+ פרסם תגובה
עמוד 4 מתוך 19 ראשוןראשון 1234567814 ... אחרוןאחרון
תוצאות 31 עד 40 מ 188
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אז מחשבי הmac נועדו לאילו שימושים?

ציטוט נכתב במקור על ידי winston צפיה בהודעה
    1.נתחיל מהסוף, תסתכל על ההשוואה שצירפת, אלו לא מפרטים זהים (מעבד 2.4GHZ לעומת 2GHZ)
    2.התאימות לתקן הבינלאומי פחות מעניינת, כי אקספלורר יודע להתמודד גם איתם
    3.התמיכה הלקוייה של ויסטה ברכיבים של NVIDIA (שגרמה לתביעה ייצוגית) היא מקרה בודד, נדיר יחסית (לא סתם הגיע לתביעה) שנפתר בסופו של דבר. ועדיין יש לה תמיכה במאות אלפי התקני חומרה... אתה לא מוגבל ל2 סוגי מצלמות, 4 כרטיסי מסך וכו'
    4.אני ממש לא חושב שלמק יש יותר תוכנות קוד פתוח מאשר לחלונות, בטח לא יותר מלינוקס
    אז לא הבנתי למה "רק אפשר לחלום בחלונות"
    5.מק פרו הוא שרת, הוא משתמש במעבד XEON, רק שהוא יקר יותר
    תכנס לאתר של DELL, תרכיב שרת עם שני מעבדי XEON מרובעי ליבה, 8 ג'יגה זכרון ותראה שזה עולה פחות
    1. מפרטים שונים במקצת אבל עובדה שהחברה שם בחרו לקחת אותם. שים לב לעובדה שהמחשב של דל יקר יותר מה-imac
    2. טעות ידידי, זה לא שהאקספלורר יודע להתמודד עם התאימות אלא זה שבונים אתרים לפי היכולות של האקספלורר מכיוון שהוא הכי נפוץ בארץ
    4+3. התמיכה הלקויה של ויסטה ברכיבי חומרה בתחילת דרכה הייתה רחבה יותר מאשר במאיצים של nvidia זו הייתה רק דוגמא ואם אתה כבר מכניס כאן לינוקס (שהוא קרוב יותר ל-os-x דרך אגב...) אז גם ללינוקס יש בעיות תאימות להרבה דברים.
    ורוב הדברים שתוכל להתקין על לינוקס תוכל גם להתקין על מק. לא כך הדבר לגבי חלונות.
    5. נכון שלמק פרו יש מעבדי xeon אבל מאיפה הגעת לזה שהוא שרת?
    רוב המשתמשים בו (אם לא כולם) משתמשים בו לעריכה של ווידאו, גרפיקה וסאונד.

Banned
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

1.מעבד חזק יותר ב20% במק, זה לא ממש מייצג
    2.לא הבנת אותי, אקספלורר יודע להתמודד גם עם אתרים שכתובים עפ"י התקן הבינלאומי וגם עם אתרים שנבנו עם כלים של מיקרוסופט ומותאמים לאקספלורר, אתה יכול להמשיך לשכנע את עצמך שYNET עובד מצויין על הספארי שלך.
    3+4.כל נסיון להשוות תמיכה בחומרה של מק לעומת חלונות היא פשוט מגוחכת, התמיכה של ויסטה בחומרה גדולה אלפי מונים מהתמיכה של לאופרד, גם התמיכה של הפצות נפוצות של לינוקס כמו אובונטו גדולה הרבה יותר.
    לא חוכמה לקחת מערכת הפעלה בימיה הראשונים ולשפוט אותה, כמו שאני לא הזכרתי את הבעיות של הלאופרד בגירסה הראשונה .
    כיום התמיכה של ויסטה בחומרה טובה מאוד!
    אגב, ממש לא רוב הדברים שאפשר להתקין על לינוקס אפשר להתקין על מק, אין אפילו אמולטור שמאפשר את זה
    (בסגנון WINE) למרות שה OS X מבוססת על FREE BSD.
    בסופו של יום, מגוון התוכנות שקיים לחלונות פשוט עצום ליד זה של מק,
    על כל תוכנה שיש לך למק, אני יכול לתת לך 10 לחלונות שעושות את העבודה לא פחות טוב, אתה לא יכול לעשות את ההיפך.
    5.קודם כל, הוא מגיע עם מערכת הפעלה Mac OS X Server
    אבל חוץ מזה, מה הופך אותו לפחות שרת מכל שרת TOWER אחר של דל או HP?
    אבל גם אם הוא לא שרת, תמיד אפשר לקחת לוח של TYAN ולשים עליו 2 מעבדים

