מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מספר שאלות

Aviram_Cohen
04/05/09, 19:27
קראתי קצת על המכשיר Apple TV ויש לי מספר שאלות
למה הוא משמש בדיוק (מוסיקה, סרטים, שירים)?
יש אפשרות לגלוש איתו באינטרנט?
מאיפה אני מביא אליו סרטים? (צריך להוריד \ לקנות דרך הiTunes)
האם יש אפשרות או איזה שהיא פריצה שכל הסרטים בתשלום היו בחינם?
אם במידה ואני מעוניין לרכוש מכשיר כזה מאיפה אני קונה, יש כאן מישהו שמוכר, ומהם המחירים הסבירים (חדש, יד שנייה)?

Mp3lll
04/05/09, 19:30
1. כן, כמו כל סטרימר אחר.
2. כן מחשב לכל דבר.
3.להוריד לרכוש בדיוק כמו שאתה עושה היום.
4. לא.
5. חפש? אי דיגיטל? יד 2? לא חסר.

כנס ליוטיוב יש ממש הסברים על המוצר.

zigfried
04/05/09, 21:25

אם פחות ישראלים היו שואלים שאלות כאלו, או מדברים בפומבי על גניבה לכל דבר כאילו זו זכות ברורה, אולי הייתה חנות אייטיונס בישראל.
לאנשים אין בעייה לשכור סרט בבלוק באסטר, אבל לשלם את אותו המחיר על משהו שיורד למכשיר (באיכות גבוהה יותר מ dvd, ד"א)?! מה פתאום, מה אני פראייר?
כן - אופן המחשבה הזה הופך אותך לפראייר הלכה למעשה.
פשוט בושה.

Ad-Server
04/05/09, 23:35
כותרת

macguru
05/05/09, 06:16
קראתי קצת על המכשיר Apple TV ויש לי מספר שאלות
למה הוא משמש בדיוק (מוסיקה, סרטים, שירים)?
יש אפשרות לגלוש איתו באינטרנט?
מאיפה אני מביא אליו סרטים? (צריך להוריד \ לקנות דרך הiTunes)
אם במידה ואני מעוניין לרכוש מכשיר כזה מאיפה אני קונה, יש כאן מישהו שמוכר, ומהם המחירים הסבירים (חדש, יד שנייה)?

מה המצב אבירם?
אז ככה:
המכשיר הוא בעצם מערכת HTPC מעוצבת קטנה והכי חשוב שקטה מאד לעומת כל מחשבי הhtpc המוכרים לנו. המכשיר מסתנכרן כמו האייפון עם אייטיונס ומעביר את כל השירים והתמונות ואו הסרטים במידה ויש לך כרטיס אשראי בינלאומי וחשבון האייטיונס (לא בארץ)
ממשק הניהול מאד נוח ופשוט.
בנוסף רבים משתמשים בתוכנת מדיה סנטר אחרת ולא המובנת במכשיר כדוגמאת boxee או xbmc (תחפש בגוגל)
יש אפשרות לאחר הפריצה של המכשיר לחבר לו כונן חיצוני והתקנים נוספים כמו מקלדת ועכבר ולגלוש בו באינטרנט בדפדפן (לא מובנה במכשיר יש צורך להתקין)
אין פריצה לחנות הסרטים של אייטיונס אבל אני בטוח שאתה יודע להוריד סרטים וסדרות היום ופשוט להעביר אותם למכשיר
אם אתה מעוניין לקנות מכשיר יש לי מישהו שאני סומך עליו ומכיר אותו שמו עופר פה בפורום שמוכר את המכשיר שלו לאחר חצי שנה או משהו כזה אם אתה מעוניין שלח לי הודעה בפרטי

ממליץ בחום