מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות שאחרי הפריצה

fastbullitt
29/05/09, 20:25
שלום לכולם,
ברשותי ITouch דור שני פרוץ, כולל עיברית.
יופי. עברתי את שלב א בהצלחה ועכשיו לשלב ב:
* ראשית, הייתי שמח אם מישהו יוכל להסביר לי את משמעות המושג Source. האם הכוונה ללינקים שאני צריך להוסיף דרך Cydia? האם הלינקים מובילים אותי לאתרים שהם לכאורה שכפול של חנות אפל ומשם אני מוריד אפליקציות שעולות כסף חינם?
*איפה אני מוצא לינקים "טובים"של Sources?
*האם יש מדריך מסודר שמומלץ לעבוד איתו?
* הורדתי שני משחקים דרך Installer ואני לא מעוניין בהם עוד, אני לא מצליח למחוק אותם בצורה נורמלית כמו כל אפליקציה מתוך המכשיר?
* אחרי הפריצה, נשאר לי על המכשיר ה Contacts, והתמונות, אבל כל התוכנות(היה לי ברור) נעלמו כולל המוסיקה (WTF)? הבנתי שזה ימחק, אבל הבנתי שגם יהיה שחזור של המוסיקה עם הסינכרון הראשון....נחשו מה...המוסיקה לא שוחזרה, ומדובר על 15 גיגה???:( מה עושים?
אז הרבה שאלות, ואני אשמח לקבל פידבק מהחברים כאן
תודה רבה
מאיר

yuvall
29/05/09, 20:40
דבר ראשון סורס זה משהו זה סוג של לינק- כתובת שאתה מוסיף בסידיה או אינסולר או אייסי, עכשיו יש מדריך שאני עשיתי http://www.iphones.co.il/forum/%EE%E3%F8%E9%EB%E9%ED-%EC-ipod-touch/84621-%EE%E3%F8%E9%EA-l-%E4%E5%F1%F4%FA-%F1%E5%F8%F1%E9%ED-%E8%E5%E1%E9%ED-%E1%F4%F2%ED-%E0%E7%FA-%EC%F1%E9%E3%E9%E4.html
אשמח לאיזה תגובה או tnx שמה, דבר שני, אתה צריך להיכנס באינסולר בדף של הקטגוריות ואז ל installed packges ואז ללחוץ באיזה אפליקציה שאתה רוצה uninstall וזה ימחק לך.
מקווה שעזרתי לך. אם עזרתי לך לחץ בבקשה על tnx. ;)