+ פרסם תגובה
עמוד 5 מתוך 13 ראשוןראשון 123456789 ... אחרוןאחרון
תוצאות 41 עד 50 מ 122
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: יום כתום

ציטוט נכתב במקור על ידי asafmoraz צפיה בהודעה
    יחד עם זאת, מה הבעיה לעבור, לבדוק ואז להחליט? לא טוב עושים אחורה פנה תוך חצי שעה. לא סיפור.
    לא סיפור אה?
    וזה יותר פשוט מלשבת בצד, ולראות מה ההיצע של החברות החדשות מבחינת איכות הקו והגלישה, וטיב השירות לאורך זמן?

אני אוהב את העובדה שהישראלי, שתמיד חושב שהוא הצרכן הכי חכם, אבל האמת העצובה שאף אחד לא מספר לו הוא שהוא האמ-אמא של כל הפראיירים, מנסה לספר לי שאני הפראייר

עכשיו ברצינות רגע אסף:

אני יושב, ומחכה. זה כמו לשבת ולראות 5 גלדיאטורים נלחמים כדי לראות מי נשאר. בעוד כשנה נדע בדיוק למי הכי שווה לעבור, ומדוע - מכל הבחינות. עד אז? בשביל 125 ש"ח לחודש, אני מקבל את כל מה שאני צריך, וזה מחיר נוח מאוד. שתבין, 125 ש"ח (38 דולר) זה יותר זול מבארה"ב, שם בשביל "Unlimited Everything" אתה משלם קרוב ל-90 דולר בחודש.

יתרה מכך, שוב פעם - לי אין חוויה שלילית עם אורנג', או עם סלקום למען האמת. פלאפון עשו תרגיל מסריח להורים שלי, ומבחינתי הם בזאת שרופים אצלי (ומזלם שלא כמו שזה מתרחש בדימיון שלי - עם הרבה בנזין). סלקום, ובכן כל חבר שלי שהיה מנוי בסלקום עזב אותם לאחר סיפורי זוועה. באופן כללי, וזה נתון אישי - כל מי שאני מכיר שנמצא באורנג' לא מתלונן. אני בטוח שהם עשו תרגילים מסריחים לאללה לאנשים אחרים פה בפורום, אין לי ספק בכלל.

אני פשוט חשבתי לנכון לציין את העובדה הם עכשיו מתייחסים לאנשים בכפפות של משי. זה קצת מצחיק נוכח השלטון המונופוליסטי של השלושה בצרכנים עד לפני כמה שנים. בכל מקרה, אני כצרכן שמח. עכשיו אני רוצה את אותה המהפכה בשוק האינטרנט בישראל, ולאחריו בשוק הדירות בישראל, וכן הלאה וכן הלאה.

Banned
    תודה
    1,898
    הודו לי 1,038 פעמים ב 758 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Rainz צפיה בהודעה

אני יושב, ומחכה. זה כמו לשבת ולראות 5 גלדיאטורים נלחמים כדי לראות מי נשאר. בעוד כשנה נדע בדיוק למי הכי שווה לעבור, ומדוע - מכל הבחינות. עד אז? בשביל 125 ש"ח לחודש, אני מקבל את כל מה שאני צריך, וזה מחיר נוח מאוד. שתבין, 125 ש"ח (38 דולר) זה יותר זול מבארה"ב, שם בשביל "Unlimited Everything" אתה משלם קרוב ל-90 דולר בחודש.
    קודם כל בוא ונעזוב את ארצות הברית בצד כי אנחנו לא חיים שם, אנו חיים בישראל ומשלמים בישראל כך שארצות הברית ממש לא קשורה לסיטואציה הזו. כאן אפשר לפתוח כל מכשיר לסים פרי והאם בארצות הברית אפשר? אני מאמין שהבנת את הרמז...

עכשיו ה- 125 שקל לחודש זה לא ה- ISSUE, השאלה הנשאלת כאן היא האם תמורת אותם 125 שקל יכולת לקבל איכות\חבילה גבוהה יותר? האם יכולת לקצץ ב- 125 שקל האלו ולהוזיל את החשבון החודשי שלך אולי בעוד כ- 40 שקל בחודש? זו השאלה וזה הכסף שמתבזבז כאן בזמן שאתה נותן "לגלדיאטורים" להילחם.

