מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה 3.0

yomri2
26/08/09, 11:17
אם אני מתקין את גירסה 3.0 אני יוכל אח"כ להחזיר את הגירסה ל2.2.1 ?

gilbenmoshe38123
26/08/09, 11:23
כן אבל לא דרך מקורי של אפל אלא שהורדה באינטרנת (לא חייב שכבר נפרצה)!

yomri2
26/08/09, 11:25
אתה אומר שאני צריך להוריד את הגירסא 3.0 מהאינטרנט ואז לעשות ריסטור?

אם כן אתה יכול להביא לי את הגירסא?

pomiki
26/08/09, 11:51
לא מומלץ לנסות לחזור אחורה כי זה חתיכת סרט שאתה לא רוצה להיכנס אליו תאמין לי עזוב את גרסה 3 ותהנה מהאייפון וזהו

yomri2
26/08/09, 12:06
אני מדבר על אייפוד טאצ' דור שני..

אבל למה זה סיפור?? מה הבעיה?

pomiki
26/08/09, 12:08
כי תצטרך להסיר לגמרי את אייטונס ולהתקין גרסה ישנה יותר ואז תתחיל עם השגיאות שתקבל שתנסה להתקין את 2.2.1
ולפרוץ יואווו זה חתיכת סלט אתה מוזמן לנסות אני לא ממליץ מנסיון אישי .
וזה לא משנה אם זה אייפוד או אייפון

gilbenmoshe38123
26/08/09, 12:28
אתה יכול לשדרג כמו שאני עשיתי ולהנות מהשיפורים אבל הצעה שלי תקרא קודם על כל השיפורים ותחליט אם שווה לקחת סיכון כי אני לא אשקר לך זה יכול לעשות בעיות ויכול לעבוד חלק הכול עם המזל אם תרצה בכל זאת תגיד לי ותקבל
קישור להורדת הגירסא!
דרך אגב יש לי אייפוד דור 2 גרסגא 3.0 פרוץ ופומקי לא צריך להתערב בדברים שלא מבינים כי אייפון ואייפוד זה שתי עולמות שונים אני מודה שאני לא יודע כלום על אייפון ולכן אני לא אתן עצות מטעות עליו!

pomiki
26/08/09, 12:38
אתה יכול לשדרג כמו שאני עשיתי ולהנות מהשיפורים אבל הצעה שלי תקרא קודם על כל השיפורים ותחליט אם שווה לקחת סיכון כי אני לא אשקר לך זה יכול לעשות בעיות ויכול לעבוד חלק הכול עם המזל אם תרצה בכל זאת תגיד לי ותקבל
קישור להורדת הגירסא!
דרך אגב יש לי אייפוד דור 2 גרסגא 3.0 פרוץ ופומקי לא צריך להתערב בדברים שלא מבינים כי אייפון ואייפוד זה שתי עולמות שונים אני מודה שאני לא יודע כלום על אייפון ולכן אני לא אתן עצות מטעות עליו!

א.אני מכיר אייפוד חבר יקר וגם התעסקתי ושידרגתי וההיפך
ב.זה שאתה לא יודע כלום על אייפון זה לא אומר שאני לא מכיר אייפוד ואין לי שום בעיה שינסה ושישנמך
סך הכל נתתי לו עצה אם הוא יקח אותה או לא זאת בעיה שלו .

vayron
26/08/09, 12:55
פומקי לא צריך להתערב בדברים שלא מבינים כי אייפון ואייפוד זה שתי עולמות שונים אני מודה שאני לא יודע כלום על אייפון ולכן אני לא אתן עצות מטעות עליו!

אל תדבר שטויות היה לי גם אייפוד ויש לי עכשיו אייפון ותאמין לי שההבדלים לא כל כך גדולים וגם אם לפומיקי לא היה אייפוד שינסה לעזור מה אכפת לך אחר כך שלך תהיה בעיה הוא אולי יוכל לעזור לך ולא "יתחשק" לו

doron500
26/08/09, 13:22
קישור להורדת הגירסא!

חייב לתקן אותך, למי שיש אייפון רוב הסיכויים שהוא ידוע לפרוץ גם לאייפוד טאצ. התוכנה של האייפוד היא אותה תוכנה כמו לאייפון רק שלאייפוד מסירים את מה שלא יעבוד. ככה ששתי העולמות מאד קרובות אחת לשנייה... אם יוצא גרסא 3.0 אז יוצא באותו זמן גם לאייפוד וגם לאייפון. בנוגע לשנמוך אצל האייפון והאייפוד טאצ' זה אותו הדבר, התקלות שמופיעות באייפוד טאצ' מופיעות באייפון.

ובאמת דברים שאתה לא מבין עדיף לשתוק ולתת לאחרים שכן מבינים להתייחס לזה...

וyomri2 - אל תשנמך כפי שפומיקי טוען זה יעשה סלט באייטייונס (גם מניסיון שלי שנקתלתי עם משהו שרצה לשנמך גרסא באייפוד טאצ') תסתכל על הצד החיובי יש לך עברית מובנית וגם יש לך מלא תוכנות חדשות שאין בגרסא 2.2.1

yuval-x
26/08/09, 14:19
זה אפשרי אבל עדיף לך פשוט להישאר על 3.0 למה שתרצה לשנמך?

yomri2
26/08/09, 15:47
אחי...
יש לי עדיין את גירסא 2.2.1

אני מעוניין לשדרג, אבל אני פוחד שאני לא ירצה ואז אני יחזיר לגירסא העכשיוית...

pomiki
26/08/09, 15:50
אההההההההההההההההההההה חשבתי יש לך את גרסא 3 כבר ואתה רוצה לשנמך ,שמע לדעתי גרסה 3 מעולה אבל כל אחד ומה שהוא חושב יש כאלה שיגידו לך שלא אבל בסופו של דבר ההחלטה היא בידך קח בחשבון כמו שאמרתי לחזור אחורה אחר כך זה עסק לא פשוט

yomri2
26/08/09, 18:03
אההההההההההההההההההההה חשבתי יש לך את גרסא 3 כבר ואתה רוצה לשנמך ,שמע לדעתי גרסה 3 מעולה אבל כל אחד ומה שהוא חושב יש כאלה שיגידו לך שלא אבל בסופו של דבר ההחלטה היא בידך קח בחשבון כמו שאמרתי לחזור אחורה אחר כך זה עסק לא פשוט

איזו גירסא יש לך?