מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניית אייפוד טאץ'

izak1992
01/08/09, 01:26
1. האם יש אייפוד טאץ' שהולך לצאת עוד מספר חודשים ?

2. אם אני קונה עכשיו...איזה גרסה אני מקבל עם המכשיר ? 3.0 ?

3. עם חבר מביא לי אותו מחו"ל האם יכולות להיווצר בעיות של מכס או משהו ?

תודה מראש
איציק

Roy.c
01/08/09, 09:58
טוב אז בוא נתחיל צעד צעד:
1.לפי השמועות (ויש הרבה שמועות שמגיעות בעיקר מכיוון ארץ ייצור האייפודים-סין) ליין חדש של אייפודים הולך להיות מושק בכנס המוסיקה של אפל בחודש הבא.השמועות אומרות שלאייפוד נאנו ולטאץ' יתווספו מצלמות (עוד לא יודע גם מגה פיקסל),עוד נראה כי לאייפוד טאץ' החדש יהיה גם מיקרופון מובנה מה שאומר שמצלמה+יכולות הקלטה=וידאו אבל זו רק הערכה שלי הרי שנתיים שהיה לאייפון מצלמה ומיקרופון וכלום אפילו לא דיברו על יכולת וידאו.אבל אני מעריך שאפל תרצה ליישר קו עם האייפון לכן היא תעשה דבר שכזה.טוב אלו השמועות לבנתיים.
2.אם תקנה היום אייפוד טאץ' 2g החדש תקבל עימו לפי מה שאני זוכר גירסה 2.2 שמדעכנת לך באופן אוטמטי לגירסה 2.2.1 בעת החיבור הראשוני.תאלץ לעדכן לגירסה 3.0 אם זה פריצה או שידרוג רגיל.
3.אני לא חושב שזה ממש מעניין את המכס-אייפוד טאץ' הוא מכשיר קטן שחבר שלך נגיד יוכל לפתוח אותו אם הם ישאלו ולשים אותו בכיס,או שישים במזוודה וזה לא יעניין אף אחד אל תדאג....

daverick
01/08/09, 09:59
1. יש כמה שמועות על זה.. אני לא הייתי מחכה לזה בקנייה עכשיו כי גם אם זה יצא, זה רק בעוד איזה 5-7 חודשים..
2. אתה אמור לקבל את גרסא 3.0.
3. על כל מכשיר חשמל שאתה מביא לארץ יש מכס... מה שצריך לעשות זה לפרק את הקופסא, לשים את המכשיר בתיק שאתה לוקח איתך בטענה שזה פלאפון שלך אישי ואת הקופסא לשים במזוודה.. בכל מקרה, מכס לא פותח את כל המזוודות אז אתה רק צריך לקוות שזה ייפול על החבר שלך.. :)

tomer1749
01/08/09, 11:41
1. האם יש אייפוד טאץ' שהולך לצאת עוד מספר חודשים ?

2. אם אני קונה עכשיו...איזה גרסה אני מקבל עם המכשיר ? 3.0 ?

3. עם חבר מביא לי אותו מחו"ל האם יכולות להיווצר בעיות של מכס או משהו ?

תודה מראש
איציק

1. כן
2. לא, אתה אמור לקבל איתו 2.2.1 אבל אתה יכול לעדכן ל3 בגרסא 3.0 החדשה להורדה למכשירי האייפוד טאצ'
3. אין לי מושג

אם עזרתי לך לחץ על תודה

izak1992
01/08/09, 17:06
חבר'ה
תודה רבה לכם !
עזרתם לי מאוד !