+ פרסם תגובה
עמוד 3 מתוך 19 ראשוןראשון 123456713 ... אחרוןאחרון
תוצאות 21 עד 30 מ 188
    iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אז מחשבי הmac נועדו לאילו שימושים?

זו שאלה של דת. קשה לעבור מ-pc ל-mac ולהפך.

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי winston צפיה בהודעה
    1.לעבודה רצינית עם אודיו/וידאו צריך כרטיסים שמקודדים
    2.חשיבה טיפוסית של מקיסט, הרי אני יכול להרכיב pc שכל חלק בו מהמארז עד המסך יהיה יותר איכותי משל אפל ועדיין יעלה פחות ויהיה הרבה יותר חזק.
    וכמובן שבניידים אני מדבר רק על מותגים
    3.יש לי 2 ניידים עם ויסטה...
    1. דאאא
    2. אני לא מקיסט ולא מחשיב את עצמי לאחד כזה. פשוט אני אומר שאפל זה מותג כמו דל או hp ולכן תשווה את המחשבים (מפרט, מחיר וכו') הללו ולא מחשבים בבניה אישית.
    3. אני משתתף בצערך , יש לי נייד עם xp ולחבר טוב יש נייד (עם מפרט זהה לשלי) עם וויסטה ותאמין לי שהוא מקלל את היום שהוא ביקש את הנייד שלו עם ויסטה

Banned
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

1.ובגלל זה לא נייד...
    2.בניידים כן, כי יש לזה חשיבות, במחשבים נייחים זה חסר חשיבות (ואפילו להיפך)
    3.שניהם עם 2gb זכרון ומעבד כפול ליבה, ואין לי תלונות

תודה
    2,089

1.ובגלל זה לא נייד...
    2.בניידים כן, כי יש לזה חשיבות, במחשבים נייחים זה חסר חשיבות (ואפילו להיפך)
    3.שניהם עם 2gb זכרון ומעבד כפול ליבה, ואין לי תלונות
    1. יש ניידים שלא נופלים מנייחים בביצועים. אומנם הם יותר יקרים והם לא כל כך ניידים אבל עדיין...
    2. לדעתי אתה טועה, מחשב מותג זה מחשב מותג נייד או לא ואם אתה משווה מק למחשב אחר אז תעשה את ההשוואה למחשב מותג אחר.
    3. זה שאין לך תלונות זה יפה מאוד ואני שמח (באמת ) אבל אם תשווה את הביצועים של מק עם מפרט דומה אתה תראה שה-pc עם הויסטה נופל בביצועים בהרבה בחינות.

Banned
    תודה
    0

1.אבל הם לא מתאימים לעריכת אודיו/וידאו, בטח לא כמו נייחים
    2.אין לאף מותג מארז ברמה של LIAN-LI, ספק ברמה של PC P&C, מסך ברמה של EIZO וכו'
    גם החלקים כמו לוחות האם מיוצרים ע"י חברות OEM נחותות כמו FOXCONN
    הזכרונות משתמשים בצ'יפים פחות טובים ובPCB פחות איכותי משל חברות כמו CORSAIR או OCZ
    וכו'
    3.תלוי, אתה משווה ספארי לאקספלורר? אז אתה צודק
    תשווה פוטושופ לפוטושופ על מפרט זהה, או פיירפוקס, ההבדלים יהיו זניחים
    וזה בלי להתייחס לכך שהPC עלה הרבה פחות
    (מקודם הרכבתי בשביל הקטע מפרט לנייד בדל, 1174 דולר, עם 4 ג'יגה זכרון, כרטיס מסך לא מובנה וכל השאר זהה למק בוק הכי יקר)
    אגב פוטושופ, את זה ראית?

http://www.tuaw.com/2008/04/03/photo...2-bit-in-os-x/

תודה
    2,089

1.אבל הם לא מתאימים לעריכת אודיו/וידאו, בטח לא כמו נייחים
    2.אין לאף מותג מארז ברמה של LIAN-LI, ספק ברמה של PC P&C, מסך ברמה של EIZO וכו'
    גם החלקים כמו לוחות האם מיוצרים ע"י חברות OEM נחותות כמו FOXCONN
    הזכרונות משתמשים בצ'יפים פחות טובים ובPCB פחות איכותי משל חברות כמו CORSAIR או OCZ
    וכו'
    3.תלוי, אתה משווה ספארי לאקספלורר? אז אתה צודק
    תשווה פוטושופ לפוטושופ על מפרט זהה, או פיירפוקס, ההבדלים יהיו זניחים
    וזה בלי להתייחס לכך שהPC עלה הרבה פחות
    (מקודם הרכבתי בשביל הקטע מפרט לנייד בדל, 1174 דולר, עם 4 ג'יגה זכרון, כרטיס מסך לא מובנה וכל השאר זהה למק בוק הכי יקר)
    אגב פוטושופ, את זה ראית?