iPhoner שועל על!
    תודה
    0

חברים, הויכוח הזה יכול להימשך עוד שנים על גבי שנים...
    בלי קשר לביצועים ולמה יקר יותר או פחות,
    מהניסיון האישי שלי עם מק, מדובר במחשב מצוין ומערכת הפעלה מצוינת - אבל מה... היא מכוונת למשתמשים אמריקאיים (או יותר נכון דוברי אנגלית).
    למה הכוונה? ישנה תמיכה של המערכת בעברית אולם התוכנות השונות מסתבכות עם עברית ודורשות יותר מידי התאמות וטלאים על מנת שיעבדו כמו שצריך.
    לדוגמא אופיס (גם בחדש) שעדיין לא תומך בעברית ולכן צריך ננו אופיס.
    לדוגמא כתוביות לסרטים שבניגוד ל WIN - לא נתמכות באופן מובנה ב quicktime או יותר קריטי - front row.

ובואו נדבר על Messenger נורמלי ב MAC... אפילו שיחת וידאו אי אפשר לעשות

אז נכון שאפשר להגיע לתוצאות הרצויות על ידי טלאים וכל מיני סקריפטים ל firefox וכו'
    אבל השאלה היא למה לעשות את זה כשחלונות תומכת בזה באופן מובנה?

אני אישית חזרתי לחלונות ואף יותר מזה - ל VISTA ופשוט מאושר מכל רגע... הכל עובד ועובד מצוין!
    לא הבנתי למה כולם משמיצים אותה... אחלה מערכת הפעלה!

Banned
    תודה
    0

תשמע, לויסטה יש את המגרעות שלה
    הן נובעות מעיקר מאילוצים שיש למיקרוסופט של תמיכה לאחור.
    אבל בשורה התחתונה, היא אחלה מערכת הפעלה (במיוחד עם Sp1).
    הלאופרד אולי ידידותי יותר, ויסטה מפצה על כך בדברים אחרים

