מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סרט בלו ריי בapplTV

oben750
23/04/09, 10:07
היי,
אני ממשיך להתקדם עם המכשיר, חיברתי דיסק קשיח והוא אכן מזוהה ואין בעיה.
לדיסק הקשיח העלתי סרט בלו ריי (mkv) ואכן המכשיר מזהה את הסרט ופותח אותו בלי בעיה, אבל הסרט רץ בצורה לא הכי חלקה והסאונד גם כן יש בו קיטועים מעצבנים
הגדרתי את הרזולוציה של המסך בatv ל720p.
האם זה מה יש? כלומר זאת האיכות המתקבלת? האם יש לי יכולת לשפר את זה? האם מישהו אחר נתקל בתופעה הזאת?
שאלה נוספת, ראיתי שיש דונגלים של bluetooth ממש בזול, חיבור של הדונגל דרך מפצל usb (שישאר לי גם מקום להרד דיסק שמחובר למכשיר) יאפשר לי לחבר מקלדת ועכבר? איפה מגדירים את ב atv.
שיהיה בוקר טוב.
בני

macguru
29/04/09, 11:59
יש פה פוסט בנושא hd תסתכל שם
בגדול אתה צריך לעשות המרה לקובץ

Ben.S
30/04/09, 21:02
יש פה פוסט בנושא hd תסתכל שם
בגדול אתה צריך לעשות המרה לקובץ

המרה תוריד את האיכות משמעותית(בשבילי לפחות)
כמה שוקל הסרט? 4gb? 8gb? 16gb?

בכל אופן זאת התמיכה כרגע,כמו שמפורסם פה בפורום אפל ממשיכה לשחרר עדכונים על תמיכה
בבלו ריי בגרסא החדשה.

macguru
30/04/09, 21:26
הדרך היחידה לצפות בסרט בפורמט mkv בצורה טובה זה בboxee תנסה

oben750
01/05/09, 08:07
מה הכוונה דרך הבוקסי? חיברתי דיסק חיצוני דרך הusb בדיסק יש סרט ב 720p דרך הבוקסי רואים את הסרט כמובן אבל בצורה טיפה קטועה גם בתמונה וגם בקול.

macguru
01/05/09, 17:38
מוזר....
אצלי זה רץ חלק
מה גודל הקובץ?

oben750
06/05/09, 08:30
הורדתי את "נער החידות ממומבי" בפורמט של mkv הוספתי כתוביות בעברית גודל הקובץ הוא באזור ה 6 גיגה, גם דרך הבוקסי וגם דרך הnito הסרט רץ ומקרטע גם בסאונד גם בתמונה.
הורדתי עכשיו תוכנת המרה ל mp4 שאמורה לעשות קונברט לפורמט שמתאים ל atv בנתיים זה נתקע לי כבר פעמיים, התהליך מאוד מכביד על המחשב.
אני מקווה שאם הקונברט יצליח עדיין ישארו הכתוביות בעברית.
במידה ואני אצליח אני אפרסם את הדרך כרגע לפחות הatv דיי מאכזב בכל מה שקשור לhd

macguru
06/05/09, 17:03
אל תשכח שהמכשיר מסוגל להראות בצורה יפה מאד סרטים בפורמט 720p כאלו שאתה מוריד בitunes תנסה לראות טריילרים ותראה שאתה רואה מצוין
הבעיה הינה בתהליך הפריצה ואפשור כל פורמט במיוחד עם mkv
לגבי ההמרה אני בצעתי את זה וזה רץ יפה מאד
לא מורגש השינוי באיכות

oben750
07/05/09, 07:39
למה לדעתך יש בעיה בתהליך הפריצה? הוא מזהה דיסק חיצוני הוא מציג את הקובץ רק הוא מנגן אותו בצורה מקרטעת, אני מניח שההסברים שניתנו כאן לגביי ניגון פורמט mkv בatv הם באמת הבעיה.
בכל אופן מצאתי תוכנת המרה שהבנתי שאמורה להיות הטובה ביותר visual hub שיש בה אופציה להמרה מובנת בתאימות ל atv, ביצעתי את ההמרה מספר פעמים כל פעם עם שינויים קלים בקונפיגורציה ועדיין לא הצלחתי לבצע המרה ששומרת את הכתוביות בעברית שקיימות בקובץ ה mkv, איך אתם ממירים את הקבצים ומה עושים בנושא הכתוביות?

