מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל, rim ונוקיה מסכמות על תקן אחיד של מטען לאירופה

natish
29/06/09, 20:39
אפל, RIM ונוקיה מסכמות על תקן אחיד של מטען לאירופה

זה תמיד מעצבן כשבעלי מכשיר מסוים צריכים לחפש בנרות מטען במידה ואין להם אחד זמין בסביבה. תתארו לעצמכם ששכחתם את המטען של הסלולרי שלכם במהלך טיול, חופשה או מילואים או אולי אפילו סתם ניגמרה לכם הסוללה במהלך היום אחרי ששיחקתם עם המכשיר. להתחיל לחפש מטען זמין זה סיפור ארוך ומייגע. אז הנה הפיתרון.

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/02/charger_unification_europe.jpg

כיום יש כ-30 מטענים שונים למכשירים סלולריים ברחבי אירופה בלבד. מה שהופך את המטלה למצוא מטען לנייד במידה והמטען שלכם לא איתכם למסע ארוך ולא תמיד מוצלח. היום הוועדה האירופאית לסלולר החליטה להפוך את המטענים לסטנדרטיים ושכל מטען יגיע עם חיבור מיקרו usb, נכון לעכשיו כ-90% מהחברות הסלולריות הביעו תמיכה בתקן החדש ביניהן: אפל, נוקיה, RIM סוני אריקסון, מוטורולה, LG, סמסונג ועוד.

על פי הדיווחים נראה כבר את התמיכה בסטנדרט החל מהשנה הבאה כאשר הרעיון הוא שנראה מטען אחד שיהיה סטנדרטי ועם מחבר מיקרו USB. השאלה היחידה היא איפה המילכוד?

Berko
29/06/09, 20:44
בעבור קבלי החיבור נשלם את הכסף המשמעותי..

Roy.c
29/06/09, 20:48
בוא נקווה,אני מקווה שלא לכל סלולרי יהיה מתאם יוסבי לחיבור למטען ומעניין מה אפל יעשו באייפון הבא...

Snoopy
29/06/09, 20:56
סוף סוף!
לא עוד הבדל בין כל המטענים
המטען של האייפוד עלה לי 180 שקל!
אם אני הולך לחבר עם נוקיה, יהיה לי מטען, שכחתי לקחת לטיול, יהיה לי
זה ענק ואני מופתע שלא חשבו על זה עדיין

Roy.c
29/06/09, 21:01
צודק...

ariel1k1
29/06/09, 22:54
משהו נשמע מוזר כי אם אפל באמת יעשו חיבור לחשמל דרך מיקרו usb הם עדיין יהיו חייבים להשאיר גם את החיבור הנוכחי כי זה חיבור אוניברסלי של כל האייפודים ו2 חיבורים בפלאפון אחד זה ממש מכוער :confused:

The_mg
29/06/09, 23:17
^ חיבור מירו usb הוא בגודל של הכפתור של ה silent mod on/off, ממש לא משפיע על היופי...
אני מקווה מאוד שכולם יסכימו.
דרך אגב מתי יהיו מטענים אל חוטיים סטייל טלסה? ה palm pre מסוגל יכול, למה כל השאר לא יכולים?
תחשבו על זה, למה בכלל להסתובב עם כבלים עם הלפטופים, מטעינים באל-חוט כמו wifi.

ariel1k1
29/06/09, 23:37
דרך אגב מתי יהיו מטענים אל חוטיים סטייל טלסה? ה palm pre מסוגל יכול, למה כל השאר לא יכולים?
תחשבו על זה, למה בכלל להסתובב עם כבלים עם הלפטופים, מטעינים באל-חוט כמו wifi.
זה יותר יקר ופחות יעיל מחיבור פיזי וצריך שהמטען יהיה צמוד למכשיר

planB
30/06/09, 07:28
כמו שאני מכיר את אפל ישאר החיבור הרגיל ויתנו מתאם מהחיבור הזה למיקרו usb

Nir Kornfeld
30/06/09, 08:14
אבל איפה הסטייל של אפל?
הכל ילך.... המטען הלבן המעוצב שיש לנו היום כבר לא יהיה....
בטח יהיו מטענים שחורים מכוערים.

omerblabla
30/06/09, 14:40
כבר מתחילים להשתמש בזה! לי יש n85 אם הכניסה הזאת, לפי דעתי בחירה שגויה כי הוא לא ממש נוח...אבל עדיף מאשר 100 מטענים...
חוץ מזה שאני בספק אם אפל ישתתפו במיזם הזה כי הם אוהבים להיות שונים כאלה...

The_mg
30/06/09, 15:33
היתרון של החיבור הזה הוא גם החיסרון- הגודל. החיבור עצמו פיצקי אבל מהיר, בגלל שהוא כל כך קטן הוא יכול להיות לא נוח, אני אישית הייתי מעדיף כניסה כמו זאת של אפל או הנוקיות הישנים, אבל זה אני...