תודה
    2,089

1.מעבד חזק יותר ב20% במק, זה לא ממש מייצג
    2.לא הבנת אותי, אקספלורר יודע להתמודד גם עם אתרים שכתובים עפ"י התקן הבינלאומי וגם עם אתרים שנבנו עם כלים של מיקרוסופט ומותאמים לאקספלורר, אתה יכול להמשיך לשכנע את עצמך שYNET עובד מצויין על הספארי שלך.
    3+4.כל נסיון להשוות תמיכה בחומרה של מק לעומת חלונות היא פשוט מגוחכת, התמיכה של ויסטה בחומרה גדולה אלפי מונים מהתמיכה של לאופרד, גם התמיכה של הפצות נפוצות של לינוקס כמו אובונטו גדולה הרבה יותר.
    לא חוכמה לקחת מערכת הפעלה בימיה הראשונים ולשפוט אותה, כמו שאני לא הזכרתי את הבעיות של הלאופרד בגירסה הראשונה .
    כיום התמיכה של ויסטה בחומרה טובה מאוד!
    אגב, ממש לא רוב הדברים שאפשר להתקין על לינוקס אפשר להתקין על מק, אין אפילו אמולטור שמאפשר את זה
    (בסגנון WINE) למרות שה OS X מבוססת על FREE BSD.
    בסופו של יום, מגוון התוכנות שקיים לחלונות פשוט עצום ליד זה של מק,
    על כל תוכנה שיש לך למק, אני יכול לתת לך 10 לחלונות שעושות את העבודה לא פחות טוב, אתה לא יכול לעשות את ההיפך.
    5.קודם כל, הוא מגיע עם מערכת הפעלה Mac OS X Server
    אבל חוץ מזה, מה הופך אותו לפחות שרת מכל שרת TOWER אחר של דל או HP?
    אבל גם אם הוא לא שרת, תמיד אפשר לקחת לוח של TYAN ולשים עליו 2 מעבדים
    1. אתה מתעלם משאר הכתבות שהוספתי שמשוות את מערכות ההפעלה (אל תתעצל גם אם זה באנגלית)
    2. לצערי זה אתה שלא הבנת, אם אתה אומר שהאקספלורר מתמודד טוב עם אתרים שניבנו עבורו (דאאא ). וחוץ מזה עזוב את נושא הדפדפנים.
    פיירפוקס עדיף על שניהם (וגם לו יש בעיות תאימות מה תגיד על זה ).

3+4 נכון אין wine אבל יש את פרללס או פיוז'ן או בוטקמפ איתה אתה יכול להריץ מערכת הפעלה ניפרדת (גם לינוקס) בתוך המק או לצד ה-os-x מבלי להרגיש את ההבדל (שים לב שבסקירות שחובב הוסיף המחשבים ניבדקו עם ויסטה- גם המק)
    מק על pc אומנם היום כבר אפשר להתקין אבל רשימת הבעיות שיש עם זה היא גדולה
    ודרך אגב אתה כנראה לא מודע לכמות התוכנות שיש למק (גם אני עד לא מזמן) וההשוואה בכמות התוכנות היא תפלה מכיוון שהתפוצה של חלונות גדולה פי כמה וכמה מהתפוצה של os-x ולכן גם כמות התוכנות שיש לכל אחת ממערכות ההפעלה.
    חוץ מזה אם יש תוכנה אחת מצוינת למה שאני אצטרך עוד 10

5. המק פרו מבחינת הביצועים שלו עולה על כל tower שיש הן מבחינת הביצועים שלו והן מבחינת האפשרויות שיש לשיפור החומרה.
    ואף על פי המחיר הגבוהה שלו אנשי מקצוע מעדיפים להשתמש בו ולא כי הוא יותר יפה או מגניב, אלא כי הם מעריכים את הביצועים שלו.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי jackbauer צפיה בהודעה
    חברים, הויכוח הזה יכול להימשך עוד שנים על גבי שנים...
    בלי קשר לביצועים ולמה יקר יותר או פחות,
    מהניסיון האישי שלי עם מק, מדובר במחשב מצוין ומערכת הפעלה מצוינת - אבל מה... היא מכוונת למשתמשים אמריקאיים (או יותר נכון דוברי אנגלית).
    למה הכוונה? ישנה תמיכה של המערכת בעברית אולם התוכנות השונות מסתבכות עם עברית ודורשות יותר מידי התאמות וטלאים על מנת שיעבדו כמו שצריך.
    לדוגמא אופיס (גם בחדש) שעדיין לא תומך בעברית ולכן צריך ננו אופיס.
    לדוגמא כתוביות לסרטים שבניגוד ל WIN - לא נתמכות באופן מובנה ב quicktime או יותר קריטי - front row.

ובואו נדבר על Messenger נורמלי ב MAC... אפילו שיחת וידאו אי אפשר לעשות

אז נכון שאפשר להגיע לתוצאות הרצויות על ידי טלאים וכל מיני סקריפטים ל firefox וכו'
    אבל השאלה היא למה לעשות את זה כשחלונות תומכת בזה באופן מובנה?

