+ פרסם תגובה
עמוד 14 מתוך 14 ראשוןראשון ... 41011121314
תוצאות 131 עד 136 מ 136
    חבר מועדון iFriends הסמל האישי של ROY1966
    תודה
    67
    הודו לי 111 פעמים ב 82 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מכס - הפרטים המלאים

ציטוט נכתב במקור על ידי tomertzi צפיה בהודעה
    אם קניתי רק מכשיר אייפון ללא קופסא וולא כלום רק האייפון עצמו מ EBAY אני ישלם מכס?
    את המסים על המכשיר כ 32%

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה: מכס - הפרטים המלאים

טנקס חבר'ה

iPhoner מנוסה
    תודה
    38
    הודו לי 66 פעמים ב 55 הודעות

אז מה העדכונים כיום לגבי קניית מכשיר בחו"ל, להוציא מהקופסא יענו מכשיר בשימוש?

אני רואה פה הודעות מאוד ישנות ואני תוהה מה נשתנה, אם נשתנה, והאים פחות/יותר מסוכן היום?
    הבנתי שלפעמים המכס דורשים שאפילו תראה הוכחה של SIM שזה מכשיר שלך בשימוש וכו..

מישהו מעודכן? תודה.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל rozroz על הידיעה:

מנהל פורום "שאלות לפני קניה" הסמל האישי של תומר צייטלין
    תודה
    5,780
    הודו לי 598 פעמים ב 451 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי rozroz צפיה בהודעה
    אז מה העדכונים כיום לגבי קניית מכשיר בחו"ל, להוציא מהקופסא יענו מכשיר בשימוש?

אני רואה פה הודעות מאוד ישנות ואני תוהה מה נשתנה, אם נשתנה, והאים פחות/יותר מסוכן היום?
    הבנתי שלפעמים המכס דורשים שאפילו תראה הוכחה של SIM שזה מכשיר שלך בשימוש וכו..

מישהו מעודכן? תודה.
    לא ידוע לי על עדכון כלשהי, אך לדעתי, רוב ההמלצות אינן השתנו, אך מה שכן, אחוזי-התפיסה עלו.
    מה שכן, זה לפחות במשלוחים... מדובר בכ-50-70 אחוזי-תפיסה! (אני מ-בין אלו שתפסו לו מכשיר באוגוסט האחרון... מכשיר MEIZU m2 note).

בנוגע לאחוזי-המסים (במידה ונתפסת):
    במידה והמכשיר יגיע אחרי ה-1 באוקטובר, למזלנו, המס יירד באחוז (LOL), בזכות הורדת המע"מ (מס ערך מוסף.... הדבר היחיד שמוסף כאן [והיה תמיד], זהו מס-קנייה גבוה ומיותר.... ).

כלומר, במקום 35.7% מס-סלולר (17.7% מס-קנייה+18% מע"מ), נשלם 34.7% מס-סלולר (17.7% מס-קנייה+17% מע"מ).

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל תומר צייטלין על הידיעה:

rozroz (14/09/15)

iPhoner מנוסה
    תודה
    38
    הודו לי 66 פעמים ב 55 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי תומר צייטלין צפיה בהודעה
    לא ידוע לי על עדכון כלשהי, אך לדעתי, רוב ההמלצות אינן השתנו, אך מה שכן, אחוזי-התפיסה עלו.
    מה שכן, זה לפחות במשלוחים... מדובר בכ-50-70 אחוזי-תפיסה! (אני מ-בין אלו שתפסו לו מכשיר באוגוסט האחרון... מכשיר MEIZU m2 note).

בנוגע לאחוזי-המסים (במידה ונתפסת):
    במידה והמכשיר יגיע אחרי ה-1 באוקטובר, למזלנו, המס יירד באחוז (LOL), בזכות הורדת המע"מ (מס ערך מוסף.... הדבר היחיד שמוסף כאן [והיה תמיד], זהו מס-קנייה גבוה ומיותר.... ).

כלומר, במקום 35.7% מס-סלולר (17.7% מס-קנייה+18% מע"מ), נשלם 34.7% מס-סלולר (17.7% מס-קנייה+17% מע"מ).
    תודה.. אבל אני בעיקר שואל כי מישהו יכול להביא לי אבל הוא מצהיר מכס על כל מה שהוא מביא וזה עולה לי עוד 1000, אז רציתי להיות מעודכן לגבי כאלה שמביאים עליהם בלי קופסא. עדיין גם עם תוספת 1000 שח זה לא יעלה כמו בארץ לפחות.

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי 41 פעמים ב 34 הודעות

שנה שעברה רכשתי אייפון 6 16gb ואייפון 6+64gb ושלחו לי אותם בדואר ממיאמי הגיע אלי אחרי 5 ימים על החבילה נרשם בטעות שווי של 700$ ביטוח אייפון במקום 1900 $ ושילמתי לפי ה700 רק 900 שקלים מכס הם לא בקשו שאפתח פשוט האמינו לסכום אפילו שבחבילה היו 2 מכשירים זה פוקס אבל גם קורה

+ פרסם תגובה
עמוד 14 מתוך 14 ראשוןראשון ... 41011121314

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •