+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
תוצאות 11 עד 20 מ 38
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של ItaiHay
    תודה
    361
    הודו לי 1,499 פעמים ב 703 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: דעה| למה האייפד כן יצליח

ציטוט נכתב במקור על ידי שושו השועל צפיה בהודעה
    הוא לא מנגן hd חביבי, זה שהוא מציג youtube hd לא אומר כלום. מסך יפה לעין (פאנל ips) אבל מוגבל ברזולוציה של 1024*768. אפל בתחום הזה יכולה ללמוד מהנגנים החדשים של cowon.

עד שיוכל להריץ mkv באופן נורמלי, אני אחכה ל slate.
    לזה התכוונתי וזה עדיין HD.
    ובכלל אין הרבה מכשירים בשוק שמריצים קבצי mkv

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי NMTDesign צפיה בהודעה
    די כבר עם התירוצים של הפאנבויים של אפל.
    האייפד הוא פלופ ענק. אייפוד טאץ' גדול, לא יותר.
    אין שום מצב שאני אקנה אותו, ולו בגלל מערכת ההפעלה הסגורה והדבילית. כשאני קונה מכשיר כזה, אני מצפה לביצועי מחשב מינימליים
    שוב לא מדובר בתחליף למחשב נייד.

אבל מה שהכי אהבתי בתגובה שלך הוא שהחלטת שהוא פלופ ענקי כשבינתיים הוא נמכר בקצב של כ- 10,000 יחידות ביום עוד לפני שהוא הגיע לחנויות וזה עוד רק בארה"ב. אבל אם אמרת שהוא פלופ אז אני מניח שאתה יודע על מה אתה מדבר...

מנהל תחום משחקים הסמל האישי של Roy.c
    תודה
    195
    הודו לי 569 פעמים ב 340 הודעות

לטעמי האייפד יצליח, ובעבוע יצליח

להזכירכם מה קרה לא רק עם האייפון אלא גם עם כל גירסת מודל חדשה שלו. כאשר השיקו את ה3gs (כן וזה לא היה מזמן) אני שמעתי עשרות דיעות מדוע לא לקנות אותו, "ללא שינוי, משעמם, צפוי". אבל בכל זאת אני לא צריך להזכירכם כמה אנשים קנו אותו ועוד ממכשיכים לרכוש.

לטעמי, כמו שאמרתי זה יהיה בדיוק אותו הדבר עם האייפד. זה שאתם משווים אותו לנטבוק (או לפעמים גם ללפטופ) זה ממש לא נכון. האייפד מציע חווייה שונה, (אז נכון תאמרו שאני גיק של אפל וזה ממש לא נכון) שונה לחלוטין ממה שהכרנו עד היום. כל אפליקציה עברה שינוי שלטעמי לא יכל להיות יותר טוב.

זה שאתם אומרים שהחיסרון העיקרי באייפד הזה הוא החוסר במערכת osx מתקדמת, אני אומר ממש לא. אפל השכילה וייבאה את אותה המערכת המצליחה והפשוטה מהאייפון כדי שלמשתמשים הפחות אינטילגנטיים יהיה קל להשתמש במכשיר.

עוד משהו נחמד שברצוני להוסיף הוא שהאייפד יכול להתחרות כבר באופן די ברור ביכולות ניידות של ds או psp. לטעמי הוא יביע תחושה אחרת ממה שהיינו רגילים במשחקים כבדים וגם פשוטים וממש נרגיש כמו שאנו משחקים במשחקים של טאץ' במסך של לפטופ.

לסיכום, אחלה של מכשיר.

iPhoner שועל על!
    תודה
    12
    הודו לי 39 פעמים ב 38 הודעות

המצלמה, אותה מצלמה שחסרה גם באייפוד טאץ' חסרה באייפד. אבל ברצינות, מתי בפעם האחרונה השתמשתם בשיחות וידאו בסמארטפון שלהם? המצלמה הזאת רק תופסת מקום ומשאבים.
    הסיבה שלא השתמשנו בשיחות ווידאו היתה שלאף אחד לא היה מכשיר דור שלישי.
    היום כשליות ויותר אנשים יש מכשיר דור שלילי (בין אם זה אייפון או HTC), אנחנו לא יכולים להתחיל לעבור לשיחות ווידאו כי כל היצרנים פשוט לא חשבו על לשים מצלמה קדמית.

ואגב, למי שלא יודע מה משמעות הדורות הטלפונים הסלולרים:
    דור 1 = שיחות אנלוגיות בסלולרי.
    דור 2 = שיחות דיגיטליות בסלולרי.
    דור 3 = שיחות ויידאו בסלולרי.

שום סמארטפון שלא מאפשר שיחות וידאו, לא יכול באמת להיקרא דור 3.

הרשימה כללה: אימייל, אינטרנט, מוזיקה, סרטים, משחקים, טוויטר, פייסבוק.
    האייפד כולל את כל אותם דברים. בשבילי מצאתי שזה מספיק. וגם בנוסף אני מקבל אי-בוק.
    אימייל - האם אתה יכול להשתמש בכל שירות אימייל שאתה רוצה? גם אם הוא עובד בFLASH?
    אינטרנט - האם אתה יכול לראות אתרים שכתובים בFLASH? אתה יכול להוריד קבצים? מוזיקה? סרטים? לראות סרטים בstreaming?
    מוזיקה - האם אתה יכול לנגן קובץ שלא בפורמט MP3? אתה יכול לנגן מדיסק-און-קי? אתה יכול לנגן דיסק?
    סרטים - אתה יכול לנגן קבצי AVI? קבצי WMV? באופן כללי DIVX? יש לך להתקין תוכנה שתתמוך בפורמטים חדשים של סרטים שהולכים לצאת? אתה יכול לנגן DVD? ומה עם BLUE RAY?
    משחקים - אתה יכול לשחק במשחקי PC? אפילו במשחקי MAC?
    פייסבוק - אתה יכול לשחק במשחקים של פייסבוק (המבוססים על FLASH)? אתה יכול להוסיף את התוספים שפייסבוק מאפשר? אתה יכול לשחק farmville (משחק עם מעל 50 מיליון שחקנים מכל העולם)?

כפי שניתן לראות, האייפד לא ממש מאפשר שום דבר ממה שהוא אמור לאפשר.
    את כל זה אגב, מאפשר כיום כל לפטופ הכי זול (שיהיה יותר זול מאייפד, ויהיה לו מסך יותר גדול ודיסק יותר גדול).

להזכירכם מה קרה לא רק עם האייפון אלא גם עם כל גירסת מודל חדשה שלו. כאשר השיקו את ה3gs (כן וזה לא היה מזמן) אני שמעתי עשרות דיעות מדוע לא לקנות אותו, "ללא שינוי, משעמם, צפוי". אבל בכל זאת אני לא צריך להזכירכם כמה אנשים קנו אותו ועוד ממכשיכים לרכוש.
    אייפון קיים 3 שנים, אבל אפל קיימת 30 שנה.
    זה שאתה מכיר את אפל 3 שנים, לא אומר שהיא קיימת רק 3 שנים, אפל היתה קיימת עוד 30 שנה לפני האייפון.
    אתה מוזמן לחקור ולבדוק אילו המצאות גאוניות שהפכו להצלחות מסחררות היו להם ב-30 שנה האלה.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל alexm על הידיעה:

S.L.Y - T.B (19/03/10)

iPhoner מתחיל
    תודה
    3
    הודו לי 21 פעמים ב 19 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי itaiFCB צפיה בהודעה
    אני מעריך את התגובה שלך סער, אבל יש לי משהו שהייתי רוצה להגיב עליו ממה שכתבת.
    האייפד אומנם הוא לא מחשב אך בהחלט יכול להחליף אותו לאנשים שלא צריכים ממש מחשב נייד לדרכים ושיש להם מחשב נייח בבית. (כמוני למשל).
    איתי, זה נכון וטוב שכך !

לפחות עבור אותם אנשים שיסתפקו במפרט שמציע ה- iPad כתחליף למחשב נייד. לאחרים, ה- iPad הוא.. ובכן מה שהוא לכל אחד וצרכיו הממוקדים. מי שה- iPad אינו עונה על ציפיותיו, ימצא לו פתרונות אחרים שמתאימים יותר לטעמו.

אינני מבין את ה"כעסים", לפעמים מלווים באלימות מילולית, של אלו שה- iPad איננו עונה על ציפיותיהם. זה טבעי שלאנשים שונים, צרכים שונים.

לי ברור לגמרי שארכוש אייפד, אני יודע בדיוק למה, מה אעשה עמו ובאיזה נסיבות. לגבי דידי, וכל עוד לא מחלקים NetBooks חינם, אני מעדיף את ה- iPad ממוקד המטרה, על NetBook חלש ביצועים, מתיימר לעשות הכל, אבל בפועל אינו יכול להחליף את ה- NoteBook שלי (אגב, T61 VPro, כך שאני גם לא בהכרח עונה להגדרה "מק-פאנבוי" ..).

=======
    סער אביגור
    מחבר הספר: אייפון-מדריך בגובה העיניים
    http://bit.ly/7HllzQ

iPhoner שועל על!
    תודה
    12
    הודו לי 39 פעמים ב 38 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי saaravigour צפיה בהודעה
    איתי, זה נכון וטוב שכך !
    לפחות עבור אותם אנשים שיסתפקו במפרט שמציע ה- ipad כתחליף למחשב נייד. לאחרים, ה- ipad הוא.. ובכן מה שהוא לכל אחד וצרכיו הממוקדים. מי שה- ipad אינו עונה על ציפיותיו, ימצא לו פתרונות אחרים שמתאימים יותר לטעמו.
    =======
    סער אביגור
    מחבר הספר: אייפון-מדריך בגובה העיניים
    http://bit.ly/7hllzq
    זאת בדיוק הנקודה.
    האייפד מסוגל לבצע משהו מאוד ממוקד וספציפי שצריכה כמות מאוד קטנה של אנשים.
    בעוד שרוב האנשים צריכים שהמחשב הנייד (כי בסופו של דבר, זה מה שהוא - מחשב נייד) שלהם יבצע הרבה דברים שונים, ולא רק סט קטן של פעולות.
    אם הוא היה יותר קטן, והיה נכנס לכיס - היית יכול להשתמש בו בתור נגד מוזיקה\סרטים נייד שגם משחק משחקים פשוטים ונותן לך גלישה בסיסית. קוראים לזה אייפוד טאץ'.
    לנפח אותו לגודל שלא נכנס לכיס, ולהשאיר את אותן האפשרויות בדיוק (אינטרנט מוגבל, משחקים פשוטים, ונגן מוזיקה) זאת לא חדשנות. לטעמי זאת טיפשות.

וזאת הסיבה שהוא לא ימכור.
    אף אחד לא כועס עליו או שונא אותו, רוב האנשים פשוט לא צריכים אותו.

iPhoner שועל על!
    תודה
    35
    הודו לי 109 פעמים ב 76 הודעות

אתם שוכחים עוד פרט אחד חשוב...
    ב500$ שהדגם הפשוט עולה אני קונה מחשב אמיתי... לפטופ עם 2 ג'יגה מעבד...
    אז אם הדבר הזה הוא לא מחשב ולא טלפון והוא מתאים בדיוק לחצי שעה שיש במקרה הטוב לאנשים אחרי העבודה כדי לקרוא ספר, עיתון או לשחק קצת במחשב הוא פשוט לא שווה את זה...
    אני חושב עכשיו בתור סטודנט אם הייתי יכול להעזר באיפאד ואני פשוט מבין שלא...
    הוא באמת יכול להציג את התרגילי בית שלי ולשלוח מיילים אבל אני לא ממש יכול לעשות עליו עבודות (באופן נוח אני מתכוון). אני לא יכול לתכנת עליו, אני לא יכול לשרטט בסולידורקס (אני שנה רביעית הנדסת מכונות) ואני לא מוכן להוציא עליו 500 $ (שוב, לדגם הפשוט) כדי לקבל כאילו מחשב. אולי אם הייתי מפוצץ בכסף והייתי יכול להרשות לעצמי אותו בשביל החצי שעה עם הקפה בערב הייתי מדבר אחרת. אבל בשביל משהו שהוא סכום 0 (או איפד או מחשב) אני מעדיף מחשב

iPhoner ותיק
    תודה
    41
    הודו לי 211 פעמים ב 124 הודעות

האייפד יכל להיות מחשב ניד עוצמתי ומדהים. אפל פשוט לא רצו לפגוע לעצמם במחלקת מכירות הניידים הקיימת שלה. התוצאה - מכשיר מסורס שלא ממצא את הפוטנציאל האדיר שטמון בו. אבל לא להרבה זמן. בקרוב, בין אם אפל תרצה ובין אם לא, יצוצו טאבלטים מדהימים שיודעים לעשות הכל, ואז אפל יאלצו לתת לנו מכשיר מלא, מתפקד והכי חשוב - מעניין. האייפד יזכר במקרה הטוב כדגם הראשון והמנוון.

זה נכון שגם על האיפון בזמנו, טענו שהוא מוגבל אבל שם היו טונות של קסמים מהפנטים ומי שאהב לא היה צריך לערוך לעצמו רשימות צרכים אלא פשוט התלהב נקודה.

הרעיון המופרך של אפל להמציא קטגוריה וירטואלית, של "מכשיר בין נייד לסלולרי" זה ללא ספק זילזול באינטיליגנציה של הצרכנים ולא יהיה לזה רגליים.

iPhoner שועל על!
    תודה
    35
    הודו לי 109 פעמים ב 76 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Nick צפיה בהודעה

הרעיון המופרך של אפל להמציא קטגוריה וירטואלית, של "מכשיר בין נייד לסלולרי" זה ללא ספק זילזול באינטיליגנציה של הצרכנים ולא יהיה לזה רגליים.
    מסכים לגמרי!

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי alex, צפיה בהודעה
    הסיבה שלא השתמשנו בשיחות ווידאו היתה שלאף אחד לא היה מכשיר דור שלישי.
    היום כשליות ויותר אנשים יש מכשיר דור שלילי (בין אם זה אייפון או HTC), אנחנו לא יכולים להתחיל לעבור לשיחות ווידאו כי כל היצרנים פשוט לא חשבו על לשים מצלמה קדמית.

ואגב, למי שלא יודע מה משמעות הדורות הטלפונים הסלולרים:
    דור 1 = שיחות אנלוגיות בסלולרי.
    דור 2 = שיחות דיגיטליות בסלולרי.
    דור 3 = שיחות ויידאו בסלולרי.

שום סמארטפון שלא מאפשר שיחות וידאו, לא יכול באמת להיקרא דור 3.
    החלוקה שלך לדורות סלולריים היא פשוט לא נכונה.

דור סלולרי מתאפיין במהירות העלאה/הורדה שלו ולא בתכונות שציינת, שיחות וידאו היו כבר בדגמים ישנים מאוד של מכשירים שמבחינה סלולרית הם דור 2/2.5/2.75.

ציטוט נכתב במקור על ידי Nick צפיה בהודעה
    האייפד יכל להיות מחשב ניד עוצמתי ומדהים. אפל פשוט לא רצו לפגוע לעצמם במחלקת מכירות הניידים הקיימת שלה. התוצאה - מכשיר מסורס שלא ממצא את הפוטנציאל האדיר שטמון בו. אבל לא להרבה זמן. בקרוב, בין אם אפל תרצה ובין אם לא, יצוצו טאבלטים מדהימים שיודעים לעשות הכל, ואז אפל יאלצו לתת לנו מכשיר מלא, מתפקד והכי חשוב - מעניין. האייפד יזכר במקרה הטוב כדגם הראשון והמנוון.

מאחר והאייפד הוא מוצר ראשון מסוגו בשוק אתה לא יכול לומר שאפל מזלזלת באינטיליגנציה של הצרכנים. קודם תראה מה המתחרות ישחררו ואז נדבר. בינתיים אני לא רואה מוצרי טבלט אחרים שכבר ניתן לראות את היכולות שלהם אלא רק קונספטים. המוצר היחיד שאולי עוד חצי אפוי הוא ה- HP Slate ומסרטון ההדגמה קשה לעמוד על טיבו.

וצר לי לומר לך אבל קטגוריית הנטבוקים שמצליחה מאוד בשנים האחרונות לא שונה בהרבה מהטבלט. מדובר במחשב קטן ולא נוח עם חומרה חלשה. גם על הנטבוק החזק ביותר אי אפשר להריץ תוכנות כמו סוליד. גם על הנטבוק החזק ביותר לא תוכל להריץ ממספר תוכנות בו זמנית, או בגלל שטח המסך המצומצם או בגלל החומרה החלשה. אבל עדיין מחשבי הנטבוק הפכו להיות מאוד פופולריים ואפילו בתור מחשב נוסף לבית ולא בתור תחליף למחשב מרכזי, אז אני לא רואה שום סיבה שהאייפד לא יכנס לנישה של הנטבוקים בתור מכשיר מגע ולמען האמת כשאני מסתכל על האייפד אל מול חלופות הנטבוקים אני מעדיף אותו עבור מכשיר לשעות הפנאי.

את העבודה האמיתית שלי (עבודות בית/תכנות או כל דבר אחר) אני משאיר לנייד שלי ואת זה אפל לא רוצה לשנות. נכון שהאייפד היה יכול להיו אידיאלי עבור סטודנטים במידה והוא היה מגיע עם עט לכתיבה ותוכנה מובנית לזיהוי כתב יד או אפילו סתם משהו בסיגנון צייר שמאפשר לשמור את התוכן על PDF. אבל אפל תמיד מייעדת את המוצרים שלה קודם כל למגזר הפרטי ולא למגזרים העיסקיים/חינוכיים.

+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון