+ פרסם תגובה
עמוד 27 מתוך 31 ראשוןראשון ... 17232425262728293031 אחרוןאחרון
תוצאות 261 עד 270 מ 303
    iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: דיון מרוכז לשאלות ויעוץ לפני רכישה

ציטוט נכתב במקור על ידי iEran צפיה בהודעה
    ברטינה יש HDMI. מספיק כבל HDMI
    אז אני אצטרך מתאם כלשהו לטלוויזיה או שמספיק לי כבל רגיל לכל לפטופ של HDMI?

מנהל צוות כתיבה הסמל האישי של ebest
    תודה
    633
    הודו לי 828 פעמים ב 531 הודעות

כבל רגיל ללא שום מתאם.

מנהל צוות כתיבה iPhónes.co.il
    עקבו אחרי ebest בטוויטר : @ebest60
    נסתרות הן דרכי הא(פ)ל...

iPhoner שועל על!
    תודה
    10
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

רציתי לדעת האם יש הבדל משמעותי בין הmacbook pro 15 retina עם הintel i7 2.0

לבין אותו דגם רק אם מהירות 2.3?

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

אתה מתכוון לדגמים המוכנים של אפל ?
    אתה יכול לראות פה
    כפול זיכרון כפול SSD ועוד

אם אתה מתכוון אך ורק למעבד אז אני מאמין שההבדל לא משמעותי במיוחד

iPhoner חדש
    תודה
    0

היי, אני צריכה לרכוש מקבוק פרו ללימודים, ויש לי כמה שאלות.
    אחותי טסה לוושינגטון עוד שבוע,
    -מולמץ לקנות בארה"ב בחנות של אפל?
    -זה באמת יצא זול יותר? ולא תהיה בעיה עם המכס?
    -בנוסף, מה לגבי אחריות?
    -אני רוצה לרכוש 13 אינץ' עם רטינה דיספליי, ורציתי לדעת אם זה מגיע עם מערכת הפעלה OSX 10.9
    או שזה משהו שצריך לרכוש בנפרד? (לא כ"כ מבינה בזה, אז סליחה אם השאלות לא הכי "נכונות".)
    -כדאי לקנות אונליין את המחשב ושאחותי תאסוף, או שהיא תקנה בעצמה בחנות?

ואם יש עוד טיפים שימושיים אשמח..
    תודה רבה ...

תודה
    536

היי תות.
    מומלץ לקנות שם. זה באמת יוצא יותר זול. לא תהיה בעיה עם המכס אם תצהירי עליו או שתגניבי אותו לארץ ולא יתפסו אותך, אם כן יתפסו, אז תהיה בעיה.
    אחריות היא בן לאומית ותופסת לשנה, ניתן לרכוש תוספת אחריות לשנתיים נוספות אבל לא חובה לעשות זאת במעמד הקניה, כלומר אפשר להרכיב גם לאחר מכן. המחשב מגיע עם מערכת ההפעלה האחרונה מותקנת, בכל מקרה מערכת ההפעלה האחרונה של אפל ניתנת בחינם לכל מחשב מק ומותקנת דרך הרשת.

אם את רוצה לקנות עם תצורה ספציפית, כלומר מחשב שהוא לא בקטגוריות הרגילות (כמו הרחבת זיכרון או שיפור מעבד מעבר לדגמים הקיימים) אז כדאי להזמין מראש. לכל השאר לא אמורה להיות בעיה.

תוספת כוכבית* : לא מומלץ כרגע לקנות מחשב מהדגם הזה: לחצי פה
    1) כבר יצאו מחשבי air עם מעבדים משופרים וצפוי לצאת גם במחשבי הרטינה.
    2) המחשב כבר מתקרב לסוף הסייקל שלו מה שמגדיל את הסיכוי לכך שאפל תעדכן את המחשב בקרוב (וחבל לשלם ממיטב כספך על הדגם של ?שנה שעברה?)
    3) יש עוד יומיים כנס של אפל שהם צפויים להציג מערכות הפעלה חדשות ואולי גם מחשבים (אי אפשר לדעת באמת על כל מה שיוצג שם)

לאחר כל זאת כדאי לקחת בחשבון שאם זו ההזדמנות היחידה שלך להביא מחשב מארה?ב אז אולי שווה לך להביא בכל מקרה אבל אם יש לך אפשרות להשיג את המחשב בהזדמנות נוספת אחרי העדכון של המחשבים הללו אז זו האפשרות המומלצת.