macguru
08/05/09, 16:19
אתה משתמש במק?
אני יכול להמליץ לך על תוכנת המרה הרבה יותר טובה ויציבה מניסיון
handbreake
תנסה אותה
HandBrake (http://handbrake.fr/)

popcop
20/05/09, 13:41
שלום,
דבר ראשון קובץ 6 גיגה לסרט HD 720P זה מאוד איכותי ויש מעט סרטים כאלה
רוב הסיכויים שהקובץ שהורדת הוא dts או 5.1.. או שפשוט הסרט באיכות ממש טובה
mkv זה קובץ שמאכסן את הוידאו והאדיו של הסרט.. הוא נקרא קונטיינר וmp4 הוא גם קונטיינר
ההבדל העיקרי בין שניהם הוא כמובן גודל הקובץ.. mp4 יכול לתפוס המון מקום כשmkv יתפוס פחות באותה איכות
כמובן, מחשב רגיל יכול להפעיל סרט כזה בצורה חלקה.. הבעיה בmkv זה שהוא צורך המון אבל המוןןן משאבים
בעיה ידועה ואין לי מושג איך macguru פה פתר אותה.. שמעתי על מעט מאוד מקרים בהם האפל טיוי הפעיל mkv בצורה חלקה.. לאפל טיוי יש מעבד של 1GHz ולפי פורומים שונים ברשת.. כל מחשב עם מעבד חלש כזה לא יצליח להפעיל mkv כמו שצריך.

פתרון:
כמו שmacguru אמר.. המרה
אני ממליץ דווקא על פתרון אחר.. המרה לdvix (שכמובן יצא בavi, ותישמר האיכות..)
אם תרצה מדריך מפורט לpc אשמח לעזור :)
חפרתי קצת אבל מקווה שעזרתי

macguru
20/05/09, 16:02
יצא עדכון חדש לxbmc ישנה תמיכה הרבה יותר טובה עכשיו בקבצי mkv תנסה

buzaglo
13/07/09, 15:16
האם תצא גירסא של אפל טיוי אשר תתמוך ב 1080p.?

יש לי כרגע את הפופקורן האור, אם מישהו מכיר
מדובר במזרימדיה מצויין שתומך ב 1080p
לאחרונה יצא לי לראות את מכשיר האפל טיוי והוא ניראה מצויין
וחסרה לי התמיכה ל 1080p
אשמח לקבל תשובה.
תודה

macguru
14/07/09, 07:14
המכשיר תומך עד 720p למרות שיצא לי לראות אנשים בפורומים רבים שטוענים שמופיע להם תמיכה ב1080p עם חיבור המכשיר לטלויזיה תומכת בכבל hdmi
לינק לפורום:
פורום אפל (http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=1393833&start=0&tstart=0)

תמונה:
http://vallery.net/images/IMG_0695.jpg

zigfried
14/07/09, 17:14
כמה דברים:
1. 1080 ב ATV נתמך רק לתפריטים,לא לוידאו. אולי בוקסי ושות' ידעו לעשות עם זה משהו
2. MKV זה סה"כ קונטיינר, תופס בערך את אותו המקום שתופס קונטיינר של MP4, אבל לא נתמך ע"י ה ATV כך שאין האצת חומרה.
3. ראו כאן (http://www.iphones.co.il/forum/thread81625.html#post465025) לגבי היכולות של ה ATV לנגן MKV ו HD בכלל - XBMC ובוקסי עושים עבודה מעולה עם MKV, אבל לא מספיק טובה