+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 123456 ... אחרוןאחרון
תוצאות 11 עד 20 מ 86
    משתמש VIP הסמל האישי של SASY
    תודה
    329
    הודו לי 900 פעמים ב 818 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: iOS 5| עדיין מחכים לפיתרון בעיות

אלירן,
    טוב לשמוע שיש גם אנשים שאין להם את בעיית הסוללה מה שעוד יותר מגביר את המיסתורין מאחורי זה.
    אני מקווה שאתה מדבר על 4s ולא על 4.
    מקנא

iPhoner מתחיל
    תודה
    65
    הודו לי פעם אחת

אני יש לי אייפון 4s והסוללה מחזיקה לי איזה 6 שעות שימוש ובהמתנה איזה 26 שעות.. והבעיית אודיי? לא נתקלתי בה, וגם עשיתי את הביטול תבנית אזור בשירותי מיקום-מערכת וזה חיזק את הסוללה, מקווה מאוד שאפל תפתור את הבעייה שיש לחלקנו.

iPhoner שועל על!
    תודה
    342
    הודו לי 276 פעמים ב 209 הודעות

קודם כל, אני חושב שאפל כבר מצאו פיתרון לבעיה, אך הם ישחררו אותה אחרי הפריצה למכשירי ה-A5 באופן מיידי. למה?

אם יש לך 4S עם בעיות סוללה (למי אין ), אתה ישר תשדרג לגרסה שיש בה פיתרון לבעיות הסוללה, אפילו אם אין לה פריצה. לכן, אפל תמנע מהמון משתמשי 4S לפרוץ את המכשיר שלהם כך, אבל זו רק השערה.

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

לי יש בעיה אחרת באודיו ב4s, לפעמים אחרי שאני משתמשת בסירי, פתאום הווליום של האיפון בווליום ממש ממש חזק, ולא משנה אם לוחצים על הכפתורים בצד שמגבירים ומנמיכים שום דבר לא עוזר... נגיד לנסות לכתוב סמס אחרי שימוש בסירי פתאום הרעשים של ההקלדה נשמעים בווליום פי 10 יותר חזק ממה שהם גם על ההכי גבוה של האיפון!

באג נוסף שיש לי הוא שלפעמים כשאני מחליקה את מסך הבית ימינה כדי להגיע לחלון החיפוש, ומקלידה משהו בשורת חיפוש, זה פשוט לא מחפש... ולפעמים גם אם אני אלחץ על הכפתור "Search" זה לא ימצא שום דבר..

לגבי הבטריה אני לא מרגישה שום בעיה.. אין ספק שהיא יכולה להיות הרבה יותר טובה, אבל היא גם לא גרועה (בשעה 9 בבוקר הייתי ב100% ועכשיו בשעה 7 בערב אני על 70%), איפון בן חודשיים.

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    לא רק 4S נתי,
    אני ניתקלתי בלא מעט אנשים בלי 4S שחוו וחווים בעיות עם IOS 5, משהו שם לא מתקתק ואפילו אני שלא "חיבלתי" במזיד במכשירי מעולם, רואה ירידה בזמנים בIOS 5 ואני חושב שזה נגרם מ 5.0.1 כי ב- 5.0.0 היה בסדר למרות שדיברתי עם אנשים (אפילו עם 3GS) שאומרים הפוך.
    אור, ציינתי בפוסט שזה משפיע על כל משתמשי iOS 5...

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    רון אני חושב שלאפל אין מושג מה גורם לבעיה בכלל לכן אחרי 5.0.1 הם שותקים ולא מנסים אפילו...
    אני לא חושב כמוך ואני בטוח שעכשיו הבאת לרון סיבה לכתוב כתבה רחבה ומקיפה על זה שאפל מאבדת את זה ושמשהו רקוב בקופרטינו...

העניין התגלה זמן קצר לפני עונת החגים ובסופו של דבר למרות שחווית השימוש אולי נפגעה, אני בטוח שהמהנדסים של אפל עובדים על זה במרץ. היו גם דיווחים שמהנדסים של אפל התקשרו למשתמשים שדיווחו על הבעיות, תחקרו אותם ואפילו בקשו להתקין כלי לבדוק את ביצועי המכשיר.

באופן כללי אפל עושה בדק בית טוב טוב לפני שהיא יוצאת בהצהרות גדולות ופומביות, בניגוד לחברות אחרות. אולי זה לוקח יותר זמן אבל אני בטוח שזה לא משהו שמתעלמים ממנו בקופרטינו.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

RAiNZ (05/01/12)

iPhoner ותיק
    תודה
    59
    הודו לי 52 פעמים ב 39 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי tagu צפיה בהודעה
    לי יש בעיה אחרת באודיו ב4s, לפעמים אחרי שאני משתמשת בסירי, פתאום הווליום של האיפון בווליום ממש ממש חזק, ולא משנה אם לוחצים על הכפתורים בצד שמגבירים ומנמיכים שום דבר לא עוזר... נגיד לנסות לכתוב סמס אחרי שימוש בסירי פתאום הרעשים של ההקלדה נשמעים בווליום פי 10 יותר חזק ממה שהם גם על ההכי גבוה של האיפון!

באג נוסף שיש לי הוא שלפעמים כשאני מחליקה את מסך הבית ימינה כדי להגיע לחלון החיפוש, ומקלידה משהו בשורת חיפוש, זה פשוט לא מחפש... ולפעמים גם אם אני אלחץ על הכפתור "Search" זה לא ימצא שום דבר..

לגבי הבטריה אני לא מרגישה שום בעיה.. אין ספק שהיא יכולה להיות הרבה יותר טובה, אבל היא גם לא גרועה (בשעה 9 בבוקר הייתי ב100% ועכשיו בשעה 7 בערב אני על 70%), איפון בן חודשיים.
    תלוי מה הזמן שימוש שלך באייפון , אני ספציפית גם כן עם 4S .. יוצא מהבית ב8 לבית ספר , עד 4 בצהריים ..
    בול 8 שעות .
    שמתוכן אני משתמש במכשיר לפחות 5 שעות וחצי , ואני נשאר על 30 אחוז .
    שלדעתי זה סביר ונורמלי .

משתמש VIP Gold הסמל האישי של shail
    תודה
    148
    הודו לי 523 פעמים ב 477 הודעות

לי יש אייפון 3Gs שמאז המעבר לגירסה 5.0 ואחכ 5.0.1 הסוללה פשוט מתאדה...
    עשיתי כבר פעמיים ריסטור נקי ועדיין הבעיה קיימת (ניסיתי לשם הספורט לחזור לגירסה 4.3.3 - ?השפיות? חזרה בגירסה הזו).
    לדוגמא,
    אני סוגר את כל האפליקציות, ומשאיר את המכשיר כשהוא ב100% סוללה לפני שאני הולך לישון (שזה לצורך העניין 12 בלילה) בשעה 7 בבוקר יש לי בין 85 ל 88 אחוז סוללה.

בלאגן אמיתי!!!

iPhoner שועל על!
    תודה
    348
    הודו לי 82 פעמים ב 71 הודעות

אני לא יודע למה למרות כל הפיצ?רים ונהדברים שאפל הוסיפו בiOS 5 עדיין לא ?התאהבתי בה? כמו שקרה לי שיצאה 4.3,אני מוכרח להגיד שיש לי המון באגים ושלחתי report להאקרים כדי לזהות חורי אבטחה היה כתוב שהיו לי 158 קריסות.הדבר היחיד שאני משתמש בו עדיין זה ה NC ,פעם השתמשתי במחוות אבל כל פעם שאני משחק veggie samurai או fruit ninja או בכלל משחקים שמשתמשים במולטי טאץ? זה פשוט לא טוב.....
    ולסיכום אני מחכה לפריצה בקוצר רוח👍👍😊😄😃😄😊😄😄😃😊😄😊

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי shail צפיה בהודעה
    לי יש אייפון 3Gs שמאז המעבר לגירסה 5.0 ואחכ 5.0.1 הסוללה פשוט מתאדה...
    עשיתי כבר פעמיים ריסטור נקי ועדיין הבעיה קיימת (ניסיתי לשם הספורט לחזור לגירסה 4.3.3 - ?השפיות? חזרה בגירסה הזו).
    לדוגמא,
    אני סוגר את כל האפליקציות, ומשאיר את המכשיר כשהוא ב100% סוללה לפני שאני הולך לישון (שזה לצורך העניין 12 בלילה) בשעה 7 בבוקר יש לי בין 85 ל 88 אחוז סוללה.

בלאגן אמיתי!!!
    אין לי ספק שאתה חווה בעיות בסוללה עם iOS 5 אבל ירידה של 12-15 אחוזים ב- 7 שעות היא לא קריטית. לא לשכוח שגם כשהכל סגור המכשיר עדיין מחובר לרשת סלולרית, עדיין בודק מיילים מדי פעם, מתחבר לשרתי ה- Push של אפל ולשרתי iCloud לסינכרון.

אם תגיד שהכל אצלך סגור, כולל Wifi, המכשיר על מצב טיסה וכו' אז אני אסכים שירידה של 15% ב- 7 שעות היא בעיה של ממש. אבל אם לא... אז הדוגמא שלך היא לא מדד טוב.

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

Deantweety (05/01/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    342
    הודו לי 276 פעמים ב 209 הודעות

אני האמת מצליח לשרוד את היום די טוב עם הiPod touch שלי, על iOS 5. המכשיר מחזיק מ-7 בבוקר, עד בערך 8 בערב, אבל לא בשימוש מאסיבי במיוחד.

+ פרסם תגובה
עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 123456 ... אחרוןאחרון