בכל מקרה תמיד טוב להיות עם האצבע על הדופק לפני שמבצעים את הקניה בפועל.

iPhoner חדש
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי yakirmanz צפיה בהודעה
    היי תות.
    מומלץ לקנות שם. זה באמת יוצא יותר זול. לא תהיה בעיה עם המכס אם תצהירי עליו או שתגניבי אותו לארץ ולא יתפסו אותך, אם כן יתפסו, אז תהיה בעיה.
    אחריות היא בן לאומית ותופסת לשנה, ניתן לרכוש תוספת אחריות לשנתיים נוספות אבל לא חובה לעשות זאת במעמד הקניה, כלומר אפשר להרכיב גם לאחר מכן. המחשב מגיע עם מערכת ההפעלה האחרונה מותקנת, בכל מקרה מערכת ההפעלה האחרונה של אפל ניתנת בחינם לכל מחשב מק ומותקנת דרך הרשת.

אם את רוצה לקנות עם תצורה ספציפית, כלומר מחשב שהוא לא בקטגוריות הרגילות (כמו הרחבת זיכרון או שיפור מעבד מעבר לדגמים הקיימים) אז כדאי להזמין מראש. לכל השאר לא אמורה להיות בעיה.

2) המחשב כבר מתקרב לסוף הסייקל שלו מה שמגדיל את הסיכוי לכך שאפל תעדכן את המחשב בקרוב (וחבל לשלם ממיטב כספך על הדגם של ?שנה שעברה?)
    3) יש עוד יומיים כנס של אפל שהם צפויים להציג מערכות הפעלה חדשות ואולי גם מחשבים (אי אפשר לדעת באמת על כל מה שיוצג שם)

לאחר כל זאת כדאי לקחת בחשבון שאם זו ההזדמנות היחידה שלך להביא מחשב מארה?ב אז אולי שווה לך להביא בכל מקרה אבל אם יש לך אפשרות להשיג את המחשב בהזדמנות נוספת אחרי העדכון של המחשבים הללו אז זו האפשרות המומלצת.

היי יקיר, קודם כל אתה אלוף, ענית ממש מהר ואני ממש ממש מודה לך !באמת.
    תראה, לא תהיה לי עוד הזדמנות לקנות בארה"ב, אחותי במקרה טסה עכשיו במסגרת העבודה, ופעם הבאה תהיה בעוד שנה, ואני מתחילה לימודים באוקטובר הקרוב.
    אמנם אני אתחיל ללמוד תקשורת חזותית ובאמת צריך מחשב טוב וכו', אבל אני לא חושבת שאני צריכה את הכי-טוב-הכי-חדש-הכי-סופר בלה בלה. (?) אני צריכה מחשב טוב שיחזיק לי לארבע שנים. חבר'ה שמסיימים עכשיו שנה ד' קנו מק לפני ארבע שנים והוא סוחב להם בגאווה גדולה עד היום..
    חשבתי לקנות מקבוק פרו 13 אינץ' עם רטינה דיספליי,(ולקנות מסך 24 אינץ' נייח לדירה) והשינויים הם-
    I7 ולא 5, זכרון 16GB ולא 8, כונן קשיח 512 GB וכרטיס מסך איריס. (דברים שרק היום למדתי מה הם.ועדיין לא ממש..)
    ראיתי באתר של אפל שבאמת אפשר לרכוש אונליין ואז לאסוף, וככה אפשר להוסיף את כל השינויים שציינתי לעיל.
    זה אומר שבמקום עצמו אחותי לא תוכל לקנות את המחשב עם כל השינויים? חובה שאני אקנה עכשיו אונליין?
    ומה לגבי אחריות בארץ? הבנתי שהאחריות מאפל מחייבת לאיידיגיטל? (קראתי כבר שהם לא "נחמדים" במקרים האלה. אבל עדיין מחוייבים..)
    ושוב סליחה אם השאלות לא הכי ממוקדות, אני רק עכשיו לומדת את הנושא..כרגע אני עם מחשב של דל שנדפק לו המאוורר וצריך מאוורר עליו כדי לפעול...

iPhoner חדש
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי yakirmanz צפיה בהודעה
    היי תות.

