני מרגיש שיש כמה אי דיוקים במה שאמרת:

אפליקציית הבריאות עובדת. השאלה היא האם יש לך אפליקציות/מוצרים שתומכים בה.
    iCloud Drive עובד ועובד מצויין. אני משתמש בו מאז בטא 5 והוא עובד לי נפלא.
    Spotlight מצויין בעיקר לחיפוש באייפון ובחנויות האפסטור והאייטונס סטור, אבל הוא יעיל גם לחיפוש באינטרנט ע?י האפשרויות ?חפש ב*הכנס כאן את מנוע החיפוש שלך*? ו-?חפש בוויקיפדיה?.
    רוב התוספות באות בעיקר בצורת ערכות פיתוח עבור מפתחים, ועל כן אתה עדיין לא מרגיש לחלוטין את מלוא הפוטנציאל של המערכת החדשה. אני יכול להבטיח לך שעוד כמה שבועות עד חודשים המצב הזה יהיה שונה בתכלית.

על כל פנים אני מסכים לחלוטין עם האמירה שלך לגביי האייפון 4s, ומי כמוני יודע כמה המערכת עובדת נפלא על המכשיר הישן הזה. בנוגע לסוללה, ובכן אני לא שמתי לב לירידה בזמן שלה, ואפילו התחושה שלי היא שהמצב דווקא הפוך, אבל יתכן וזה משתנה מאדם לאדם (בעיקר תלוי במה וכמה דברים אתה מפעיל בו זמנית במכשיר).

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל ebest על הידיעה:

Noam (18/09/14)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

אכזבה אחרי אכזבה, אני מתחיל לשנוא את אפל, הרבה דברים מרגיזים שעדיין לא נפתרו במערכת הפעלה, קבוצות לאנשי הקשר?? סימון יותר מאפליקציה אחת בעת הזזה או מחיקה!! , מחיקת התראה בחלון ההתראות באמצעות לחיצה אחת ( בלי X ונקה) וגם לחצן אחד למחוק את כל ההתראות בחלון.
    למחוק את כל האפליקציות המופיעות בחלון ריבוי המסימות ע''י לחיצה אחת.
    יותר אפשריות בחלון שעולה מלמטה, כמו השליטה בשירותי מיקום דרך חלון זה.
    ולמה לעזאזל אפל ?מכריחה? אותנו להיות עם מחשבי מאק בהתאם, כדי להנות מרוב הפיצ'רים החדשים, דבר שלא קרה לפני בגרסאות קודמות!! למרות שהרוב עם מחשבי מיקרוסופת (ווינדוס).

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי ebest צפיה בהודעה
    אני מרגיש שיש כמה אי דיוקים במה שאמרת:

אפליקציית הבריאות עובדת. השאלה היא האם יש לך אפליקציות/מוצרים שתומכים בה.
    iCloud Drive עובד ועובד מצויין. אני משתמש בו מאז בטא 5 והוא עובד לי נפלא.
    Spotlight מצויין בעיקר לחיפוש באייפון ובחנויות האפסטור והאייטונס סטור, אבל הוא יעיל גם לחיפוש באינטרנט ע?י האפשרויות ?חפש ב*הכנס כאן את מנוע החיפוש שלך*? ו-?חפש בוויקיפדיה?.
    רוב התוספות באות בעיקר בצורת ערכות פיתוח עבור מפתחים, ועל כן אתה עדיין לא מרגיש לחלוטין את מלוא הפוטנציאל של המערכת החדשה. אני יכול להבטיח לך שעוד כמה שבועות עד חודשים המצב הזה יהיה שונה בתכלית.

על כל פנים אני מסכים לחלוטין עם האמירה שלך לגביי האייפון 4s, ומי כמוני יודע כמה המערכת עובדת נפלא על המכשיר הישן הזה. בנוגע לסוללה, ובכן אני לא שמתי לב לירידה בזמן שלה, ואפילו התחושה שלי היא שהמצב דווקא הפוך, אבל יתכן וזה משתנה מאדם לאדם (בעיקר תלוי במה וכמה דברים אתה מפעיל בו זמנית במכשיר).
    הגדרת חיפוש ב- Spotlight עבור "הצעות Spotlight" ו- "תוצאות מ-Bing" מתאפסות משום מה לאחר סימונם וחזרה לתפריט כללי. מישהו יודע למה?
    לא הצלחתי לקבל לכן, הצעות מהחנות...
    מה שכן, השימוש בסוללה השתפר. אני בהחלט מרגיש שינוי לטובה.
    פיצ'ר מגניב לחיסכון בסוללה הוא הגדרת 3 לחיצות על לחצן הבית לשינוי צבע התצוגה לשחור לבן.

iPhoner מנוסה
    תודה
    10
    הודו לי 62 פעמים ב 47 הודעות

קבוצות לאנשי קשר נראה לי יש אפליקציה שעושה את זה

אני יכול להגיד לך שהשתמשתי בזה בגרסא 4 וזה עד היום מסודר לי

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 2 פעמים בהודעה אחת