מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רוצה לפרוץ אייפוד טאץ ויש כמה שאלות

stav96
10/09/09, 18:04
שלום,
אני רוצה לפרוץ תאייפוד טאץ דור שני גרסא 3.0... השאלות הם...
1) איך לפרוץ? קראתי את כל המדריכים של הפריצה פה ואני רוצה את האחד שבאמת פועל (תגידו לי מניסיון שלכם אם הוא עובד או לא).
2) איך להתקין סידיה ומה צריך לעשות כדי שהיא תעבוד טוב ותתקין את האפליקציות כמו שצריך?
3) איך מתקינים משחקין פרוצים? קראתי שצריך לעשות זאת דרך הסידיה אבל לא צריך לעשות עוד משהו לפני (חוץ מלפרוץ)? ובאמת אם לא צריך לעשות כלום לפני אז איך מתקינים בסידיה משחקים פרוצים?

תודה מראש!

Fearme
10/09/09, 18:07
שלום,
אני רוצה לפרוץ תאייפוד טאץ דור שני גרסא 3.0... השאלות הם...
1) איך לפרוץ? קראתי את כל המדריכים של הפריצה פה ואני רוצה את האחד שבאמת פועל (תגידו לי מניסיון שלכם אם הוא עובד או לא).
2) איך להתקין סידיה ומה צריך לעשות כדי שהיא תעבוד טוב ותתקין את האפליקציות כמו שצריך?
3) איך מתקינים משחקין פרוצים? קראתי שצריך לעשות זאת דרך הסידיה אבל לא צריך לעשות עוד משהו לפני (חוץ מלפרוץ)? ובאמת אם לא צריך לעשות כלום לפני אז איך מתקינים בסידיה משחקים פרוצים?

תודה מראש!

1)אפשרי בהחלט. המדריכים פה מעולים.
2)סידיה, היא התוצאה של הפריצה. בשביל שהיא תתקין תוכנות ממנה לא צריך כלום.
3)תוכנות פרוצות צריכות סורס מסוים לסידיה, התקנת משהו מהסורס. משחקיפ פרוצים מורידים מהאינטרנט, ושמים באייטונס.
אל תהסס לשאול שאלות!

stav96
10/09/09, 18:31
תודה!
אתה יכול לשים קישור לאחד שעובד ומתאים למה שאני צריך?
ומאיפה אני יכול למצוא סורסים לסידיה?

תודה מראש!

Fearme
10/09/09, 18:32
כולם בנעוצים, והנה הקישורים:
http://www.iphones.co.il/forum/thread87752.html
http://www.iphones.co.il/forum/thread87819.html
בבקשה!
אל תהסס לשאול שאלות אם יש בעיה :)

stav96
10/09/09, 18:49
אתה בטוח שהמדריך לפריצה הזאת נכון? כי יש מדריכים שנראים לי יותר טובים... איך אתה פרצת?
כי אני קראתי שצריך להשתמש בתוכנה redsn0w שיש לה ממש ממשק כזה וכל זה.. לא דרך הCMD... איך אתה עשית?

Fearme
10/09/09, 18:52
בלי מדריכים, היה לי ידע קדום. אבל יותר פשוט, במקום הרדסנו שנמצא במדריך, ברדסנו 0.8 שזמין להורדה באתר dev team לא צריך cmd, רק להפעיל את התוכנה.

stav96
10/09/09, 18:53
זהו גם אני ראיתי שיש כזאת תוכנה... תודה רבה על הכל!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fearme
10/09/09, 19:02
בכיף :) ואל תהסס לשלוח פרטית על כל בעיה שיכולה להיות לך.