+ פרסם תגובה
עמוד 21 מתוך 31 ראשוןראשון ... 11171819202122232425 ... אחרוןאחרון
תוצאות 201 עד 210 מ 303
    מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: דיון מרוכז לשאלות ויעוץ לפני רכישה

אלירן מה שמוצג באתר של אפל אלו דגמי 2013 (הם נמכרים כבר בחנויות).
    בנוגע לכל השאר השאלות, תקרא כמה דפים אחרונים ותדע כבר הכל.

עמית אין שמועות אמינות, בגלל זה הן מוגדרות בגדר "שמועות" כבר היו מספיק שמועות אמינות על "טלויזיה חדשה של אפל" "שעון של אפל" ועוד כמה שבינתיים קיימים רק בסרטוני קונספט למינהם.
    אם כבר יש לך מק וזה לא דחוף לקנות, אז הייתי מחכה להשקה הבאה. הם יקבלו את המעבד החדש (שיש כבר באייר) וכרטיס מסך משודרג.
    במחיר בד"כ לא עולה אם מדובר באותו דגם, הוא אפילו יורד (כמו שהאייר ירד קצת)

שורה תחתונה אם יש לך כבר מק + יש לך הזדמנות להביא מארה"ב גם יותר מאוחר (כשיצאו המחשבים החדשים) אז תחכה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    74
    הודו לי 71 פעמים ב 66 הודעות

היי יקיר ותודה על תשובתך.
    קראתי את העמודים האחרונים עוד לפני תגובתי.
    אם הדגמים שעכשיו מוצגים הם של 2013, מתי יצאו הדגמים של 2014?
    האם כדאי לחכות ליציאת הדגמים הבאים אם אני בטוח בזה שאני רוצה לקנות את האייר (בהתחשב במה שרשמת בתגובה מעל שהפרו יקבל את המעבד החדש שיש כבר לאייר)?

תודה רבה לך מראש.

נ.ב - בנוסף אני מעוניין לחבר את המחשב ל-TV, אני מבין שאין באף דגם של מקבוק כניסת HDMI או שרק במקבוק אייר? איזה כבל או מתאם אני צריך על מנת כן לחבר את המחשב ל-TV ב-HDMI שמעביר וידאו+אודיו.

משתמש VIP Silver הסמל האישי של Netaneluzan
    תודה
    167
    הודו לי 200 פעמים ב 120 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Eliran L צפיה בהודעה
    היי יקיר ותודה על תשובתך.
    קראתי את העמודים האחרונים עוד לפני תגובתי.
    אם הדגמים שעכשיו מוצגים הם של 2013, מתי יצאו הדגמים של 2014?
    האם כדאי לחכות ליציאת הדגמים הבאים אם אני בטוח בזה שאני רוצה לקנות את האייר (בהתחשב במה שרשמת בתגובה מעל שהפרו יקבל את המעבד החדש שיש כבר לאייר)?

תודה רבה לך מראש.

נ.ב - בנוסף אני מעוניין לחבר את המחשב ל-TV, אני מבין שאין באף דגם של מקבוק כניסת HDMI או שרק במקבוק אייר? איזה כבל או מתאם אני צריך על מנת כן לחבר את המחשב ל-TV ב-HDMI שמעביר וידאו+אודיו.
    שלום אלירן
    לי בדיוק יש את אותה ההתלבטות ואם ראית את השיחה שלי עם יקיר תראה שבסוף בחרתי באייר כי הוא מגיע עם כרטיס מסך ומעבד מהדור החדש ובביצועים הוא יגיע יותר הרבה מהפרו(13?) בגרפיקה ואם שניהם עובדים עם טורבו אז ההבדל בינהם ממש זניח (0.4 ghz) ואל תשכח שבאייר המעבד הוא מהסוג החדש שיותר חסכוני (12 שעות עבודה עם האייר) ויותר חזק מהדור הקודם.
    ההבדל היחיד שאתה יכול להתלבט עליו זה הרטינה שלפי דעתי בינתיים לא כזה הכרחי כי האייר ייתן ביצועי גרפיקה הרבה יותר טובים גם בגלל הכרטיס מסך שיותר טוב וגם בגלל שהוא לא צריך להפעיל את המסך רטינה שבעצם ייתן לו ביצועים טובים יותר.
    אז לפי דעתי אם אתה קונה עכשיו תלך על האייר ואם אתה מחכה עוד ארבע חודשים תקנה את הפרו.

תודה
    167

ציטוט נכתב במקור על ידי amitd צפיה בהודעה
    שלום לכולם.
    אני מתכנן לשדרג את המקבוק פרו הנוכחי והישן שלי למקבוק פרו "15 רטינה.

