מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפוד מתחמם

Roy.c
10/05/09, 14:21
שלום,יש לי אייפוד טאץ מזה כחודשיים אני חושב,אתמול שיחקתי באייפוד ושמתי לב שהוא מתחיל להתחמם,האם זה בסדר שהוא מתחמם כמו מחשב או שצריך לבדוק מה הבעיה של התחממות.
בהתחלה חשבתי שזה משימוש יתר אבל כיביתי אותו ולא נגעתי בו לאיזה חצי יום אבל עדיין הוא מתחמם-לא בדרגה כל כך נוראית,אני רק רוצה לוודא שזה בסדר

תודה לעוזרים....

ItaiHay
10/05/09, 14:25
יש לי אייפוד טצ' דור 1 וגם לי הוא מתחמם.
לפי דעתי זה נורמלי.

Ben.S
11/05/09, 13:23
אם הוא היה מתחמם כמו מחשב הוא לא היה שורד שניה אחת xd
זה בסדר שהוא מתחמם בקטנה,אבל לא יותר מדי.
הוא מתחמם בד"כ אחרי משחקים כבדים,או שהוא מוטען

D.G.S
11/05/09, 14:36
מה זאת אומרת מחמם ?
אצלי זה אף פעם לא קורה .
אם אתה הרגשתה את זה זה אומר שזה היה די חם . אני ממליץ לך לבדיקה אוו לפחות תשאל אותם מה לעשות בטלפון ( שאני אומר אותם אני מתכווין לאיפה שקניתה )

Roy.c
11/05/09, 15:43
תשמע זה יכול להיות שהוא מתחמם מלמטה?,כאילו לא ממש אלא קצת-מה אתה אומר שווה בדיקה,אבל פררצתי מה אני עושה אין לי אחראיות?

DevilMayCry
11/05/09, 15:54
תמיד יש לך אחריות.
בשביל להחזיר את האחריות תעשה ריסטור שימחוק את הפריצה.
ואז יש לך שוב אחריות :).
האייפוד מתחמם קצת, זה ידוע כי הוא צורך אנרגיה בטעינת משחקים כבדים.
אבל אם זה מתחמם הרבה כדאי שתלך לבדוק את פשר הבעיה,
מקווה שעזרתי :).

Roy.c
11/05/09, 16:01
כן יכול להיות בנתיים הוא מתחמם קצת וד"א זה גם קורה לאחי יש לו אייפוד מלפני ככה שלעתי זה לא קשור לעניין של זמן.בכל מקרה אני לא נראה לי אמחוק את הפריצה רק בגלל שהוא קצת מתחמם-אם הוא יתחמם עד כדי כך שאני לא אוכל להחזיק אותו,אז אני אלך לחברה אידיגיטל.

נ.ב:תודה על ההגבה המהירה

miniman
12/05/09, 13:09
למטה הוא תמיד מתחמם (המעבד) לא משהו רציני בדרך כלל אחרי כ10 דקות של משחק טוב

Roy.c
12/05/09, 13:47
אולי אתה צודק אבל אצלי הוא מתחמם בלי שום קשר גם שהוא מנגן מוזיקה למרות שלא ממש מתחמם,אז קיצר מה שאתה אומר שזה בסדר ולא צריך להתרגש מזה כי הוא מתחמם יותר מהאייפוד של אחי או שאחי פשוט לא משחק הרבה חחח.

S.L.Y - T.B
13/05/09, 14:47
אולי אתה צודק אבל אצלי הוא מתחמם בלי שום קשר גם שהוא מנגן מוזיקה למרות שלא ממש מתחמם,אז קיצר מה שאתה אומר שזה בסדר ולא צריך להתרגש מזה כי הוא מתחמם יותר מהאייפוד של אחי או שאחי פשוט לא משחק הרבה חחח.

כשהwifi דולק האייפוד מתחמם, וכמובן שהרבה יותר בזמן הגלישה עצמה.....

Roy.c
13/05/09, 20:08
אתה בטוח?,כי זה מוזר הוא מתחמם בצדדים,ואחי אומר שהוא לא אמור להתחמם,או שהוא עובד עליי כי הוא רוצה ששלו יהיה יותר טוב או שזאת בעיה באייפוד שלי כי את האמת הוא לא ממש התחמם כאשר הwifi עובד גם אצלך הוא מתחמם-אייפון/אייפוד טאץ'?

Roy.c
14/05/09, 14:34
טוב,תשמעו אני לא יודע רק בשבוע הבא יקחו אותו לתיקון(אם הם יסכימו בכלל לתקן),בכל מקרה היום שיחקתי בו-יכול להיות שזה זה היה אחרי טעינה אבל איזה 7-10 דקות והוא ממש רתח.אני לא יודע מה קורה לו מה אתם אומרים?

Ben.S
14/05/09, 15:18
טוב,תשמעו אני לא יודע רק בשבוע הבא יקחו אותו לתיקון(אם הם יסכימו בכלל לתקן),בכל מקרה היום שיחקתי בו-יכול להיות שזה זה היה אחרי טעינה אבל איזה 7-10 דקות והוא ממש רתח.אני לא יודע מה קורה לו מה אתם אומרים?

אין לי מושג,זה לא הגיע לי למצב של רתיחה..קצת קצת זה סבבה אבל יותר מדי זה מסוכן מאוד..
אני מציע לך לכבות אותו לאיזה 3 ימים,ואחר כך לנסות שוב.
אם זה ממשיך להיות רותח כדאי שתעשה רסטור ותשלח לתיקון

Roy.c
14/05/09, 15:39
כן,אני משחק במשחק אפילו לא שלוש דקות מתחיל להתחמם הרבה הוא כבר הגיע לדרגת חום גבוהה יחסית-אני אקח אותו לתיקון רק ביום ראשון אולי,אז אתה אומר לעשות לו ריסטור ולעזוב אותו?

S.L.Y - T.B
14/05/09, 15:54
כן,אני משחק במשחק אפילו לא שלוש דקות מתחיל להתחמם הרבה הוא כבר הגיע לדרגת חום גבוהה יחסית-אני אקח אותו לתיקון רק ביום ראשון אולי,אז אתה אומר לעשות לו ריסטור ולעזוב אותו?

כן

Roy.c
14/05/09, 16:19
טוב-תודה.

Ben.S
14/05/09, 16:26

אני לא יודע אם יש קשר לזה שהוא פרוץ ולזה שהוא מתחמם,רוב הסיכויים שלא.
אמרתי שתעשה ריסטור כי אי אפשר לתת לתיקון בלי הריסטור(כי אז אין אחריות..)

תנסה קודם לכבות אותו בלי ריסטור..למשך זמן מסויים..
אם הבעיה עדיין ככה,תעשה ריסטור ותנסה אותו הדבר.
אם הבעיה עדיין קיימת-שלח לתיקון.

RoKopo
14/05/09, 16:34
אתה מסיים את הסוללה עד הסוף לפעמים?
כי צריך לסיים את הסוללה פעם בשבוע בערך.

Roy.c
14/05/09, 17:02
תשמעו,לגבי העצה של ben.s עשיתי לו ריסטור פעמיים-אבל מכיוון שיש עוד זמן עד שיקחו אותו לתיקון וזה די משעמם להשתמש באייפוד כשהוא לא פרוץ,אין הרבה פונקציות,לכן פרצתי אותו היום מחדש,הוא הוא גם התחמם כשהוא לא היה פרוץ.וגם כן כיביתי אותו לפרק זמן מסויים-די הרבה אך זה לא נראה לי יפתור את הבעיה.
ולגבי העצה של rokopo אני לא ממש מסיים את הסוללה מה אתה אומר לסיים,זה יפתור את הבעיה?

Ben.S
14/05/09, 17:17
זה ממש לא טוב לסיים את הסוללה כל שבוע!
פעם בחודש לא יותר מזה

Roy.c
14/05/09, 17:24
טוב...,אז קיצר הכי טוב לעזוב אותו ולשלוח לתיקון יום ראשון,זה מה שאני אעשה,רק אשמע בו מוזיקה-כך הוא לא מתחמם.
בטח הם ירצו שאני אראה להם את ההתחממות של האייפוד ואני לא יכול להביא אייפוד שמותקן עליו משחקים פרוצים אז אני אתקין משחק לייט מאייטונז ואני אראה להם.

doru8fhfa
14/05/09, 17:27
אוקי בקיצור אני אומר לך שאין לך שום בעיה ואין צורך לעשות ריסטור זה לא הכרחי וכל עוד האייפוד לא מגיעה לרמת חום כזאת שאתה לא יכול לשים עליו את היד ל10 שניות אין לך מה לדאוג

Roy.c
14/05/09, 17:36
למה,גם שלך מתחמם הרבה?

Ben.S
14/05/09, 17:37
אוקי בקיצור אני אומר לך שאין לך שום בעיה ואין צורך לעשות ריסטור זה לא הכרחי וכל עוד האייפוד לא מגיעה לרמת חום כזאת שאתה לא יכול לשים עליו את היד ל10 שניות אין לך מה לדאוג

אם היית קורא את כל הפוסטים,הוא כתב שהוא היה רותח

doru8fhfa
14/05/09, 19:12
תקשיב רותח יכול חהיות גם ברמה תנור ביתי שאני אישית יכול לשים עליו את היד ל10 דקות אני מציע לבחור שיבדוק כל פעם שהוא חושב שהמכשיר מתחמם יותר מדי לשים עליו אצבע ולבדוק כמה שמן הוא יכול להשאר

Roy.c
15/05/09, 11:28
תשמעו,זה כנראה תלוי גם באיכות המשחק או ביישום שאני משתמש-כי שאני משחק need for speed הוא מתחמם מאד לא עד כדי רתיחה אבל יותר מדי לפי טעמי וגם לפי דעתו של אחי.כאשר אני משחק במשחקיםבעלי גרפיקה פחות טובה או משתמש באינטרנט למשך פרק זמן מסויים 2-3 דקות הוא מתחמם לא כמו בנידפור ספיד אבל עדיין די הרבה.
קיצר,מה שאני רוצה לומר בזה שאני כן מרגיש שהוא מתחמם יותר מדי ואני אקח אותו לתיקון כנראה-או שלי אין מזל עם האייפודים ויש לי מן אנרגיה שמרחיקה או הורסת אותם כי זה כבר האייפוד השני שאני הולך להחליף.או לחלופין הסחורה שהחנות מוכרת היא סחורה פגומה כנראה...*