+ פרסם תגובה
עמוד 8 מתוך 8 ראשוןראשון ... 45678
תוצאות 71 עד 75 מ 75
    iPhoner מנוסה
    תודה
    10
    הודו לי 62 פעמים ב 47 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: האייפון 6 יגיע בנפח התחלתי של 32GB

מצטער אתם שלוש אנשים ולא ארבע ולא כל כך משכנעים

רון אתה אומר שבגלל התפתחות הטכנלוגיה לא השתנה הסטנדרט, הוכחנו כבר שאתה טועה אני מרגיש כמו
    תקליט שבור אבל 32 זה לא חדש זה קיים מאיפון 3GS לא היה אם זה שום בעיות יצור, זה פרי דמיונכם

לא הבנתי מה כל כך קשור אבל EBEST ניסה להגיד שהזיכרון באייפון מהיר יותר ועקב כך יקר יותר
    מחומרה ביתית, עד שאני לא רואה הוכחות מבחינתי הרכיב באייפון משתווה לכרטיס SD רגיל
    ואני מוכן להתערב ש SSD מהיר יותר, רק בגלל עצם העבודה הידועה שב SSD כמה שיותר נפח
    מהירות יותר גבוהה

וברור שיותר אנשים יקנו 16 גיגה, לא לכולם יש כסף ידע ורצון להשקיע על הטלפון שלהם ובגלל זה אפל
    צריכה לבוא פה לקראת הלקוח ומהתחלה לא להכניס אותו לפינה שנגמר לו המקום אחרי רבע שעה סרטון
    להגיד שיותר אנשים קונים 16 זה עוד פעם לציין את הברור מאליו!

אנשים לא מוכנים להוציא כסף מיותר על שטח אכסון ובסופו של דבר נדפקים, אני מדבר פה על לקוחות פשוטים
    אתם אומרים אפל לא חייבים לי כלום, אבל אני ועוד הרבה כמוני מתעצבנים ותאמין לי שזה פוגע בחברה
    גם לכם הנושא מציק אבל מצאתם באופן מצחיק אשמים אחרים, כמו הטנכלוגיה שעוד לא התקדמה או שאר חברות
    הסלולר שנשארו במקום, במקום להבין שמי שנותן את לכם את התרופה יכל להביא לכם אותה מזמן וסתם סבלתם

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי aihysp צפיה בהודעה
    וברור שיותר אנשים יקנו 16 גיגה, לא לכולם יש כסף ידע ורצון להשקיע על הטלפון שלהם ובגלל זה אפל
    צריכה לבוא פה לקראת הלקוח ומהתחלה לא להכניס אותו לפינה שנגמר לו המקום אחרי רבע שעה סרטון
    להגיד שיותר אנשים קונים 16 זה עוד פעם לציין את הברור מאליו!

אנשים לא מוכנים להוציא כסף מיותר על שטח אכסון ובסופו של דבר נדפקים, אני מדבר פה על לקוחות פשוטים
    אתם אומרים אפל לא חייבים לי כלום, אבל אני ועוד הרבה כמוני מתעצבנים ותאמין לי שזה פוגע בחברה
    גם לכם הנושא מציק אבל מצאתם באופן מצחיק אשמים אחרים, כמו הטנכלוגיה שעוד לא התקדמה או שאר חברות
    הסלולר שנשארו במקום, במקום להבין שמי שנותן את לכם את התרופה יכל להביא לכם אותה מזמן וסתם סבלתם
    אף אחד לא מנסה לשכנע אף אחד, אתה פשוט רואה את הדברים בצורה שונה.
    1. אף אחד לא מכריח/פוגע/מרמה או מכניס אותך או אף אחד אחר לפינה - כל אחד והצרכים שלו ואם אתה צריך 128GB על הסמארטפון שלך כי אתה מסריט סרטוני HD של חצי שעה, אשריך. אני מסתדר יפה מאוד עם 16GB וטוב לי מאוד עם היקף הנפח הזה. אם הדגם הבסיסי של האייפון 6 יגיע בנפח של 32GB, אני אשמח אבל זה לא ישנה לי את השימוש בסלולר בצורה ניכרת.

2. אם אתה ממש צריך נפח זכרון גדול יותר יש לך דבר נפלא שנקרא "בחירה". רוצה 16GB - יש. רוצה 32GB - יש. רוצה 64GB - יש. לא רוצה לשלם על זה את תוספת המחיר - יש אנדרואיד/ מכשירים אחרים שיתנו לך את המענה לתקציב שלך. מי שלא מוכן להוציא כסף על נפח אכסון נוסף, אז שלא יתלונן.

על אותו משקל אתה יכול לטעון שכל יצרנית רכב יכולה להכניס לרכב ערכת מולטימדיה ו/או כסא מחומם ו/או חיישני תאורה לאורות או למגבים כי זה קיים אבל צריך לשלם על זה תוספת מחיר.