יתרה מכך, שוב פעם - לי אין חוויה שלילית עם אורנג', או עם סלקום למען האמת. פלאפון עשו תרגיל מסריח להורים שלי, ומבחינתי הם בזאת שרופים אצלי (ומזלם שלא כמו שזה מתרחש בדימיון שלי - עם הרבה בנזין). סלקום, ובכן כל חבר שלי שהיה מנוי בסלקום עזב אותם לאחר סיפורי זוועה. באופן כללי, וזה נתון אישי - כל מי שאני מכיר שנמצא באורנג' לא מתלונן. אני בטוח שהם עשו תרגילים מסריחים לאללה לאנשים אחרים פה בפורום, אין לי ספק בכלל.
    כל החברות מסריחות, הנציגים לא מבינים כלום מהחיים שלהם ואני גם לא מאשים אותם, יש כאן פשוט כל כך הרבה חומר ללמוד וכנראה שגם לא מלמדים אותם הכי טוב ולכן זה קורה. תכלס, זה קורה ככה גם ב- AT&T (הנה שוב פעם ארצות הברית שאתה כל כך אוהב) ודוגמא טובה לכך ראינו במדריך של הבחורצ'יק הנחמד מהפורום שלכם

אני פשוט חשבתי לנכון לציין את העובדה הם עכשיו מתייחסים לאנשים בכפפות של משי. זה קצת מצחיק נוכח השלטון המונופוליסטי של השלושה בצרכנים עד לפני כמה שנים. בכל מקרה, אני כצרכן שמח. עכשיו אני רוצה את אותה המהפכה בשוק האינטרנט בישראל, ולאחריו בשוק הדירות בישראל, וכן הלאה וכן הלאה.
    אם אחזיק לך אקדח מול הרכה אתה לא תגיד שאני צודק? אפילו תעבור לסימביאן חחחחחח ברור שהם מתייחסים ככה, מן הסתם יש להם מתחרים רציניים בשוק בימים אלו.

Banned
    תודה
    43
    הודו לי 90 פעמים ב 70 הודעות

רוצים לשמוע דבר מצחיק עוד יותר?
    אני ואמא שלי משלמים על שני מכשירים פעיליפ בסלקום כל חודש 700 ש"ח.
    הגיע הזמן לעבור חברה. גם אינטרנט הרבה יותר טוב וגם מחירים הרבה יותר משתלמים.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל iAvivR על הידיעה:

AssafMoraz (20/05/12)

Banned
    תודה
    1,898

אביב! קיבלת ממני תודה על כך שצריך לעבור חברה, אבל 700 שקל זה מוגזם, יכולת להוריד את המחיר הזה כבר מזמן לדעתי אלא אם כן זה מורכב, אשמח לשמוע (לא רק אני) על מה אתה משלם כל כך הרבה...

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל AssafMoraz על הידיעה:

Or (20/05/12)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

קודם כל בוא ונעזוב את ארצות הברית בצד כי אנחנו לא חיים שם, אנו חיים בישראל ומשלמים בישראל כך שארצות הברית ממש לא קשורה לסיטואציה הזו. כאן אפשר לפתוח כל מכשיר לסים פרי והאם בארצות הברית אפשר? אני מאמין שהבנת את הרמז...

עכשיו ה- 125 שקל לחודש זה לא ה- ISSUE, השאלה הנשאלת כאן היא האם תמורת אותם 125 שקל יכולת לקבל איכות\חבילה גבוהה יותר? האם יכולת לקצץ ב- 125 שקל האלו ולהוזיל את החשבון החודשי שלך אולי בעוד כ- 40 שקל בחודש? זו השאלה וזה הכסף שמתבזבז כאן בזמן שאתה נותן "לגלדיאטורים" להילחם.