http://www.tuaw.com/2008/04/03/photo...2-bit-in-os-x/
    טוב זה ניגזר מהחלטה של אפל להטמיע את cocoa בתור api עיקרי

בקשר לביצועים, אני לא מתכוון לתוכנות כמו ספארי או אקספלורר (למרות שאני מצדיק אותך שספארי עדיפה על אקספלורר פי כמה)
    אני מדבר על ביצועי המחשב על שימוש "מושכל" של הזיכרון. על מערכת מגושמת שזוללת משאבים בשם ויסטה שמשתרעת של יותר מ-50 מיליון שורות קוד לעומת ה-os-x

בקשר למחירים, יש הבדל במחיר בין סובארו b4 (שהיא מדהימה לדעתי) לבין אאודי a6
    לא?
    הסיבה היא הנדסת אנוש והשקעה בפרטים קטנים שנותנים חווית משתמש אחרת לגמרי.
    ושוב אני מדבר כבעל נייד של hp שהוא מצוין לדעתי אבל המק שלי נותן חווית משתמש אחרת לגמרי...

לגבי המפרט, מחשב בהזמנה אישית תמיד יהיה חזק יותר אבל הטענה שלי היא שאתה משווה מק למחשב אחר תשווה אותו למחשב מותג מכיוון שאפל היא חברת מותג בדומה לדל או hp או לנובו (שניקרא לו מותג למען הסר ספק ) דרך אגב תבדוק כמה עולה סוני וואיו עם מפרט דומה

נערך לאחרונה על ידי natish; 07/05/08 בשעה 01:02.

Banned
    תודה
    0

1.ספארי מהיר מאקספלורר, אבל עדיף? לא בטוח בכלל, בעיקר בגלל התאימות, במיוחד בישראל
    2.ניהול הזכרון בויסטה הוא מצויין, זה שאתה רואה שכולו תפוס לא אומר שזה המצב, זה בסה"כ Caching שהמערכת עושה. וכן, זאת מערכת הרבה יותר מורכבת, כי מיקרוסופט שומרים על תמיכה לאחור (בגלל זה הם לא נפתרים למשל מהרג'יסטרי) ובנוסף יש להם משימה לא פשוטה שאין לאפל, לתמוך בכל רכיב חומרה קיים ובהמון תוכנות (לא ה4 וחצי שקיימות למק...)
    3.שוב ההשוואה של מכונית יוקרה למכונית זולה יותר, ההשוואה הנכונה היא שבמחיר שאתה קונה Bmw (מק) אתה יכול לקנות למבורגיני...

אתם פשוט ילדים שנישבו

תודה
    2,089

1.ספארי מהיר מאקספלורר, אבל עדיף? לא בטוח בכלל, בעיקר בגלל התאימות, במיוחד בישראל
    2.ניהול הזכרון בויסטה הוא מצויין, זה שאתה רואה שכולו תפוס לא אומר שזה המצב, זה בסה"כ Caching שהמערכת עושה. וכן, זאת מערכת הרבה יותר מורכבת, כי מיקרוסופט שומרים על תמיכה לאחור (בגלל זה הם לא נפתרים למשל מהרג'יסטרי) ובנוסף יש להם משימה לא פשוטה שאין לאפל, לתמוך בכל רכיב חומרה קיים ובהמון תוכנות (לא ה4 וחצי שקיימות למק...)
    3.שוב ההשוואה של מכונית יוקרה למכונית זולה יותר, ההשוואה הנכונה היא שבמחיר שאתה קונה Bmw (מק) אתה יכול לקנות למבורגיני...

אתם פשוט ילדים שנישבו
    שמע אם בהקנטות עסקינן, אז בתור "ילד שנישבה" אני יכול לקרוא לתומכי חלונות נילהבים בתור צרי אופקים אבל בוא לא נגיע לזה...

