מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [בקשה] מדריך להגדרות fring עם spikko

sandvich
12/06/09, 14:03
היי

ראיתי את המדריך לsip אבל אני עובד עם ה-fring , יצרתי משתמש בskippo ויש לי מספר טלפון אבל אני לא הבנתי איך הכל מתקשר ביחד (התוכנה , ההגדרות וכו) , אשמח לקבל פרטים איך לעדכן את האייפוד טאץ דור שני לחייג דרך ה-fring .

חיפשתי מדריך ל-fring באתר ולא מצאתי .....
נ.ב

האייפוד הוא בגירסה 3 כרגע ולא פרוץ .

TALTOL15
12/06/09, 14:49
יש תוכנה אחרת, SIPHON.
מדריך:
http://www.iphones.co.il/forum/%EE%E3%F8%E9%EB%E9%ED-%EC-ipod-touch/76047-%EE%E3%F8%E9%EA%7C%E4%F4%E9%EB%FA-%E4%E8%E0%F6-%EC%F4%EC%E0%F4%E5%EF-%F2%ED-%F9%E9%E7%E5%FA-%E7%E9%F0%ED-%E1%F2%E6%F8%FA-spikko.html

תיהנה!

sandvich
12/06/09, 16:09
אבל אני מעוניין ב-fring , או שפשוט בילתי אפשרי לעשות את זה ב-fring .....

simple
12/06/09, 17:09
את אותם ההגדרות שמבוטאות במדריך של ספיקו

אתה מכניס בהגדרות של הsip בפרינג

שם משתמש
סיסמא
server

אני משתמש בsip עם free telecom בפרינג

ועובד מצויין

בsipphome זה יותר מגניב כי זה ממש דומה לממשק של אייפון

sandvich
12/06/09, 18:39
אוקיי אני מקווה שמישהו יעלה את זה בתור מדרך הפעלה של SPIKKO עם ה-FRING לאייפוד טאץ דור 2 לא פרוץ .

שלב ראשון מורידים FRING בחינם מאפל סטור .

שלב שני , מגדירים חשבון SPIKKO באתר שלהם , מאשרים במייל ולאחר מספר ימים מקבלים מספר מירס .

שלב שלישי :

נכנסים לפרינג ----> מקישים more------> ואז ADDONS ------> בוחרים בשירות SIP ------>בוחרים באפשרות האחרונה SIP ------> מכניסים את שם המשתמש של SPIKKO , סיסמא , ו-PROXY כמתואר בחלון הראשי של המשתמש שלכם באתר ספיקו .

ומתחברים , מרגע זה ה-FRING מחובר עם הSPIKKO .

בכל אופן עכשיו מופיע לי סימן של SIP כאשר אני נכנס ל-DIALER של פרינג , אני מנסה לחייג למקומות שונים (בית , פלאפון ) אבל בכל חיוג אני מקבל הודעה "CALL TERMINATED " אחרי שניה .

מה ניתן לעשות ?

אז ככה , ב-DIALER בפינה השמאלית מופיע דגל (בתמימותי בחרתי ישראל ) אז זהו שלא , פשוט תבחרו NONE ואז ה+972 נעלם ואתם יכולים לחייג בחופשיות...

תהנו .
סנדוויץ .

Dassi
29/12/09, 18:39
לשאול מזה proxy זה כבר להיכנס עמוק מדי, אני יודעת,
אבל האם אפשר לכוון אותי היכן בדיוק , בתוך החלון הראשי של המשתמש שלי ב spikko, אני מוצאת את הפרוקסי ??

רוב תודות...