כל החברות מסריחות, הנציגים לא מבינים כלום מהחיים שלהם ואני גם לא מאשים אותם, יש כאן פשוט כל כך הרבה חומר ללמוד וכנראה שגם לא מלמדים אותם הכי טוב ולכן זה קורה. תכלס, זה קורה ככה גם ב- AT&T (הנה שוב פעם ארצות הברית שאתה כל כך אוהב) ודוגמא טובה לכך ראינו במדריך של הבחורצ'יק הנחמד מהפורום שלכם

אם אחזיק לך אקדח מול הרכה אתה לא תגיד שאני צודק? אפילו תעבור לסימביאן חחחחחח ברור שהם מתייחסים ככה, מן הסתם יש להם מתחרים רציניים בשוק בימים אלו.
    1) אנחנו תמיד משווים את עצמנו לארה"ב ואירופה, זה המצב. וכאשר משהו אשכרה יותר זול ומשתלם לי פה, אז זו בהחלט סיבה למסיבה. מה קשור סים פרי? ואגב אסף, עכשיו אתה כן יכול לעשות את זה, בעבר לא יכולת.

2) לא באורנג', פלאפון, או סלקום. אולי במפעילות החדשות, אבל הן עדיין בוסר. מי יודע מה יהיה איתן תוך שנה, אבל אתה מוזמן להיות שפן הניסיונות . אני גם ככה חוסך עכשיו 100+ ש"ח בהשוואה לשנה שעברה, כך שאני מרוצה בין כה וכה.

3)"הנציגים לא מבינים כלום מהחיים שלהם ואני גם לא מאשים אותם" - כן אתה כן! זה בדיוק מה שעשית!

חומר או לא חומר, אתה מבלבל. AT&T פשוט מרובעים, יש הבדל גדול בין המוח האמריקאי המרובע שלא חורג מן המגבלות של התפקיד שלו, לבין נציג שירות בישראל שיודע טוב מאוד שהוא עובד (עד כה זה היה נכון) בחברה שעושקת את הלקוחות שלה. מעבר לכך, הלקוח הישראלי הוא אחד הקשים ביותר שיש בשוק, וזו גם כתוצאה מכך שדופקים אותו כל הזמן. יצירתה של המפלצת הזו שנוצרה כאן ונקראת "הצרכן הישראלי מודל 2.0" - זה שמתייחס לכל נותני השירות כמו אל זבל, וחושב שמגיע לו לקבל את מה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה - זו אשמתם של כל החברות האלו.

שורת המחץ:

אני לא ממהר לעשות כלום חוץ מלהוזיל לעצמי את המחיר - וזה בדיוק מה שעשיתי. בדיוק כמו שאינני מתקין גרסאות בטא של iOS, אני לא מתעסק עם חברות בטא סלולריות. נחכה שיהיה להן וותק, ואז נראה מי הטובה ביותר.

Banned
    תודה
    1,898

אני חושב שהתעסקת בעבר אפילו באלפה אבל נעזוב את זה לעת עתה כי זה באמת לא קשור.

1. סבבה, אני לרוב משתדל להימנע מההשוואה הזו, פשוט נראה לי מיותר כי זה לא יעזור לקדם אותי הרבה בענייני. דוגמא טובה לכך זה המחיר, אז נכון, אולי זה מנחם אותך שאתה משלם הרבה פחות משם, אבל אם תיקח את המכלול השלם של החיים שם והמשכורות שם, אני בטוח שארצות הברית עדיין מנצחת.

לגבי AT&T אז לא אחי, התקשרתי, צעקתי, קיללתי, דיברתי יפה, מה לא עשיתי, כאילו לדבר לקיר יותר טוב, באמת! הם אטומים והם לא רוצים לפתוח את המכשיר בלי חשבון, נקודה! אתה רוצה לעזור לי? אני אשמח אחי, באמת.

2. אני כבר אמרתי כמה תגובות קודם לכן שאם אתה מרוצה אז סבבה, פשוט תדע שיש יותר טוב, בא לך לשלם קצת יותר במקום לבדוק? סבבה, החלטה שלך אתה בן אדם נבון.

3. צודק, אולי אני מאשים אותם אבל אני יודע שאם אני הייתי נכנס לחברה כזו, הייתי מנסה ללמוד את כל החומר כמו שאני עושה בכל דבר. אני שונא לחפף, שונא לא לדעת דברים שאני מתעסק איתם ביום יום... נראה לי שכך גם אתה ותקן אותי אם אני טועה

שורת המחץ:

שיהיה לך בהצלחה

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל AssafMoraz על הידיעה:

RAiNZ (20/05/12)

Banned
    תודה
    75
    הודו לי 336 פעמים ב 174 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי eliran2313 צפיה בהודעה
    האמת שלי יצא לשבת באורנג' שבוע שעבר בשביל שירות התיקונים (להעביר מספרים ממכשיר ישן למכשיר חדש אצל אבי), לידינו הגיעו אנשים עם שאלות מפגרות, שירות תיקונים אני מדגיש: "האייפון לא נדלק לי" - אני בראשי "ניסית הארד ריסט?" המוכר "בגלל שזה ניתוק זיקה אולי יקחו לך כסף על התיקון". איזה תיקון לעזאזל? תעשה הארד ריסט לפני שאתה גורם לאישה האומללה לשלם 200 שקל על כלום !
    אחר כך באה אישה עם מכשיר sony ericsson satio, המכשיר הוחלף לה כבר והוא לא עולה - עושה מסך לבן.
    בשירות "צריך להכניס לתיקון, יכולה להיות בעיית חומרה" אבל ידוע שלמכשיר הזה יש חוסר תאימות מזוויע עם המערכת הפעלה שלו: שהיא בכלל של נוקיה! מי לעזאזל שם סימביאן מרצון? לעזאזל ואתם מתפלאים שהוא לא עולה? והם בטענתם: בואי נחליף לך אותו, אבל זה עוד כסף.
    באמת שהשירות תיקונים שלהם זוועה, אין להם ידע בשיט.
    לפחות הכשרה בסיסית ותקלות נפוצות הם יכולים ללמוד.
    באמת שזה שבוע למידה של שעתיים ביום והופ חצי מהמקרים באורנג' נפתרו.
    אבל - פחות מכשירים במעבדה = פחות רווח כספי על "תיקונים" (לא נחוצים).
    עוד דוגמא לידע המדהים של orange על המכשירים שהם מוכרים
    אני וחבר עם אמו באוטו. החבר בטעות נכנס להגדרות ולחץ על משהו. עכשיו האייפון מדבר לפעמים ולא נכנס לאפליקציוך, עושה עליהם ריבוע. שעה הוא חופר לה שצריך לקחת אותו למעבדה בשתלום כשהיא מסבירה לו (ללא ידע בשיט על סמארטפונים) שמדובר על משהו שבנה עשה בהגדרות. בסופו של דבר אני לוקח את האייפון, מצליח להיכנס להגדרות ומשנה את האייפון ממצב לעיוורים. מעולים orange לא rainz ? אני כל כך לא מבין איפה ההיגיון בחבילה שלך ..

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

אני חושב שהתעסקת בעבר אפילו באלפה אבל נעזוב את זה לעת עתה כי זה באמת לא קשור.

1. סבבה, אני לרוב משתדל להימנע מההשוואה הזו, פשוט נראה לי מיותר כי זה לא יעזור לקדם אותי הרבה בענייני. דוגמא טובה לכך זה המחיר, אז נכון, אולי זה מנחם אותך שאתה משלם הרבה פחות משם, אבל אם תיקח את המכלול השלם של החיים שם והמשכורות שם, אני בטוח שארצות הברית עדיין מנצחת.

לגבי AT&T אז לא אחי, התקשרתי, צעקתי, קיללתי, דיברתי יפה, מה לא עשיתי, כאילו לדבר לקיר יותר טוב, באמת! הם אטומים והם לא רוצים לפתוח את המכשיר בלי חשבון, נקודה! אתה רוצה לעזור לי? אני אשמח אחי, באמת.

2. אני כבר אמרתי כמה תגובות קודם לכן שאם אתה מרוצה אז סבבה, פשוט תדע שיש יותר טוב, בא לך לשלם קצת יותר במקום לבדוק? סבבה, החלטה שלך אתה בן אדם נבון.

3. צודק, אולי אני מאשים אותם אבל אני יודע שאם אני הייתי נכנס לחברה כזו, הייתי מנסה ללמוד את כל החומר כמו שאני עושה בכל דבר. אני שונא לחפף, שונא לא לדעת דברים שאני מתעסק איתם ביום יום... נראה לי שכך גם אתה ותקן אותי אם אני טועה

שורת המחץ:

שיהיה לך בהצלחה
    תלוי מה הנסיבות ידידי.

1. ארה"ב מנצחת את ישראל בהרבה פרמטרים בכל הקשור לאיכות חיים, מה לעשות. אבל בעניין חברות הסלולר - הם יכולים רק ללמוד מאיתנו כעת. כל זאת לזכותו של כחלון.

2. אין איך לעזור לך. הם לא יפתחו מכשיר בלי חשבון, נקודה. גם זה ישתנה מתישהו בעתיד. סים פרי ותהיה לי בריא. אפרופו מה שאמרתי על הישראלי, חכם הדור, אשר חשב שהוא יכול לעשות קומבינה והביא מכשיר אייפון נעול וחיכה לאנלוק. ואז פתאום "מה, הדב טים חארות!", ואז פתאום "מה, הלך לי הטורבו סים, אפל חארות!", והואז הוא עבר לגלאקסי אס 1 ("מה, חרא מכשיר, סמסונג חארות! - אבל יותר טובים מאפל!"), והיום הוא כבר הספיק להתשדרג. בשורה התחתונה, אין לו את מי להאשים מלבד את עצמו. כמובן שאני לא מדבר על אלו שעשו טעות, או מי שקנה להם עשה טעות, בלה בלה, ליבי ליבי. תמכרו ותעברו הלאה, למכשיר סים פרי, נקודה.

3. בטח שגם אני ככה. אבל אני גם אלרגי לכולירעות, ואני לא מקנא בשיט בנותני השירות בישראל, בגלל שההתנהגות שאני רואה פה לפעמים, בארצנו, מסוגלת להעביר אותי על סף דעתי. איך מתמודדים עם חלק מהקופים הללו מבלי לאבד את הצפון ולצאת למסע הרג מחוף אל חוף - אני לא יודע. אחת התעלומות הגדולות של היקום.

כאשר שואלים מי בא קודם, כמו הביצה והתרנגולת, ומציבים את השאלה הזו על השוק והצרכן הישראלי זה נראה ככה: מה בא קודם: זילות הצרכן הישראלי על ידי החברות, או הצרכן הישראלי המגעיל?

התשובה היא זילות הצרכן הישראלי בידי החברות. יחס גורר יחס, ובגלל זה כולנו אוכלים אותה - כי היחס הזה בסופו של דבר מופנה לכולנו.

12. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RAiNZ על הידיעה:

AssafMoraz (20/05/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    38
    הודו לי 107 פעמים ב 80 הודעות

אני לא רואה סיבה לעבור למפעילה חדשה בעבור חסכון של סביבות ה-20 ש"ח, כאשר החברות האלו גם ככה משתמשות בתשתית הקיימת של סלקום אורנג' ופלאפון, כך שהם לא באמת מחדשות כלום חוץ מאת המחירים.

גם ככה כשיפוג העשן סביב שוק הסלולר, לא בטוח מי מבין החברות החדשות תשרוד. בינתיים נוח לי איפה שאני נמצא, ולא צריך את הכאב ראש הכרוך בהצטרפות לחברה חדשה. את מה שרציתי לקבל קיבלתי - דיל טוב, אשר לא שובר לי ת'כיס.
    עכשיו החסכון הוא 20 ש"ח, אתה שוכח שלפני שנכנסו המפעילות החדשות המחירים היו בשמיים והם יחזרו להיות גבוהים אם החברות האלה יעלמו.
    יש לנו יתרון זמני, אנחנו צריכים לנצל אותו אם נשאר אדישים ושאננים החברות החדשות לא ישרדו והמחירים יחזרו לקדמותם.

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    אפשר לעבור מתי שרוצים לאן שרוצים בלי הגבלה
    אפשר לעבור לאן שרוצים, השאלה באיזה מחיר.
    היום אתה יכול לעבור בין החברות במחירים סביב ה100 ש"ח, אם לא נעבור לחברות החדשות הן לא ישרדו והשוק יחזור לקדמותו ואז תוכל לעבור בין החברות במחירים סביב ה250 ש"ח.

1)
    מי יודע מה יהיה איתן תוך שנה, אבל אתה מוזמן להיות שפן הניסיונות . אני גם ככה חוסך עכשיו 100+ ש"ח בהשוואה לשנה שעברה, כך שאני מרוצה בין כה וכה.
    אני לא ממהר לעשות כלום חוץ מלהוזיל לעצמי את המחיר - וזה בדיוק מה שעשיתי. בדיוק כמו שאינני מתקין גרסאות בטא של iOS, אני לא מתעסק עם חברות בטא סלולריות. נחכה שיהיה להן וותק, ואז נראה מי הטובה ביותר.
    יכול להיות שתוך שנה הן לא יהיו ובגלל זה אנחנו צריכים לעבור אליהן ולחזק אותן!
    יכול להיות שאתה חוסך עכשיו 100 ש"ח אך האם ההטבות שקיבלת הן לשנה בלבד?
    גם אם לא בעוד 3 שנים תחזור הריכוזיות אם החברות החדשות יעלמו ואז תשלם יותר, הרבה יותר.
    יש לך הזדמות לחסוך לא 100 ש"ח אלא 120 או יותר, נצל אותה!

לסיכום:
    אנחנו צריכים לתמוך החברות החדשות כדי שהן ישרדו.
    אם החברות החדשות יפלו/יכשלו לא יהיו עוד חברות חדשות.
    יש לנו הזדמנות חד פעמית לשנות את כללי המשחק בשוק, אנחנו חייבים לנצל אותה !!

נערך לאחרונה על ידי shaytzuk; 20/05/12 בשעה 18:41.

14. 4 משתמשים אמרו תודה ל- shaytzuk על ההודעה

איתי אליעזר (21/05/12), AssafMoraz (20/05/12), ipxp (20/05/12), RAiNZ (20/05/12)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי shaytzuk צפיה בהודעה
    עכשיו החסכון הוא 20 ש"ח, אתה שוכח שלפני שנכנסו המפילות החדשות המחירים היו בשמיים והם יחזרו להיות גבוהים אם החברות האלה יעלמו.
    יש לנו יתרון זמני, אנחנו צריכים לנצל אותו אם נשאר אדישים ושאננים החברות החדשות לא ישרדו והמחירים יחזרו לקדמותם.

אפשר לעבור לאן שרוצים, השאלה באיזה מחיר.
    היום אתה יכול לעבור בין החברות במחירים סביב ה100 ש"ח, אם לא נעבור לחברות החדשות הן לא ישרדו והשוק יחזור לקדמותו ואז תוכל לעבור בין החברות במחירים סביב ה250 ש"ח.

יכול להיות שתוך שנה הן לא יהיו ובגלל זה אנחנו צריכים לעבור אליהן ולחזק אותן!
    יכול להיות שאתה חוסך עכשיו 100 ש"ח אך האם ההטבות שקיבלת הן לשנה בלבד?
    גם אם לא בעוד 3 שנים תחזור הריכוזיות אם החברות החדשות יעלמו ואז תשלם יותר, הרבה יותר.

לסיכום:
    אנחנו צריכים לתמוך החברות החדשות כדי שהן ישרדו.
    אם החברות החדשות יפלו/יכשלו לא יהיו עוד חברות חדשות.
    יש לנו הזדמנות חד פעמית לשנות את כללי המשחק בשוק, אנחנו חייבים לנצל אותה !!
    יודע מה ידידי? - מסכים עם כל מילה, למרות שאני לא מאמין שהמחירים יחזרו להיות כבעבר.

תודה לך, בזכותך החכמתי (בשיא הרצינות, ללא ציניות).

+ פרסם תגובה
עמוד 5 מתוך 13 ראשוןראשון 123456789 ... אחרוןאחרון