מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הטמעת כתוביות והמרה ל ipod touch

fkvatrr
06/05/09, 12:11
אני מטמיע כתוביות עם התוכנה VirtualDub ואחרי זה אני ממיר את זה ל ipod touch.
הבעיה:אין לי את ה ipod touch אצלי ואני לא יודע איזה גודל גופן לעשות בהטמעה, אם אני יעשה גודל סטנדרטי (ברירת מחדל) שזה 18 זה נראה לי לא יהיה ברור על המסך של ה touch.
אני בטוח שיש פה מישהו שמטמיע כתוביות ואחרי זה ממיר את ל touch .
אז איזה גודל גופן לעשות?

Roy.c
06/05/09, 12:18
תשמע,יש לי תוכנה (אני יודע שאני עושה לה פרסומת כבר פעם שלישית שאני מפרסם אותה),ושמה xvid4pspהיא תוכנה שדרכה אתה יכול גם להמיר את הסרט שאתה רוצה וגם להוריד את הכתוביות לסרט שבו אתה חפץ,ופשוט ללחוץ על הוסף כתוביות-ד"א אתה יכול לשנות שהשפה של התוכנה תיהיה בעברית זה בהגרות.
קיצר זאת תוכנה שכדאי לך להוריד אם אתה מקדד סרטים ורואה אותם עם כתוביות (למשל כמוני),אבל יש חיסרון 1 שלסרט 1 לוקח בממוצע 4-5 שעות להתקדד.אז תחליט בעצמך אם זה שווה את הזמן שלך או שלא.

נ.ב-לדעתי 16 יתאים לגודל של הגופן אם זה קטן אז 18 לפי טעמי לא יותר אחרת זה מסתיר את המסך של הסרט.

מקווה שעזרתי...

fkvatrr
06/05/09, 12:26
בקשר לגודל
כשאני עושה 18 ומקטין את הסרט על מסך המחשב עד לגודל של מסך ה Touch
התרגום נראה לי קטן.
או שזה לא אומר כלום, ועדיין על מסך ה Touch זה יראה טוב.?
ובקשר למיקום של הכתוביות: להשאיר על ברירת מחדל?

תודה רבה על התגובה המהירה וגם על התוכנה..

Roy.c
06/05/09, 14:29
כן כן אם אתה מקדד את זה,אז תשאיר את זה על ברירת מחדל נראה לי זה יעשה לך כתוביות רגילות-תזכור שהכתוביות הקטנות שאתה רואה כביכול במחשב אתה רואה באייפוד בברור בגלל במסך הקטן יחסית שיש לו.

fkvatrr
06/05/09, 19:41
תודה רבה!
ועוד שאלה:
אני רוצה להטמיע כתוביות לעונה שלמה שזה יוצא 24 פרקים...
יש דרך לסמן את כל ה 24 פרקים להתאים את התרגום לכל פרק ורק אחרי זה להתחיל את הפעולה במקום לעשות כל פרק בנפרד?
אני יודע שיש בתוכנה VirtualDub משהו שנקרא job contro אבל אני לא יודע איך עובדים עם זה.
תודה מראש!!

michael89
06/05/09, 22:04
אני ממליץ לך על תוכנה בשם format factory אחלה תוכנה היא חינמית וגם עברית מלאה בכל אופן בגירסא 1.70 וגם יש לה גירסאות פורטובול (לא דורשות התקנה על המחשב) היא בונה תרגום בלי שום בעיה תוכנה מאוד פשוטה וגם אתה מגדיר כל קובץ וקובץ בניפרד זה אומר שאתה בוחר לכל קובץ איזה תרגום שאתה רוצה או איזה איכות ואז בסוף ממיר הכל וכל דבר יוצא כמו שהגדרת והיא תוכנה די מהירה שעה פלוס לסרט
מה שכן שאתה מגדיר את הכתוביות אל תשאיר את הגופן על ברירת מחדל(את הגודל אין בעיה) כי בעברית יצא לך קוים כאלו אלא פשוט תבחר גופן שונה כמו Ariel או שפשוט תבדוק על ידי המרה חלקית והתוכנה תומכת בהמון פורמטים לא רק לאייפון או אייפוד
בהצלחה מקווה שעזרתי

fkvatrr
07/05/09, 09:41
איך אני מוסיף כתוביות בתוכנה format factory?

michael89
07/05/09, 19:32
בהגדרות יעד איפה שאפשר לשחק עם הקובץ יש אופציה של subtitles