העניין הוא כזה..
    יש לי אפשרות להביא אותו מארה"ב בשבוע הבא..ב 2200$ מאמאזון
    (הגרסא של 2.6ghz 512gb SSD)

או להביא אותו באיזור ספטמבר...
    שלפי מה שהבנתי אמור להיות אירוע השקה בתאריך הזה..
    מישהו יודע מתי בידיוק התאריך של האירוע?
    מישהו יודע או יודע לצטט שמועה אמינה (עד כמה שניתן) לגבי איזה שיפורים יציגו במקבוקים פרו החדשים?
    והאם המחיר אמור להשתנות או שכמו שנראה לי הוא יעמוד בידיוק על אותו מחיר כמו הדגמים החדשים הנוכחיים..(החל מ2200$ באפל סטור)

בשורה תחתונה כדאי לי לחכות לספטמבר?!

תודה!!
    בטח שכדאי לחכות לספטמבר עכשיו אם אתה קונה זה חומרה מלפני שנה שאפילו האייר החדש עם חומרה עדכנית וטובה יותר (אני לא מדבר על הכרטיס מסך של אינוידיה שיש ב15 אלא על המעבד והפלאש) ואם תחכה עוד כמה חודשים גם החומרה תשתפר משמעותית וגם לך תדע מה עוד אפל יוסיפו בהמשך.
    וגם בינתיים יש לך מקבוק פרו אז זה פשוט מחזק את הרעיון שכדאי לחקות (דרך הגב איזה מקבוק יש לך? של איזה שנה? ואני בדרך לקניה של האייר החדש וההיתי רוצה הצעות מה כדאי לקנות תוספת למחשב כי אני ממש חדש עם המערכת)

iPhoner שועל על!
    תודה
    74
    הודו לי 71 פעמים ב 66 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Netaneluzan צפיה בהודעה
    שלום אלירן
    לי בדיוק יש את אותה ההתלבטות ואם ראית את השיחה שלי עם יקיר תראה שבסוף בחרתי באייר כי הוא מגיע עם כרטיס מסך ומעבד מהדור החדש ובביצועים הוא יגיע יותר הרבה מהפרו(13?) בגרפיקה ואם שניהם עובדים עם טורבו אז ההבדל בינהם ממש זניח (0.4 ghz) ואל תשכח שבאייר המעבד הוא מהסוג החדש שיותר חסכוני (12 שעות עבודה עם האייר) ויותר חזק מהדור הקודם.
    ההבדל היחיד שאתה יכול להתלבט עליו זה הרטינה שלפי דעתי בינתיים לא כזה הכרחי כי האייר ייתן ביצועי גרפיקה הרבה יותר טובים גם בגלל הכרטיס מסך שיותר טוב וגם בגלל שהוא לא צריך להפעיל את המסך רטינה שבעצם ייתן לו ביצועים טובים יותר.
    אז לפי דעתי אם אתה קונה עכשיו תלך על האייר ואם אתה מחכה עוד ארבע חודשים תקנה את הפרו.
    תודה רבה על תשובתך,
    אני מבין שהדגמים שכעת מוצגים באתר של אפל, הם דגמי 2013 וכוללים מעבדים שיצאו למקבוק פרו 2014?
    איזה דגם קנית?
    אני חושב על זה, מה דעתך?

13-inch : 128GB
    1.3GHz dual-core Intel Core i5 processor
    Turbo Boost up to 2.6GHz
    Intel HD Graphics 5000
    4GB memory
    128GB flash storage1
    $1,099.00

1) 128 ג'יגה בייט זה לא קצת מדי?
    2)מעבד 1.3 GHZ זה לא קצת?
    3)כדאי לשדרג מ-4 ל-8 זכרון ראם? האם בעתיד זה יתאפשר?

תודה
    167

ציטוט נכתב במקור על ידי Eliran L צפיה בהודעה
    תודה רבה על תשובתך,
    אני מבין שהדגמים שכעת מוצגים באתר של אפל, הם דגמי 2013 וכוללים מעבדים שיצאו למקבוק פרו 2014?
    איזה דגם קנית?
    אני חושב על זה, מה דעתך?

13-inch : 128GB
    1.3GHz dual-core Intel Core i5 processor
    Turbo Boost up to 2.6GHz
    Intel HD Graphics 5000
    4GB memory
    128GB flash storage1
    $1,099.00

1) 128 ג'יגה בייט זה לא קצת מדי?
    2)מעבד 1.3 GHZ זה לא קצת?
    3)כדאי לשדרג מ-4 ל-8 זכרון ראם? האם בעתיד זה יתאפשר?
    הבעיה העיקרית במוצרים החדשים של אפל זה שהם לא יכולים להשתדרג בעתיד שזה אומר שמה שתקנה עכשיו זה מה שיהיה בלי יכולת לשינוי.

עכשיו השאלה היא מה הצרכים שלך בשביל המחשב אם זה ללימודים,סרטים ואינטרנט אז המחשב באמת יספיק (בגלל שהמחשב מגיע עם 128 גיגה יהיה עדיף לאחסן את הסרטים בכונן חיצוני כי הם לוקחים הרבה מקום)
    אם אתה הולך יותר על עריכת סרטונים ותמונות המעבד יעבוד טוב אבל עדיף יהיה יותר מהיר (לכרטיס מסך אין לך מה לדאוג כי הוא יותר טוב אפילו מהפרו רטינה של שנה שעברה וזה מה שכנראה יגיע לרטינה בעוד ארבע חודשים או שאולי גרסה אחת למעלה שזה 5200 או משהו דומה)

אני אישית עדיין לא קניתי אני יקנה בחודש הבא וזה יגיע אלי בסוף יולי וגם אני קונה את האייר 13

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי Netaneluzan צפיה בהודעה
    בטח שכדאי לחכות לספטמבר עכשיו אם אתה קונה זה חומרה מלפני שנה שאפילו האייר החדש עם חומרה עדכנית וטובה יותר (אני לא מדבר על הכרטיס מסך של אינוידיה שיש ב15 אלא על המעבד והפלאש) ואם תחכה עוד כמה חודשים גם החומרה תשתפר משמעותית וגם לך תדע מה עוד אפל יוסיפו בהמשך.
    וגם בינתיים יש לך מקבוק פרו אז זה פשוט מחזק את הרעיון שכדאי לחקות (דרך הגב איזה מקבוק יש לך? של איזה שנה? ואני בדרך לקניה של האייר החדש וההיתי רוצה הצעות מה כדאי לקנות תוספת למחשב כי אני ממש חדש עם המערכת)

יש לי ישן מאוגוסט 09
    תודה על התשובה..
    יש מישהו שיש לו תשובות קונקרטיות יותר (תאריכים, מחירים, מפרטים שהם אמורים להציג? מק רומרס לא פירסמו שמועה על ההשקה הקרובה?)

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

כמה סיכומיי ביניים:
    1) דגמי 2014 יצאו ב2014 - אם אתה (אלירן) רוצה את האייר הזמן הכי טוב לקנות זה עכשיו. (המחיר ירד והמפרט עלה). המעבד החדש (מאותו דגם של האייר אבל יותר חזק כנראה) בפרו יצא עם הדגמים החדשים, כנראה בספטמבר אוקטובר.

2) בנוגע לחיבור לטלויזיה אפשר לחבר לכל נייד (גם לאייר) עם כבל Thunderbolt > hdmi. מעביר גם אודיו וגם וידאו בלי בעיה. גם באייר שלי. במחשבי המקבוק פרו (רטינה) יש גם חיבור של HDMI רגיל (בנוסף)

במחשבי האייר והרטינה ניתן לשדרג את הכונן SSD גם בהמשך... את הזיכרון והמעבד ושאר הדברים לא ניתן.
    בשניהם יש מגבלה של 8 ג'יגה זיכרון (עד דגמי 13 אינץ כולל)

כיום הקניה החכמה יותר היא האייר.
    למי שלא תהיה הזדמנות להביא במחיר זול של חו"ל בעתיד ואין לו צרכים מיוחדים, אבל באמת מיוחדים (לא סתם צפייה בסרטוני FHD שאת זה אפשר לעשות עם כל מחשב) האייר יהיה יותר ממספיק. כל השאר המפרט די דומה (אם לא זהה) מלבד לסוג המסך (הרטינה)

למי פה שיש כבר מקבוק ויכול לחכות עוד כמה חודשים (ועדיין תהיה לו אופציה להביא את המחשב מחו"ל) עדיף אולי לחכות קצת לראות מה אפל יעשו עם הפרו רטינה 13 החדש.

- עד היום הם הגיעו עם אותו כרטיס מסך, עם אותו מגבלת זיכרון, כפי שציינו פה עם מעבדים כמעט זהים (במצב טורבו נכון להיום). אם אפל לא ישנו את המגבלות הללו בעדכון הבא של ה13 רטינה, עדיין הקניה החכמה יותר (לפי דעתי) היא האייר, אז לא חבל על 4 חודשים שלא נהניתם מהמחשב?!?!

תשובה אחרונה לעמית, אף אחד לא יודע מה התאריך המדוייק. זה יצא כנראה מתי שאמרתי (כש"מווריק" תצא מ"בטא") המחירים בד"כ לא משתנים, המפרט עולה לטובה, אז המחיר של המפרט הישן יותר יורד קצת)

בהצלחה לכולם ותתחדשו

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

תודה רבה יקיר...נראה לי שאחכה קצת לכיוון ספטמבר..

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

שלום לכולם , אני מעוניין לקנות MAC MINI .
    כרגע אני עם ווינדוס 7 , אני עורך סרטונים , מוזיקה, ותמונות .
    אני רק רוצה להחליף את המחשב עצמו להשאיר את המסך והכל ולהביא את הMAC MINI .
    רציתי לוודאות לפני שאני קונה האם כל התוכנות עריכה ( למשל כמו : FINAL CUT PRO וכדומה ) מגיעות עם המחשב עצמו ? או שצריך לרכוש בנפרד את התוכנות עריכה ?

תודה רבה ושבת שלום

+ פרסם תגובה
עמוד 21 מתוך 31 ראשוןראשון ... 11171819202122232425 ... אחרוןאחרון