3. רק השנה יצרניות הסמארטפונים החלו להציע את דגמי הבסיס בנפח של 32GB ולפי השמועות גם אפל תעשה זאת. אז אל תדבר על "מזמן" או לוחות זמנים כי העובדות בשטח מדברות אחרת. זה שאתה משווה בין רכיבי פלאש בסמארטפונים ל- SSD הוא שגוי כפי שאלעד ואני כבר ציינו קודם.

3. 3 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

Close (30/06/14), ebest (29/06/14), RAiNZ (30/06/14)

אורח
    תודה
    334
    הודו לי 345 פעמים ב 199 הודעות

לדגמי האייפון בעלי 16Gb יש הגיון עסקי ברור לחברת אפל, כמו שישנו הגיון עסקי לדגמי ה-8Gb שהיא מוסיפה להוציא מידי פעם לשוק, למרות שברור לנו כי מבחינה טכנית נקיה, ההגיון הזה הולך ונעלם עם צרכי האיחסון הגדלים כל הזמן. למרות מגבלת הזיכרון שנתפסת כמשנית במערכת השיקולים של לקוחות מהגרים, ואולי אף ע"י הרוב הגדול של לקוחות אפל - המשתמש הממוצע, הלקוח מקבל לידיו מכשיר פרימיום שווה זכויות ותכונות לאחיו הבכירים, וממוצב בליין הגבוה של השוק, ומחירו הוא סביר ואפילו מציאה, יחסית לדגמי הפרימיום הבכירים של אפל עצמה.

מעבר לכך שאפל מעמידה דגמי כניסה מלאים מול דגמי הפרימיום של מתחרותיה, החברה גם משנה את מערכת השיקולים העומדת בפני הקונה הפוטנציאלי מהשוואה מול השוק העולמי הרחב, לשיקולים צרים בתוך ליין המכשירים שלה עצמה.

עבור אותם לקוחות חדשים אשר נלכדו במלכודת הדבש של הסביבה התפוחית, ויתקלו תוך כדי שימוש במגבלת כמות הזיכרון (ביחוד אם רכשו מכשיר שבו רק 8Gb זיכרון), דגם הכניסה אף מעודד שידרוג עתידי, שמשמעו עוד רווח נאה לחברה. עם זאת - גם אם זה המקרה אצל המשתמש הממוצע, והוא אכן נתקל במגבלת זיכרון, זה בדרך כלל קורה בשלהי תקופת השימוש שלו במכשיר, לפני שהוא משדרג אותו לדגם החדש. רוב המשתמשים ממילא מעתיקים בעת שידרוג את התוכן שצברו במכשירם הישן - ובעיקר את התמונות והסירטונים, למדיית גיבוי כלשהי, ומתחילים cycle שימוש נקי במכשיר החדש.

בנוסף - הצבה של מכשיר פרימיום לכל דבר, בעל מיגבלה הנתפסת כמשנית, בתור מכשיר הסטנדרט, גורמת לכך שמחירו המוזל יחסית הוא זה שמצוטט ומושווה למחירי המתחרים באמצעי המדיה השונים, וכן על ידי הקונה הפוטנציאלי, ובכך נותנת הרגשה כאילו המחירים של אפל אינם גבוהים כפי שהם באמת.

מבחינה עסקית גרידא - אין לאפל סיבה או יתרון מובהק לשנות את הסטנדרט, אלא אם כן המיגבלה מתחילה להוות נטל טכני, או שוני עסקי מהותי מול המתחרות, אשר מציג את דגם הסטנדרט כדגם מסורס, או מיושן טכנולוגית. שני האפקטים הללו מתחילים אולי לתת את השפעתם עכשיו, עם העלייה הטבעית בצריכת הזיכרון (תמונות בעלות נפח גדול יותר, או איכות צילם טובה יותר המעודדת מעבר לצילום באייפון במקום במצלמה יעודית, סרטונים וסרטים וכו...), ותחילת המעבר של המתחרות לסטנדרט גבוה יותר.

מצד שני - הפרש המחיר בן 100$ שבין דגמי ה-16,32,64Gb נראה גבוה בהרבה מעלות הרכיבים, והוא גם לא לינארי (100$ עבור 16Gb הנוספים הראשונים, ועוד 100$ עבור 32Gb הבאים). שתי הסיבות הללו נותנות הרגשה כאילו אפל סוחטת את תפוז המזומנים נוטף העסיס בחדווה לא מוצדקת ומעוררות תרעומת.פילוח מכירות האייפון לפי גודל הזיכרון מראה פער גדול בין מכירות דגם ה-16Gb לבין מכירות דגמי ה-32,63Gb. אם הטענה שלפיה רוב המשתמשים אכן נתקלים במגבלת זיכרון, והם זקוקים לדגם בעל זיכרון כפול, או אף מרובע, אכן נכונה (וזה ממש לא בטוח עד היום בקרב קהל המשתמשים הממוצע של אפל), אזי הקטנת פער המחירים נאמר ל-50$ בין דרגות הזיכרון השונות יועיל לשני הצדדים, הן למשתמשים החפצים לשדרג, והן לאפל אשר תוכל למכור הרבה יותר מכשירים בהם הרווח עבורה גבוה יותר עבור כל מכשיר. בכל מקרה אחר אין לאפל סיבה להקטין את הפער, כיוון שאת הדגמים עתירי הזיכרון היא מוכרת ממילא לקומץ יחודי של משתמשים (באופן יחסי כמובן), אשר מסור מכל מיני סיבות למכשירי אפל, וישלם ממילא את הפרש המחיר.

כל זאת כמובן נכון כל עוד מיגבלת הזיכרון אינה משמעותית בעיני הלקוח הממוצע, הן מבחינה טכנית, והן מבחינה מסחרית בתחרות מול דגמי המתחרות.

aihysp - כחלק מקבוצת המשתמשים הכבדים יותר, אליה שנינו מן הסתם משתייכים, ועימנו רבים מקוראי האתר הזה, בליבי אני כמובן איתך. אבל - אתה יודע, It's just business...

עוד נקודה קטנה:
    ציטוט נכתב במקור על ידי aihysp צפיה בהודעה
    ואני מוכן להתערב ש SSD מהיר יותר, רק בגלל עצם העבודה הידועה שב SSD כמה שיותר נפח
    מהירות יותר גבוהה
    בטכנולוגיה שעל פיה בנוי כונן SSD הגישה לכתובת כלשהי בזיכרון היא ישירה. אי לכך אין קשר בין כמות הזיכרון שבכונן למהירות הגישה לנתונים שעליו. מהירות הגישה ושליפת הנתונים מכונן SSD תלויה כמעט בלעדית ביעילותו של הבקר המותקן בו, והדרייבר המצורף המותקן על המחשב.
    ירידה הדרגתית מתמדת במחירי הזכרונות מאפשרת את הגדלת נפח הכוננים הנמכרים עתה, תוך שמירה על מחירם. עובדה זו באה במקביל לשיפורים חוזרים ונשנים בטכנולוגית בקרי הכוננים, וכך נדמה כי מהירות הכונן תלויה בנפחו, אבל לא כך.

נערך לאחרונה על ידי BennyMarks; 30/06/14 בשעה 00:38.

5. 2 משתמשים אמרו תודה ל- BennyMarks על ההודעה

ebest (30/06/14), mrBig00 (30/06/14)

iPhoner מתקדם
    תודה
    33
    הודו לי 63 פעמים ב 47 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי RAiNZ צפיה בהודעה
    זו הייתה הכוונה שלי, אתה פשוט הצלחת לבטא את זה יותר טוב. הרכיבים הללו הולכים ונעשים קטנים יותר, והטכנולוגיה נעשית קלה יותר להטמעה, יחד עם המגמות שהולכות כיום בשוק - גורמות לכך שכעת זה הזמן הנכון עבור אפל להציג מעבר שכזה, היכן שבעבר זה לא היה אפשרי.

אני בכלל מתקשה בלהתבטא בסופ?ש? האחרון. כנראה שזה בגלל משככי הכאבים/חומר ההרדמה לסוסים שנתנו לי עקב השבר ברגל. אני לא מתפקד כמו שצריך תחת ההשפעה של כימיכלים. בכל אופן, כל הנקודות שהועלו כאן על ידך, Natish ואחרים פחות או יותר מסכמות את כל מה שהיה לי לומר בנושא.
    מהתגובה שלך הבנתי שלדעתך טריוואלי יהיה כי ככל שהאייפון גדול יותר אז יש יותר מקום במכשיר, משמע אפשר לשים רכיבים גדולים יותר פיזית על הלוח אם (כמו אחסון פלאש 32) ולצרף לדוגמא סוללה בעלת קיבולת גדולה יותר.
    אם טעיתי אני מצטער שלא הבנתי אותך כראוי ותרגיש טוב

אסיים ואגיב שאני מסכים עם aihysp ש16GB זה סטנדרט נמוך בשביל אנשים שמצלמים הרבה, אני אישית הייתי רגיל ל32 עם האייפון 4 שלי וכשעברתי ל5S התפוצץ לי המקום תוך שבוע של סרטוני וידאו פה ושם (גם SloMo מכביד בצורה שלא האמנתי)
    אז למדתי שכמו מצלמה דיגיטלית שאחרי טיול גדול אתה פורק את כל התמונות שלך מהמצלמה, ככה אני עם האייפון, אחת לשבוע אני מבצע גיבוי ומוחק את כל התמונות שנמצאות לי במכשיר על מנת לשמור על איזון האחסון.
    מצד שני, אני גם מבין את המהלכים של אפל ולא מתלונן עליהם, גם כי זה חסר טעם, וגם כי זה עסקים, ולא צריך לקחת אישי, בסופו של דבר זה גם עניין של בחירה, ואני אדגים ע?י אלגוריתם פשוט:
    > רוצה אייפון?
    >-כן ~ רוצה להשקיע?
    >>-כן ~ קנה 32/64GB
    >>-לא ~ קנה 16GB
    >-לא(לא רוצה אייפון) ~ קח אנדרואיד/ווינדוס פון

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Close צפיה בהודעה
    מהתגובה שלך הבנתי שלדעתך טריוואלי יהיה כי ככל שהאייפון גדול יותר אז יש יותר מקום במכשיר, משמע אפשר לשים רכיבים גדולים יותר פיזית על הלוח אם (כמו אחסון פלאש 32) ולצרף לדוגמא סוללה בעלת קיבולת גדולה יותר.
    אם טעיתי אני מצטער שלא הבנתי אותך כראוי ותרגיש טוב

אסיים ואגיב שאני מסכים עם aihysp ש16GB זה סטנדרט נמוך בשביל אנשים שמצלמים הרבה, אני אישית הייתי רגיל ל32 עם האייפון 4 שלי וכשעברתי ל5S התפוצץ לי המקום תוך שבוע של סרטוני וידאו פה ושם (גם SloMo מכביד בצורה שלא האמנתי)
    אז למדתי שכמו מצלמה דיגיטלית שאחרי טיול גדול אתה פורק את כל התמונות שלך מהמצלמה, ככה אני עם האייפון, אחת לשבוע אני מבצע גיבוי ומוחק את כל התמונות שנמצאות לי במכשיר על מנת לשמור על איזון האחסון.
    מצד שני, אני גם מבין את המהלכים של אפל ולא מתלונן עליהם, גם כי זה חסר טעם, וגם כי זה עסקים, ולא צריך לקחת אישי, בסופו של דבר זה גם עניין של בחירה, ואני אדגים ע?י אלגוריתם פשוט:
    > רוצה אייפון?
    >-כן ~ רוצה להשקיע?
    >>-כן ~ קנה 32/64GB
    >>-לא ~ קנה 16GB
    >-לא(לא רוצה אייפון) ~ קח אנדרואיד/ווינדוס פון
    אין לך בכלל על מה להצטער ידידי.
    אם כבר זה אני שצריך להתנצל, שכן זה לא שהבנת אותי לא נכון, אלא שזה שאני הייתי הכי לא ברור שיש. אני אחד מאותם האנשים אשר ממש אבל ממש לא מגיבים טוב למשככי כאבים או לחומרים נרקוטיים אחרים. זה מכבה לי את השכל, לרמה שבה אין סיכוי שאצליח להבהיר את הנקודה שאני מנסה להעביר. בגלל זה הפסקתי לקחת אותם היום.

לא, זו לא הייתה כוונתי. כוונתי הייתה לומר שכיום יש מקום (לא פיזי) למעבר לנפח בסיסי של 32 ג?יגה על פני 16, מפאת העובדה שההשקה של מכשיר האייפון 6 תהיה השקה גדולה, ולכן, לצד iCloud Drive, זו הזדמנות מצויינת עבור אפל לעשות את המעבר. איכשהו בתגובות הקודמות יצא לי בליל מילים לא מובן, שכשאני מסתכל עליו עכשיו, אני פשוט נחרד. בכל אופן, הדבר היחיד שגודלו הפיזי של המכשיר נקשר אליו הוא גודלה של הסוללה, ויכולתה של אפל להטמיע טכנולוגיות נוספות במכשיר.

מקווה שהבהרתי את עצמי.

מעבר לכך, הרי מן הסתם שאני מסכים ש-16 ג?יגה זה סטנדרט שאבד עליו הכלח. אני באופן אישי עברתי בשנה שעברה מ-16 ל-32. אבל המגמות בשוק התייצבו רק לאחרונה: המצלמות במכשירים משתפרות, לפיכך משקל התמונה נהיה כבד יותר (במגה-בייטים, ובגיגהבייטים כשמדובר בסרטונים שצולמו במצלמת HD), ולפיכך ישנה דרישה ליותר נפח. כעת, גם כמויות הנפח הבסיסיות שמשתמשים מקבלים מתחילות לעלות, בעוד שהמחירים שלהם מתחילים לרדת. העליתי על זה כתבה לאחרונה תחת הכותרת ?ענני מלחמה?.

שווה קריאה.

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RAiNZ על הידיעה:

Close (30/06/14)

+ פרסם תגובה
עמוד 8 מתוך 8 ראשוןראשון ... 45678