היי יקיר, קודם כל אתה אלוף, ענית ממש מהר ואני ממש ממש מודה לך !באמת.
    תראה, לא תהיה לי עוד הזדמנות לקנות בארה"ב, אחותי במקרה טסה עכשיו במסגרת העבודה, ופעם הבאה תהיה בעוד שנה, ואני מתחילה לימודים באוקטובר הקרוב.
    אמנם אני אתחיל ללמוד תקשורת חזותית ובאמת צריך מחשב טוב וכו', אבל אני לא חושבת שאני צריכה את הכי-טוב-הכי-חדש-הכי-סופר בלה בלה. (?) אני צריכה מחשב טוב שיחזיק לי לארבע שנים. חבר'ה שמסיימים עכשיו שנה ד' קנו מק לפני ארבע שנים והוא סוחב להם בגאווה גדולה עד היום..
    חשבתי לקנות מקבוק פרו 13 אינץ' עם רטינה דיספליי,(ולקנות מסך 24 אינץ' נייח לדירה) והשינויים הם-
    I7 ולא 5, זכרון 16GB ולא 8, כונן קשיח 512 GB וכרטיס מסך איריס. (דברים שרק היום למדתי מה הם.ועדיין לא ממש..)
    ראיתי באתר של אפל שבאמת אפשר לרכוש אונליין ואז לאסוף, וככה אפשר להוסיף את כל השינויים שציינתי לעיל.
    זה אומר שבמקום עצמו אחותי לא תוכל לקנות את המחשב עם כל השינויים? חובה שאני אקנה עכשיו אונליין?
    ומה לגבי אחריות בארץ? הבנתי שהאחריות מאפל מחייבת לאיידיגיטל? (קראתי כבר שהם לא "נחמדים" במקרים האלה. אבל עדיין מחוייבים..)
    ושוב סליחה אם השאלות לא הכי ממוקדות, אני רק עכשיו לומדת את הנושא..כרגע אני עם מחשב של דל שנדפק לו המאוורר וצריך מאוורר עליו כדי לפעול...

תודה
    536

בשביל המפרט שלך את תהיי חייבת לעשות הזמנה ואיסוף או משלוח, לא יהיה את הדגם שלך בחנות.
    זה קריטי על מנת שתוכלי לקבל את המחשב בקונפיגורציה שאת רוצה.
    בכל אופן המחשב שאת רוצה עולה 2200 דולר וזה סכום לא מבוטל בכלל (בערך מחיר של 2 מחשבי מקבוק אייר עם מעבד חדש יותר אך מפרט נמוך יותר)

אני לא יודע מי בנה לך את המפרט הזה אבל אם תשאלי אותי את קצת מפריזה עם המחשב הזה. אמנם זה הרבה יותר זול מאשר זה יעלה בארץ אבל זה עדיין לא מעט ויכול להיות שחלק מהדברים אפילו קצת מיותרים בעיקר למחשב שעלול להיות לא ה?מילה האחרונה? תוך זמן מאוד קצר. (לפחות לפי דעתי)

בכל אופן יהיה יותר זול ויותר חכם לקנות מחשב טוב עכשיו ועוד שנתיים (במידת הצורך) עוד מחשב טוב יותר וזה יעלה אפילו אותו דבר

לגבי אחריות, איידיגיטל נותנים אחריות, הם מתעדפים מחשבים שנקנו דרכם אבל בכל אופן הם מחוייבים לכבד כל מחשב של אפל שנמצא תחת אחריות בין לאומית של אפל.

בכל אופן אם תחליטי לרכוש בכל מקרה

iPhoner חדש
    תודה
    0

[QUOTE=yakirmanz;1421541]בשביל המפרט שלך את תהיי חייבת לעשות הזמנה ואיסוף או משלוח, לא יהיה את הדגם שלך בחנות.
    זה קריטי על מנת שתוכלי לקבל את המחשב בקונפיגורציה שאת רוצה.
    בכל אופן המחשב שאת רוצה עולה 2200 דולר וזה סכום לא מבוטל בכלל (בערך מחיר של 2 מחשבי מקבוק אייר עם מעבד חדש יותר אך מפרט נמוך יותר)

אני לא יודע מי בנה לך את המפרט הזה אבל אם תשאלי אותי את קצת מפריזה עם המחשב הזה. אמנם זה הרבה יותר זול מאשר זה יעלה בארץ אבל זה עדיין לא מעט ויכול להיות שחלק מהדברים אפילו קצת מיותרים בעיקר למחשב שעלול להיות לא ה?מילה האחרונה? תוך זמן מאוד קצר. (לפחות לפי דעתי)

בכל אופן יהיה יותר זול ויותר חכם לקנות מחשב טוב עכשיו ועוד שנתיים (במידת הצורך) עוד מחשב טוב יותר וזה יעלה אפילו אותו דבר

לגבי אחריות, איידיגיטל נותנים אחריות, הם מתעדפים מחשבים שנקנו דרכם אבל בכל אופן הם מחוייבים לכבד כל מחשב של אפל שנמצא תחת אחריות בין לאומית של אפל.

בכל אופן אם תחליטי לרכוש בכל מקרה[/QUOTE

אוקיי, אז על מה מהמפרט שנתתי היית מוותר?
    I5 במקום 7? או שכרטיס זכרון 8GB זה מספיק..?
    או בקיצור, איזו קונפיגורציה היית ממליץ לתלמידת תקשורת חזותית לא מאד עשירה, אבל עובדה שבוחרת במק ולא בפיסי..?
    ושוב תודה רבה

+ פרסם תגובה
עמוד 27 מתוך 31 ראשוןראשון ... 17232425262728293031 אחרוןאחרון