בקשר לויסטה אני ממליץ על מספר מאמרים שמצאתי:
    http://www.informationweek.com/news/...yText=&isPrev=

http://chris.pirillo.com/2007/08/30/...windows-vista/

בקשר לתאימות של הספארי, אתה יכול לומר את אותו הדבר לגבי פיירפוקס או אופרה.
    יש תוספים לכל הדפדפנים הללו שמתאימים אותם לאתרים (דרך אגב הנכון הוא שהתאימות היא הפוכה. האתרים פה בארץ הם לא מותאמים לתקן בינלאומי בהם תומכים הדפדפנים שציינתי)

אם ויסטה הייתה צריכה לתמוך ברכיבי חומרה רבים כל כך אז תסביר לי את בעיות התאימות שהיו בהתחלה לויסטה ושיש עד היום לגבי כרטיסי מסך של nvidia (פחות נפוץ אבל ישנו)

למק יש יותר מ-4 תוכנות וחצי, יש 5
    יש מגוון עצום של תוכנות למק שהם בקוד פתוח. דבר שאותו אתה לא יכול לחלום לעשות על חלונות

בקשר ל- ב.מ.ו ולמבורגיני... יאללה נסכים איתך למרות שיש מחשבי custom שעולים עשרות אלפי שקלים ואומנם לא בדקתי אבל אני בספק אם הם עולים על המק פרו (לא מקבוק...)

ועוד משהו שמצאתי על השוואה בין ויסטה ל-os-x
    http://www.popularmechanics.com/tech...25.html?page=2

נערך לאחרונה על ידי natish; 07/05/08 בשעה 01:51.

iPhoner מנוסה
    תודה
    12
    הודו לי 8 פעמים ב 7 הודעות

נתי ווינסטון המקצוענים והיקרים
    למרות הכרותינו בפורום בנושאים שונים ומגוונים
    בנושא שלשמו התכתבתם, אין תשובה מוכחת ואחידה לגבי בחירת מותג זה או אחר.
    גם בנושא המחיר, יש שינוי משמעותי בין מק, סוני, HP ואחרים וזאת עקב פיתוח תוכנות
    ייחודיות לעריכת ווידאו ושמע למק, כנ"ל גם למחשבי סוני, שעלות הכנסתם לשימוש במחשב דורש
    הגדלת התקציב הכללי ברכישת המחשב.
    לגבי הביצועים של המחשבים המדוברים כאשר מדובר בייצור זהה של רכיבים מלבד הלוח אם,
    השיפור יהיה בתכנון נכון של הרכיבים ע"ג לוח האם ונטרול של השפעות א"מ חיצוניות.
    בתצורה זהה לשאר המחשבים הביצועים זהים, הבחירה של מק ע"פ PC היתה נחלת העבר
    בשימוש ממשק ישן מול החדשנות שמק הביאה לעולם, חיבורים, תוכנות, מחברים מהירים וכדו'.
    בזמננו התקנים בין המחשבים זהים למרות שישנה מגמה של שיפור החיבורים במק אבל
    עקב בחירה בטכנולוגיה שונה, שהינה שוות ערך לטכנולוגיה שונה ב-PC.
    לגבי מחשבים שולחניים לעריכת ווידאו - מדובר בטכנולוגיה מתקדמת מאוד בשוק התעשייתי
    שבו זמן = כסף, וחסכון בזמן העריכה בזמן אמת הוא זה שיתן את הטון לקנייה בעתיד.
    ישנם חברות אחרות הנותנות את הטון כדוגמת CANOPUS המשחררת מידי שנה סוג חדש
    של כרטיס לעריכה ווידאו המשפר באופן מדהים את הביצועים משנים עברו ומטכנולוגיות חדשות\ישנות
    כדוגמת HD (אבחנה גבוהה) הפלטפורמה חשובה.
    עסק קטן המכניס בחודש מעריכת ווידאו כ-30000 שקלים ועמוס בעבודה עריכה, בשיקול כלכלי
    מחשב שיחסוך 25 אחוז מזמן העריכה ויעלה 40000 שקלים, בחישוב שנתי העלות משתלמת.
    לגבינו אנו העורכים ווידאו ללא כרטיס עריכה (חומרה) ההבדלים הם בסוג התוכנה שבשימוש
    כאשר חלקן מובנות במערכת ההפעלה (תשלום סופי על המחשב גבוה), הזמן חשוב אבל לא עד כדי
    השקעה כספית המצדיקה את התחביב שאנו עמלים עליו.
    אני מצרף לכם סקירה מקצועית של סוגי המחשבים ששוחחתם בניכם, בקיצור הדרך הבא

http://www.pcworld.com/product/compa...5&prodid=30286

http://www.pcworld.com/product/compa...3&prodid=30120

שימו לב - שהמק מוכנס בקטגוריית הבדיקות והביצועים, משמע ששניכם צדקתם בתגובתכם
    אולם אף אחד לא יודע כמה הרבה עליו לדעת בכדי לדעת כמה מעט הוא יודע.... (פתגם - ללא הסקת מסקנות אישיות)

בלמים טובים במכונית אינם מגינים מפני חוסר בלמים - בהתנהגות......

בשורות טובות

נערך לאחרונה על ידי chovav; 07/05/08 בשעה 09:54. סיבה: נא לא להסיק מסקנות אישיות חלילה מהפתגמים

Banned
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    שמע אם בהקנטות עסקינן, אז בתור "ילד שנישבה" אני יכול לקרוא לתומכי חלונות נילהבים בתור צרי אופקים אבל בוא לא נגיע לזה...

בקשר לויסטה אני ממליץ על מספר מאמרים שמצאתי:
    http://www.informationweek.com/news/...yText=&isPrev=

http://chris.pirillo.com/2007/08/30/...windows-vista/

בקשר לתאימות של הספארי, אתה יכול לומר את אותו הדבר לגבי פיירפוקס או אופרה.
    יש תוספים לכל הדפדפנים הללו שמתאימים אותם לאתרים (דרך אגב הנכון הוא שהתאימות היא הפוכה. האתרים פה בארץ הם לא מותאמים לתקן בינלאומי בהם תומכים הדפדפנים שציינתי)

אם ויסטה הייתה צריכה לתמוך ברכיבי חומרה רבים כל כך אז תסביר לי את בעיות התאימות שהיו בהתחלה לויסטה ושיש עד היום לגבי כרטיסי מסך של nvidia (פחות נפוץ אבל ישנו)

למק יש יותר מ-4 תוכנות וחצי, יש 5
    יש מגוון עצום של תוכנות למק שהם בקוד פתוח. דבר שאותו אתה לא יכול לחלום לעשות על חלונות

בקשר ל- ב.מ.ו ולמבורגיני... יאללה נסכים איתך למרות שיש מחשבי custom שעולים עשרות אלפי שקלים ואומנם לא בדקתי אבל אני בספק אם הם עולים על המק פרו (לא מקבוק...)

ועוד משהו שמצאתי על השוואה בין ויסטה ל-os-x
    http://www.popularmechanics.com/tech...25.html?page=2
    1.נתחיל מהסוף, תסתכל על ההשוואה שצירפת, אלו לא מפרטים זהים (מעבד 2.4GHZ לעומת 2GHZ)
    2.התאימות לתקן הבינלאומי פחות מעניינת, כי אקספלורר יודע להתמודד גם איתם
    3.התמיכה הלקוייה של ויסטה ברכיבים של NVIDIA (שגרמה לתביעה ייצוגית) היא מקרה בודד, נדיר יחסית (לא סתם הגיע לתביעה) שנפתר בסופו של דבר. ועדיין יש לה תמיכה במאות אלפי התקני חומרה... אתה לא מוגבל ל2 סוגי מצלמות, 4 כרטיסי מסך וכו'
    4.אני ממש לא חושב שלמק יש יותר תוכנות קוד פתוח מאשר לחלונות, בטח לא יותר מלינוקס
    אז לא הבנתי למה "רק אפשר לחלום בחלונות"
    5.מק פרו הוא שרת, הוא משתמש במעבד XEON, רק שהוא יקר יותר
    תכנס לאתר של DELL, תרכיב שרת עם שני מעבדי XEON מרובעי ליבה, 8 ג'יגה זכרון ותראה שזה עולה פחות

+ פרסם תגובה
עמוד 3 מתוך 19 ראשוןראשון 123456713 ... אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •