+ פרסם תגובה
עמוד 6 מתוך 7 ראשוןראשון ... 234567 אחרוןאחרון
תוצאות 51 עד 60 מ 63
    iPhoner מתחיל
    תודה
    21
    הודו לי 14 פעמים ב 12 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: בעיות סוללה באייפון 5? אפל מחליפה ללא תשלום

קניתי אייפון 5 מהוט מובייל והוא מתאים לתכנית החלפת הסוללה, אני עדיין לקוח הוט מובייל, איפה כדאי להחליף סוללה? (מנסיון עבר התיקונים של הוט מובייל לא הכי מקצועיים).
    בנוסף יש לי מתאם של אייפון 3gs (במצב לא פעיל) מהסדרה 1300 שאני מעוניין להחליף האם אפשר להחליף רק באיידיגיטל או באותו מקום בו אבצע החלפת סוללה?

iPhoner מתחיל
    תודה
    47
    הודו לי 17 פעמים ב 13 הודעות

אשמח לשתף אתכם בשרות הגרוע שקבלתי באיידיגיטל:

התקשרתי לשרות לקוחות כי האייפון שלי נימצא מתאים להחלפת הסוללה באתר של אפל.
    בשרות הטלפוני הנציגה אמרה שאכן הטלפון שלי נימצא מתאים ושעלי לגשת לאחת החנויות שם יוחלף לי המכשיר במקום למכשיר חלופי (חדש!)
    היא ציינה שזה כמובן תלוי במלאי החנות, כשהצעתי שתבדוק לפני שאני הולך אם קיים מלאי בדיזינגוף סנטר, היא הסבירה לי שאין לה דרך להתקשר או לתקשר עם רשת החנויות (אנחנו ב 2014 זו תשובה תמוהה)

ניגשתי לדיזינגוף סנטר.
    ניגשתי לאחד העובדים המטיילים בחנות. והוא ישר אמר לי: שעלי לפנות לאחת מחברות הסלולר. ניסיתי להסביר כי ציינתי בפני הנציגה שלהם כי רכשתי את המכשיר בפלאפון והיא עדיין אמרה לי שעלי לפנות אליהם והם יחליפו לי את המכשיר. התעקשתי שהבחור החביב ייגש לבדוק את דבריו עם משהו נוסף,
    הוא חזר לאחר מספר דקות ואמר, נכון. אתה צודק. אנא המתן בעמדת ה EXPERTS.

המתנתי.

נציג הEXPERTS שטיפל בשני לקוחות במקביל, שמע לשם מה באתי וישר אמר: עליך לגשת לחברות הסלולר. חזרתי (בכעס) כי גם הנציגה הטלפונית שלהם וגם עובד עכשיו פה בחנות אמר לי שאני יטופל אצלם. הוא אמר שהוא מנהל המעבדה והם לא מטפלים בזה אצלם.
    התעקשתי.

הוא יבדוק. בדק.
    אמר שאכן האייפון שלי מתאים,
    אבל לאחר בדיקה של שתי שניות הוא מצא כי נתוני הסוללה שלי תקינים ולמרות שאני מופיע באתר אני לא זכאי להחלפת סוללה.

יצאתי מהחנות בעצבים.

אלו איידיגיטל 2014. שולחים אותי לחנות שלהם. מתנערים מאחריות. ובסוף מוצאים את הסוללה שלי תקינה למרות שבאתר של אפל היא נימצאת מתאימה להחלפה.

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל roisar על הידיעה:

RonitN (07/09/14)

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי roisar צפיה בהודעה
    אשמח לשתף אתכם בשרות הגרוע שקבלתי באיידיגיטל...
    אני איתך כבר מהמשפט:

ציטוט נכתב במקור על ידי roisar צפיה בהודעה
    היא ציינה שזה כמובן תלוי במלאי החנות, כשהצעתי שתבדוק לפני שאני הולך אם קיים מלאי בדיזינגוף סנטר, היא הסבירה לי שאין לה דרך להתקשר או לתקשר עם רשת החנויות (אנחנו ב 2014 זו תשובה תמוהה).

iPhoner מתקדם
    תודה
    92
    הודו לי 86 פעמים ב 65 הודעות

רונית אמרתי לך שהם יערימו קשיים ..... מדינה @#$@#$.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

אז בואו אני אספר לכם מה גיליתי לאחר שיחה של שעתיים עם נציגי אפל בלונדון, לאחר שאייגידיטל הפנו אותי אליהם:

את המכשיר שלי רכשתי באפל סטור בארה"ב. דגם A1429.
    לאחר ששבוע שעבר הגעתי גם למעבדה של אורנג' (אמרו שהם מחליפים לכל החברות אבל לא למכשיר שלי) וגם לפלאפון (שבשלב ההוא עוד לא ידעו על תכנית ההחלפה) צלצלתי שוב היום לאיידיגיטל.

מסתבר שאיידיגיטל התחילו להחליף מכשירים בעצמם במסגרת התכנית.
    הבחורה הנחמדה הודיעה לי שאני אכן זכאי להחלפה (אגב, היא טוענת שההחלפה היא לכל המכשיר, ולא לסוללה, כי אפל לא מאשרים להם לפתוח את המכשיר) אבל מכיוון שברשותי הדגם האמריקאי, ומשרד התקשורת לא מאשר להם לייבא את הדגם הזה - לא ניתן לבצע פה את ההחלפה. היא הפנתה אותי לדבר עם אפל בלונדון בשביל לראות מה ניתן לעשות.

לאחר שיחה עם נציג בכיר בלונדון (שהתקשר בעצמו לאיידיגטל וDCS לברר כמה דברים), נאמרו לי מספר דברים:
    1. הזכאות לתכנית היא דו-שלבית: קודם הטלפון צריך להיות זכאי לפי ה-IMEI או הסריאלי. בשלב השני, באמת מריצים בדיקה דיאגנוסטית שבודקת האם יש בעיה בסוללה. רק במידה וקיימת בעיה, הסוללה מוחלפת.
    2. מכשיר אמריקאי, יטופל רק בארה"ב. כנ"ל גם לאירופאי או אסייאתי.
    3. הבחור הוסיף הערה עבור הטלפון שלי שהוא מבטיח שלא יעשו לי בעיות אם וכאשר אגיע או מישהו מטעמי יגיע לחנות בארה"ב עם המכשיר. לצערו אין לנו בארץ שירות שליחת מכשירים לחו"ל אז זה הכי הרבה שהוא יכל להציע לי.

המסקנה: עד שאוכל להגיע לארה"ב, לא יחליפו את המכשיר\סוללה - וגם זה רק אם הסוללה באמת בעייתית לאחר בדיקה.

בהצלחה לכם!

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל stereoronnic על הידיעה:

RonitN (04/09/14)

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי stereoronnic צפיה בהודעה
    המסקנה: עד שאוכל להגיע לארה"ב, לא יחליפו את המכשיר\סוללה - וגם זה רק אם הסוללה באמת בעייתית לאחר בדיקה.

בהצלחה לכם!
    אני חושב שאנחנו נראה יותר ויותר אנשים עם מכשירים מסוג A1428 נתקלים בגישה הבעייתית הזאת ומחפשים פתרון. אולי כדאי לפתוח איזשהו נושא שבו כל מי שזה רלוונטי עבורו (מכשיר שלא מישראל ומתאים להחלפת הסוללה) יוכל להשאיר פרטים ובשלב מסויים נפנה לאפל בצורה מרוכזת ונציג את הבעיה. הם אולי לא יעשו סלטות באויר עבור לקוח או שניים, אבל אם מדובר בעשרות לקוחות, לדעתי הם ימצאו לנו פתרון הולם. בסך הכל מדובר בחברה שתעדיף להפסיד כסף מלעצבן את לקוחותיה, יהיו איפה שיהיו.

נערך לאחרונה על ידי antonkay; 10/09/14 בשעה 12:42.

iPhoner מתחיל
    תודה
    20
    הודו לי 14 פעמים ב 11 הודעות

למישהו היתה הצלחה עם זה בארץ?

נערך לאחרונה על ידי dani12o82; 17/09/14 בשעה 18:30.

עורכת סקירות אפסטור הסמל האישי של RonitN
    תודה
    1,188
    הודו לי 1,299 פעמים ב 509 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי dani12o82 צפיה בהודעה
    למישהו היתה הצלחה עם זה בארץ?
    כן, הייתה הצלחה למשתמשים שניגשו לאורנג? עם המכשיר, הפקידו לתיקון וקיבלו אותו לאחר מספר ימים.
    אחד מהמגיבים כאן גם כן זכה לשירות מאורנג?. אם ירצה יוכל לשתף.
    אם המכשיר שלך זכאי על-פי התכנית והוא מהדגם המשווק בארץ -a1429 תזכה גם לשירות מאורנג?.
    בהצלחה.

רונית, עורכת סקירות אפסטור
    iphones.co.il

iPhoner מתחיל
    תודה
    20
    הודו לי 14 פעמים ב 11 הודעות

מצויין, תודה על התשובה.
    מקבלים טלפון חלופי או שאני חייב להסתדר לבד?

iPhoner מתחיל
    תודה
    18
    הודו לי 26 פעמים ב 18 הודעות

אוקיי אז לי החליפו את הסוללה, פעמיים, כך זה היה:

ניגשתי לסניף אורנג' בעיר מגוריי, עם האייפון 5 שלי דגם A1429 שנמצא בטווח הייצור שעלול להיות פגום על פי האתר של אפל. נציג התיקונים במקום הסביר שצריך לשלוח את המכשיר למעבדה, שם תיבדק הסוללה, ואם היא באמת פגומה היא תוחלף. היה זה סוף שבוע והוא המליץ לי לבוא להפקיד אותו בראשון, כי גם ככה המכשיר יחזור אחרי אותו מספר של ימי עסקים, אז חבל שלא יהיה לי את המכשיר במהלך הסופש. הנציג גם הסביר שאני יכול להפקיד אותו בכל סניף של אורנג' בארץ כולל מרכזי שירות ומכירה בקניונים ומשם המכשיר יישלח למעבדה בפתח תקווה ויחזור תוך יומיים.

ביום ראשון הלכתי לקניון לב המפרץ, הצגתי את המכשיר בפני הנציג והוא אמר שכלל לא צריך לשלוח את המכשיר למעבדה, הוא עשה כמה בדיקות במחשב שלו במקום ואמר לי שאני זכאי ושיחליף לי תוך כמה שעות. נתתי לו את המכשיר וחזרתי לאחר מספר שעות לאסוף אותו.

לאחר שימוש של פחות מיומיים הבנתי שהסוללה עדיין פגומה ואולי בכלל לא הוחלפה, חזרתי לאותו הסניף והסברתי לנציג על הבעיה, הוא פתח את המכשיר במקום והראה לי את המדבקה של אורנג' על הסוללה, שמעידה שלא הייתה כל טעות בהחלפת הסוללה, אך כיוון שהסברתי שהסוללה עדיין פגומה הנציג היה הוגן מאוד והסביר שיכול להיות שבמקרה נפלתי על סוללה חדשה עם בעיות, והציע להחליף לי שוב לסוללה חדשה נוספת, הפעם במקום ובלי לחכות. עשיתי זאת.

לאחר שימוש של מספר ימים עם הסוללה החדשה נוכחתי לגלות שהבעיות הישנות כבר לא חוזרות (קפיצה מוזרה במספר האחוזים בשנייה, וכיבוי פתאומי של המכשיר בסביבות 20%), אך עדיין הסוללה נגמרת מאוד מאוד מהר, אני חושב שלאחר היומיים הראשונים זה הסתדר קצת אבל עדיין, היא נגמרת בצורה שנראית לי מחשידה. חשוב לציין שהנציג מאורנג' היה נחמד מאוד ואמר לי לבוא שוב אם יהיו בעיות.

לסיכום - הופתעתי לטובה מהשירות, הנציג הספציפי שטיפל בי היה הוגן מאוד, לצידו הייתה נציגה נוספת שלמרבה ההפתעה כלל לא הכירה את הבעיה וכבר בהתחלה התחילה לפרט כמה זה יעלה לי, אבל למזלי היה שם גם את הנציג שכן הכיר את הנוהל, והוא טיפל בי.
    כרגע ההתלבטות היחידה שלי היא האם לחזור לשם או לא, השירות כאמור היה טוב, חששותיי כרגע הן שהסוללות באורנג' פשוט לא מקוריות, ומכאן הבעיה שהסוללה נאכלת במהירות. אני עדיין מתלבט אם להזמין מאיביי סוללה מקורית ולהחליף בעצמי או אולי לנסות בכלל ללכת להחליף באיידיגיטל בתשלום..

+ פרסם תגובה
עמוד 6 מתוך 7 ראשוןראשון ... 234567 אחרוןאחרון