+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
תוצאות 11 עד 20 מ 29
    iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

ברירת מחדל תגובה: למישהו כבר יש אייפון X - מחפש רשמים לפני ביטול קניה

בדגם הלבן ,אכן הפס מתכת רגיש לשריטות ,אצלי 6 ימים ויש שריטות ,הכיסוי של אפל משאיר חלק חשוף למטה לצערי

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל vismannnn על הידיעה:

Alex8630 (10/11/17)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

אני מוכן לקנות ממך את המכשיר

iPhoner ותיק הסמל האישי של Alex8630
    תודה
    142
    הודו לי 80 פעמים ב 70 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי vismannnn צפיה בהודעה
    בדגם הלבן ,אכן הפס מתכת רגיש לשריטות ,אצלי 6 ימים ויש שריטות ,הכיסוי של אפל משאיר חלק חשוף למטה לצערי
    למישהו יש ניסיון עם ה- Space Gray, מבחינת השריטות?

iPhoner שועל על! הסמל האישי של yanirbarweiss
    תודה
    6
    הודו לי 24 פעמים ב 16 הודעות

אני עם ספייס גריי, כיסוי של ספיג'ן אבל האייר סקין.
    אין בעיות. נשמר ואין שריטות. 5 ימים אצלי.

6. 2 משתמשים אמרו תודה ל- yanirbarweiss על ההודעה

Alex8630 (11/11/17), תומר צייטלין (11/11/17)

תודה
    142

ציטוט נכתב במקור על ידי yanirbarweiss צפיה בהודעה
    אני עם ספייס גריי, כיסוי של ספיג'ן אבל האייר סקין.
    אין בעיות. נשמר ואין שריטות. 5 ימים אצלי.
    תודה רבה לך!

משתמש VIP הסמל האישי של חומי
    תודה
    91
    הודו לי 228 פעמים ב 170 הודעות

אני כבר מיום ההשקה- 3 נובמבר, עם הלבן, וכל מה שנכתב כאן כלל לא נוגע אלי ולמכשיר שלי!
    בשתי מילים.. מכשיר מדהים!!
    סליחה שאני מתעניין אבל ניראה שעשית שיעורי בית ובדיקות עמוקות, וכל מה שקלטת זה רק הדברים השליליים של כל מיני טרולים ששינאה ויותר נכון קינאה לאפל!..

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל חומי על הידיעה:

Alex8630 (16/11/17)

iPhoner ותיק
    תודה
    16
    הודו לי 11 פעמים ב 11 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי חומי צפיה בהודעה
    אני כבר מיום ההשקה- 3 נובמבר, עם הלבן, וכל מה שנכתב כאן כלל לא נוגע אלי ולמכשיר שלי!
    בשתי מילים.. מכשיר מדהים!!
    סליחה שאני מתעניין אבל ניראה שעשית שיעורי בית ובדיקות עמוקות, וכל מה שקלטת זה רק הדברים השליליים של כל מיני טרולים ששינאה ויותר נכון קינאה לאפל!..
    עוד לא פעם אחד שלא יצא מכשיר חדש ולא "קברו אותו" אנטנה, סוללה, לא יודע מה עוד. אין ספק שאפל מקצועיםם וחדשניים, וכולם אחר כך רצים עם החיקויים. אם ה וציאו פייס אידי- תראו שעוד 5 שנים כל הסיפור עם עצבא יהיה הסטוריה. בכל המכשירים

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל alextans על הידיעה:

Alex8630 (16/11/17)

תודה
    142

חומי, אני לא יודע למי אתה פונה, אבל אני לא טרול
    אני אוהב מאוד את המוצרים של חברת אפל, אבל כמו בכל מכשיר חשמלי, יש תקלות*ואני לא רץ לקנות ישר.

עוד ידיעה מעניינת שצצה ברשת. חברת אפל הכריזה על הטכנולוגיה המדהימה של Animoji שאפשר באמצעות חיישנים מיוחדים לזהות את הבעות הפנים.

יש סירטון חדש באינטרנט של בחור אחד שמכסה את החיישנים האלו באמצעות מדבקות, ומשאיר רק את המצלמה הקידמית.

כאשר הוא הפעיל את האנימוג׳י, הוא היה מופתע לגלות שהאנימוג׳י עובדים באמצעות המצלמה הקידמית בלבד.

בעצם הוא ניסה להראות לנו שחברת אפל פשוט משקרת לנו בפנים ומנצלת טכנולוגיה פשוטה שקיימת באייפונים רבים. הבחור הזה פשוט ניסה להוכיח שאפשר להפעיל את האנימוג׳י, בכל מכשיר אייפון ולא רק באייפון 10.

נערך לאחרונה על ידי Alex8630; 16/11/17 בשעה 17:58.

משתמש VIP הסמל האישי של חומי
    תודה
    91
    הודו לי 228 פעמים ב 170 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Alex8630 צפיה בהודעה
    חומי, אני לא יודע למי אתה פונה, אבל אני לא טרול
    אני אוהב מאוד את המוצרים של חברת אפל, אבל כמו בכל מכשיר חשמלי, יש תקלות*ואני לא רץ לקנות ישר.

עוד ידיעה מעניינת שצצה ברשת. חברת אפל הכריזה על הטכנולוגיה המדהימה של Animoji שאפשר באמצעות חיישנים מיוחדים לזהות את הבעות הפנים.

יש סירטון חדש באינטרנט של בחור אחד שמכסה את החיישנים האלו באמצעות מדבקות, ומשאיר רק את המצלמה הקידמית.

כאשר הוא הפעיל את האנימוג׳י, הוא היה מופתע לגלות שהאנימוג׳י עובדים באמצעות המצלמה הקידמית בלבד.

בעצם הוא ניסה להראות לנו שחברת אפל פשוט משקרת לנו בפנים ומנצלת טכנולוגיה פשוטה שקיימת באייפונים רבים. הבחור הזה פשוט ניסה להוכיח שאפשר להפעיל את האנימוג׳י, בכל מכשיר אייפון ולא רק באייפון 10.
    חלילה.. לא פניתי אליך! אני הגבתי לפותח הפוסט, וטרולים זה אותם אלו שמעלים ומצלמים תחקירים מזוייפים ומוגזמים על בעיות ותקלות שיש לאייפון x שבשטח זה ממש לא נכון!
    לי יש את המכשיר מיום ההשקה בחו״ל (3/11), בצבע לבן, עד היום לא שמתי עליו שום מגן, לא על המסך (שמתי מגן מסך ל5 דקות ומיד הסרתי אותו כי היה מאוד מכוער) ולא בגב, ואני אומר לך שאין עליו שום סריטה ולו הכי קלה! נכון שצריך מאוד להיזהר כשאתה מוציא אותו אם מהכיס או מהתיק כיוון שהאחיזה בו מרגיש מאוד חלקלקה בגלל שהיא כולה זכוכית כמעט! ולכן ורק בגלל הסיבה של החלקה מאחיזה ונפילה לא הייתי ממליץ לכולם לעשות כמוני! אבל כל אחד באחריותו...
    עם זאת - כל אלו שקוטלים את המכשיר רק מתוך הפייק ניוז של אותם הטרולים אני מבטיח להם שברגע של שימוש יום אחד במכשיר (הייתי אומר אפילו ממגע ראשון עם המכשיר) הם לא יחשבו פעמיים וכי המכשיר הזה הוא פשוט אחד הדברים הכי מדהימים שהחזיקו ביד... ו-1. אין שום בעיה עם המסך והפס הירוק! 2. אין שום בעיה של ווליום בעוצמה מירבית! להפך.. הצליל במכשיר הזה הוא הטוב איכותי שיש כיום בסמרטפונים! 3. זיהוי פנים עובד ללא תקלות ובצורה חלקה ומהירה! ויותר טוב מטביעת אצבע! 4. אין געגועים לכפתור הבית כלל, והשיטה עם החלקה עם האצבע יעילה יותר ומהירה! 5. הקרניים/ המיפרץ בחלק העליון כלל לא מפריע! ולדעתי אם תשאלו אותי אפל ניצלה את זה ליחודיות בחזותו של המכשיר! שכן זו סימן היכר עם האייפון הזה ושונה משאר הסמרטפונים...
    אז... המלצה שלי... כל מי שיש לו יכולת כלכלית לקנות/ לשדרג למכשיר הזה - לכו על זה!!!!!

נערך לאחרונה על ידי חומי; 16/11/17 בשעה 21:51.

14. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל חומי על הידיעה:

Alex8630 (16/11/17)

תודה
    142

ציטוט נכתב במקור על ידי חומי צפיה בהודעה
    חלילה.. לא פניתי אליך! אני הגבתי לפותח הפוסט, וטרולים זה אותם אלו שמעלים ומצלמים תחקירים מזוייפים ומוגזמים על בעיות ותקלות שיש לאייפון x שבשטח זה ממש לא נכון!
    לי יש את המכשיר מיום ההשקה בחו״ל (3/11), בצבע לבן, עד היום לא שמתי עליו שום מגן, לא על המסך (שמתי מגן מסך ל5 דקות ומיד הסרתי אותו כי היה מאוד מכוער) ולא בגב, ואני אומר לך שאין עליו שום סריטה ולו הכי קלה! נכון שצריך מאוד להיזהר כשאתה מוציא אותו אם מהכיס או מהתיק כיוון שהאחיזה בו מרגיש מאוד חלקלקה בגלל שהיא כולה זכוכית כמעט! ולכן ורק בגלל הסיבה של החלקה מאחיזה ונפילה לא הייתי ממליץ לכולם לעשות כמוני! אבל כל אחד באחריותו...
    עם זאת - כל אלו שקוטלים את המכשיר רק מתוך הפייק ניוז של אותם הטרולים אני מבטיח להם שברגע של שימוש יום אחד במכשיר (הייתי אומר אפילו ממגע ראשון עם המכשיר) הם לא יחשבו פעמיים וכי המכשיר הזה הוא פשוט אחד הדברים הכי מדהימים שהחזיקו ביד... ו-1. אין שום בעיה עם המסך והפס הירוק! 2. אין שום בעיה של ווליום בעוצמה מירבית! להפך.. הצליל במכשיר הזה הוא הטוב איכותי שיש כיום בסמרטפונים! 3. זיהוי פנים עובד ללא תקלות ובצורה חלקה ומהירה! ויותר טוב מטביעת אצבע! 4. אין געגועים לכפתור הבית כלל, והשיטה עם החלקה עם האצבע יעילה יותר ומהירה! 5. הקרניים/ המיפרץ בחלק העליון כלל לא מפריע! ולדעתי אם תשאלו אותי אפל ניצלה את זה ליחודיות בחזותו של המכשיר! שכן זו סימן היכר עם האייפון הזה ושונה משאר הסמרטפונים...
    אז... המלצה שלי... כל מי שיש לו יכולת כלכלית לקנות/ לשדרג למכשיר הזה - לכו על זה!!!!!
    הרגעת אותי מבחינת הצבע הלבן והשריטות, תודה רבה לך על הביקורת. אני רוצה מאוד את האיפון בצבע הלבן.
    פשוט קראתי כאן ביקורת של כמה אנשים, שיש להם את האייפון הלבן 6 ימים ויש להם שריטות קלות על הפס של המתכת.

אני אלך לקנות את המכשיר כמה שבועת אחרי שיגיע לארץ, אחכה קצת עד שהמחיר והלחץ על המכשיר ירדו.

+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון