מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריך המלצה לתוכנה טובה למוסיקה והקלטות שיעורים

Mirazh
26/05/09, 14:38
כמו למשל וין-אמפ שהיה. אני לא מסתדר עם לשמוע מוסיקה דרך itunes או vlc שיש לי. גם אין תפריטים נוחים וגם כשאתה מנסה להזיז קצת עם העכבר על הסרגל הנגינה אין בכלל רגישות כמו שנגיד היה בוין אמפ שהיית יכול להזיז את הקלטה קצת קדימה או כדומה. פה ממש אין שליטה ותזוזה קטנה מעיפה כמה דקות דקימה.
חוץ מזה אני מנסה להגדיר באופן גורף שסוג קובץ כזה וכזה (נגיד avi)הוא יפתח אוטומטית דרך vlc לדוגמא ולא דרך ברירת מחדל באייטונס. אם אני לוחץ על הקובץ ובוחר "תפתח באמצעות.." ומסמן v על לפתוח את הקובץ בתוכנה שבחרתי הוא מייסם את זה אך ורק על הקובץ הזה ספציפי ולא גורף על כל קבצי avi . אותו הדבר קורה לי עם קבצי doc שהוא פותח אותם עם התמליל המובנה הפשוט ולא עם neo שמותקן אצלי.
אני מודה על העזרה מראש.

eden
26/05/09, 14:42
אם אתה רוצה שכל avi יפתח עם vlc, תסמן את הקובץ, get info, ואז יש לך אפשרות עם איזו תוכנה הוא יפתח, ואל תשכח לסמן change all.

ומה הבעיה עם האייטונס לא הבנתי..נגן מושלם..

yochayt7
26/05/09, 15:04
זה היה קשה?..

winamp for mac - חיפוש ב-Google (http://www.google.co.il/search?hl=iw&rlz=1C1CHMB_iwIL329IL329&q=winamp+for+mac&btnG=חיפוש&meta=)

Mirazh
26/05/09, 16:38
תודה ועוד שאלה נוספת. אם vlc פתוח ומנגן מוזיקה ואני לוחץ על עיגול אדום בפינה החלון יורד חזרה לסרגל למעטה לאייקון של התוכנה ומיסיקה ממשיכה לנגן. אם אני לוחץ העיכול הצהוב (מינוס) שוב החלון יורד אבל הפעם לפינה ימנית של הסרגל ומיסקה ממשיכה לנגן כמובן.
מה הבדל אם כך? האיקס (עיגול האדום) לא אמור לסגור את התוכנה באופן מוחלט כולל הניגון של המוסיקה?
תודה.

eden
26/05/09, 18:54
תודה ועוד שאלה נוספת. אם vlc פתוח ומנגן מוזיקה ואני לוחץ על עיגול אדום בפינה החלון יורד חזרה לסרגל למעטה לאייקון של התוכנה ומיסיקה ממשיכה לנגן. אם אני לוחץ העיכול הצהוב (מינוס) שוב החלון יורד אבל הפעם לפינה ימנית של הסרגל ומיסקה ממשיכה לנגן כמובן.
מה הבדל אם כך? האיקס (עיגול האדום) לא אמור לסגור את התוכנה באופן מוחלט כולל הניגון של המוסיקה?
תודה.

x סוגר את החלון, - ממזער אותו. Cmd+q סוגר את התוכנה באופן מוחלט.
יש תוכנות שx סוגר אותן.. אתה כבר תראה.
אני בטוחהש שזה נמצא בנעוצים

natish
27/05/09, 01:49
תודה.

http://www.iphones.co.il/forum/mac/69807-%EE%E3%F8%E9%EA-%EC%EE%F7%E9%F1%E8-%E4%E7%E3%F9%7C-%E4%FA%F7%F0%E4-%E5%E4%F1%F8%E4-%F9%EC-%FA%E5%EB%F0%E5%FA-%E5%F9%E9%EE%E5%F9-%E1%E7%EC%E5%F0%E5%FA-%F9%EC-%E4%FA%E5%EB%F0%E5%FA.html