מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריכה עזרה בקשר לאייפון.

xDaniellaSTAR
19/05/09, 09:10
היי, אז ככה..
אני גרה בארה"ב וקניתי לפני כמה ימים אייפון 16G הכי חדש...
בוא נגיד שאין לי בכלל מושג איך להשתמש בו
ומהסברים כאן בפורום לא הבנתי כלום חוץ משצריך להוריד
תוכנה כלשהי כדי להשים שם שירים..
אז ככה, הורדתי תתוכנה והעברתי את השירים לשם .. אבל הם לא מופיעים לי באייפון..
וגם אני לא מדברת כמעט אנגלית בכלל , ואני לא מבינה כלום שם \:
אני אשמח אם מישהו יכול ליצור איתי קשר או להסביר לי כאן
איך לעזאזל משתמשים בדבר הזה ..
איך להעביר שירים , משחקים וכו' ..
וגם הבנתי שצריך להירשם לתוכנה הזו או משהו וזה עולה 100 דולר כדי להשתמש בה .
בקיצור , מישהו יכול להסביר לי ? D:
אשמח :D:cool:

PcGunMan
19/05/09, 10:55
קודם כל את לא נמצאת בפורום המתאים פתחת את הפורום באיפוד טאצ' ואת אומרת שיש לך איפון
בשביל לשים שירים, סרטים וכו'' את צרכה את האיטונס אז הנה לינק:
Apple - iTunes - Download iTunes (http://www.apple.com/itunes/download/)

בשביל להתקין אפליקציות תוכנות על האיפון את צרכה להרשם באפל סטור ואז תוכלי להוריד אפליקציות
אני מניח שיש לך סים של att ולא ישראלי כי את גרה בארה"ב לכן לא נראה לי שצטרכי לפרוץ אותו

Roy.c
19/05/09, 13:42
אז ככה לגבי שאלותיך:אז ככה את צריכה דבר ראשון להוריד את התוכנה שנקראת אייטונז (אין צורך להביא לינק כי הוא כבר פרוסם בהודעה של *pcgunman.לאחר מכן תתקיני אותה על המחשב שלך ותעשי כל מה שהוא מבקש,כלומר ריסטרט למחשב וכל זה.
אחרי שהפעלת מחדש את צריכה להיכנס לתוכנה הנ"ל והיכנס לפונקציה file הנמצאת למעלה בצד שמאל וללחןץ על add folder-תעבירי את כל השירים אותם את רוצה שיושמעו על האאיפוד טאץ' בתיקיה אחת ולאחר מכן באייטונז תלחצי על add folder שנמצאת כמו שכבר אמרתי בפונקציית ה-file.
עכשיו הגענו לגבי האייפוד או האייפון שברשותך:עם המכשיר שקיבלת קיבלת גם חיבור יוסבי שמקשר ומסנכרן בין האייפוד לתוכנה אייטונז במחשב,תשמשי בו תיכנסי לתוך התוכנה תחברי את הכבל לאייפוד שהוא כבר כמובן מחובר למחשב.האייטונז יעלה לך הועה שאת צריכה להירשם (לא להירשם לא עולה כסף),את בהתחלה אמורה לקרוא לפי מה שאני יודע איזה משהו ולאחר מכן ההרשמה-בהרשמה תרשמי את המייל סיסמא שם פרטי וכו..,אחרי זה הוא ישאל אותך אם את רוצה לתת להם את הכרטיס האשראי שלך תעני לא אם את לא רוצה יש אפשרות שם של ויזה איסרכרט ו none על זה תחלצי.
יופי את רשומה,עכשיו אחרי שהעברת את כל השירים שלך לאייטונז פשוט בגלל שהאייפוד שלך מחובר תלחצי בחלון של האייפוד טאץ על האפשרות sync וזהו יש לך באייפוד שירים.