אני אישית חזרתי לחלונות ואף יותר מזה - ל VISTA ופשוט מאושר מכל רגע... הכל עובד ועובד מצוין!
    לא הבנתי למה כולם משמיצים אותה... אחלה מערכת הפעלה!
    חוסר התמיכה של אופיס לעברית נובעת משיקולים של מיקרוסופט ולא של אפל.

לגבי כתוביות, גם המדיה פלייר לא יודע להריץ כתוביות באופן מובנה וגם בכלל בעיית הקודקים שלו היא נוראית. vlc המצוינת קיימת גם למק וגם לחלונות והיא עושה את העבודה הכי טוב לדעתי

מסנג'ר יש גם למק (של מיקרוסופט) ואני לא יודע מה הבעיה הוא תומך בוידאו אחלה
    גם תוכנות אחרות כגון adium תומכות מצוין בשיחות וידאו.

נכון שהוויכוח יכול להמשך לעד אבל מה איכפת לך, אני נהנה משיחה ודיון עם וינסטון.
    אין פה שום דבר אישי. להיפך אני מעריך מאוד את וינסטון

Banned
    תודה
    0

1.חוסר זמן אבל אתה יכול להביא את הטענות העיקריות, אני בטוח שאני יכול להתמודד איתן
    2.עדיין לא הבנת האקספלורר גם יודע להתמודד עם אתרים שנבנו "עבורו" וגם עם אתרים עפ"י התקן
    בנושא התאימות הוא מנצח בנוקאוט. ונכון, פיירפוקס טוב יותר, אבל בחלונות אתה יכול להשתמש בietab, תוסף מצויין לפיירפוקס שפותר בעיות תאימות.
    3+4 נו באמת, מכונה וירטואלית או התקנה נוספת של ויסטה לא אומרת שיש לו תמיכה בתוכנות של לינוקס או חלונות. אני מודע לכמות התוכנות שיש למק, אי אפשר להשוות את זה לחלונות, אתה יכול להאשים את התפוצה אבל בסופו של יום זאת העובדה.
    5.ממש לא... אמרתי לך, אני יכול בקלות לבנות מחשב מקביל (גם מותג) חזק יותר (יותר זכרון, דיסקים בממשק Scsi) עםיותר אפשרויות לשיפור החומרה במחיר נמוך יותר.

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 6 פעמים בהודעה אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    מסנג'ר יש גם למק (של מיקרוסופט) ואני לא יודע מה הבעיה הוא תומך בוידאו אחלה
    גם תוכנות אחרות כגון adium תומכות מצוין בשיחות וידאו.
    אני קורא בשקט את הדיון, ובגדול אני מסכים איתך נתי.
    רק לגבי המסנג'ר, אני לא יודע מאיפה אתה שואב את המידע הזה בנוגע לתמיכה בשיחות וידיאו.
    עד היום, המסנג'ר במק לא תמך בוידיאו. לאחרונה שוחררה גירסה למסנג'ר שתומכת בוידיאו, אבל היא מיועדת לשימוש משרדי בלבד (לא ניתן להתחבר עם חשבונות פרטיים).
    לגבי אדיום, היא מעולם לא תמכה בוידיאו.

כך שממש לא ניתן להשתמש בשיחות וידיאו עם מסנג'ר במק.

נערך לאחרונה על ידי Remo; 07/05/08 בשעה 11:12.

iPhoner שועל על!
    תודה
    0

חוסר התמיכה של אופיס לעברית נובעת משיקולים של מיקרוסופט ולא של אפל.
    לגבי האופיס - אני מניח שאתה מבין שבתור משתמש לא מעניין אותי מי אשם בחוסר התמיכה אלא פשוט העובדה שחסרה התמיכה...

לגבי כתוביות, גם המדיה פלייר לא יודע להריץ כתוביות באופן מובנה וגם בכלל בעיית הקודקים שלו היא נוראית. vlc המצוינת קיימת גם למק וגם לחלונות והיא עושה את העבודה הכי טוב לדעתי
    המדיה פלייר תומך בכתוביות באופן מובנה (לפחות הגירסה האחרונה שלו)
    כמו גם המדיה סנטר אגב.

נכון שהוויכוח יכול להמשך לעד אבל מה איכפת לך, אני נהנה משיחה ודיון עם וינסטון.
    אין פה שום דבר אישי. להיפך אני מעריך מאוד את וינסטון
    לא אמרתי שאכפת לי - אני נהנה מהדיון

וכפי שאמר עומר לפני - לגבי המסנג'ר אתה טועה.
    מסנג'ר לא תומך בוידאו או בקול, גם לא אודיום.

הדבר היחידי שנשאר זה ichat והוא דורש הינדוס לא קטן כדי לתקשר עם משתמשי מסנג'ר.

נערך לאחרונה על ידי jackbauer; 07/05/08 בשעה 11:19.

תודה
    2,089

1.חוסר זמן אבל אתה יכול להביא את הטענות העיקריות, אני בטוח שאני יכול להתמודד איתן
    2.עדיין לא הבנת האקספלורר גם יודע להתמודד עם אתרים שנבנו "עבורו" וגם עם אתרים עפ"י התקן
    בנושא התאימות הוא מנצח בנוקאוט. ונכון, פיירפוקס טוב יותר, אבל בחלונות אתה יכול להשתמש בietab, תוסף מצויין לפיירפוקס שפותר בעיות תאימות.
    3+4 נו באמת, מכונה וירטואלית או התקנה נוספת של ויסטה לא אומרת שיש לו תמיכה בתוכנות של לינוקס או חלונות. אני מודע לכמות התוכנות שיש למק, אי אפשר להשוות את זה לחלונות, אתה יכול להאשים את התפוצה אבל בסופו של יום זאת העובדה.
    5.ממש לא... אמרתי לך, אני יכול בקלות לבנות מחשב מקביל (גם מותג) חזק יותר (יותר זכרון, דיסקים בממשק Scsi) עםיותר אפשרויות לשיפור החומרה במחיר נמוך יותר.
    1. אז אני אביא לך סירטון קצר:
    http://www.youtube.com/watch?v=bwPbFE20msA&NR=1
    חוץ מזה אני יכול להביא לך עשרות כתבות שמדברות על הסיבות לא לעבור לויסטה אלא להשאר עם xp (שבמציאות היא המתמודדת הכי חזקה של ויסטה) אפילו ביל גייטס רמז על הכישלון במכירות של ויסטה בראיון שהיה איתו ולא סתם מיקרוסופט עובדים באינטנסיביות על ה-os החדשה שלהם (7 או ברלין) שאמורה לצאת כבר בשנה הבאה (לפי הדיבורים).

2. הטענה בה אתה דובק היא מגוחכת אם תבנה אתר "עבור" ספארי גם הוא יציג לך אותו מעולה. הסיבה היחידה של-ie יש יותר תאימות נובעת מהסיבה שצינתי שיש אתרים שנבנים עבורו ולא בתקן בינלאומי כמו שהם אמורים להיות (דרך אגב זה נימצא רק בארץ)*וכל התוספים שיש ל-ff בחלונות מצויים גם במק

3. כל תוכנה/משחק של ויסטה אתה יכול להתקין ולהשתמש מצוין עם פרללס (אתה העלת את עניין האמולטורים ) את ההפך אתה לא יכול לעשות וזו עובדה.

4. זה לא עניין המחיר אלא עניין הביצועים, אך על פי המחיר הגבוהה יותר בסופו של יום אנשי מקצוע מעדיפים את המק פרו על כל דבר אחר תשאל ותראה מה יענו לך.

נערך לאחרונה על ידי natish; 08/05/08 בשעה 17:27.

+ פרסם תגובה
עמוד 4 מתוך 19 ראשוןראשון 1234567814 ... אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •