מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה cydia

אבימוש
21/04/09, 18:59
כשנכנסתי לתוכנה בפעם הראשונה הוא שאל אותי איזה סוג משתמש אני (רגיל, פורץ ועוד אחד שלא זוכר) מה אני צריך לבחור כדי להכניס עברית ולהכניס משחקים לאייפוד? (כשהכנסתי את הסוורס של העברית הוא לא מצא לי אותו לי זה קשור!!???)

runner
21/04/09, 19:04
לא,
תקרא חוקים, תשתמש בחיפוש והכל יהיה בסדר

JSG
21/04/09, 19:31
מעצם השאלה, אתה צריך לבחור באופצית המתחיל, הרגיל, כי זו האופציה הבטוחה ביותר עבורך. למשתמשים מסוג אחר מופיעות אפליקציות נוספות, שמבחינתך הן: 1. לא שימושיות. 2. מסוכנות לשימושך, אם אתה לא יודע מהן ומה עושים איתן.
לגבי סורס העברית, כנראה הכנסת אותו לא נכון. תכניס שוב ותשים לב בדיוק שאתה מכניס כמו שכתוב.

Ben.S
21/04/09, 19:55
מעצם השאלה, אתה צריך לבחור באופצית המתחיל, הרגיל, כי זו האופציה הבטוחה ביותר עבורך. למשתמשים מסוג אחר מופיעות אפליקציות נוספות, שמבחינתך הן: 1. לא שימושיות. 2. מסוכנות לשימושך, אם אתה לא יודע מהן ומה עושים איתן.
לגבי סורס העברית, כנראה הכנסת אותו לא נכון. תכניס שוב ותשים לב בדיוק שאתה מכניס כמו שכתוב.

האמת היא שזה לא בדיוק ככה,
כשאתה נכנס לסידייה פעם ראשונה זה שואל אותך אם אתה
משתמש רגיל,מפתח או אחד שרוצה להשתמש בפקודות..(עד כמה שאני זוכר נכון)
זה לא שזה מביא לך אפלקציות לא שימושיות או מסוכנות,רק שאתה לא תדע איך להפעיל את
הcydia בעזרת פקודות,או שיהיו שם אופציות למפתחים שאתה לא תצטרך בכלל..

ה"רגיל" זה לא מתחיל,זה פשוט אחד רגיל,לא מפתח..

JSG
21/04/09, 20:00
אני כותבת מתחיל כי הפעם היחידה שזה שואל את זה בעיקרון, זה בפעם הראשונה שמתקינים את סידיה (בהנחה שלא עשית ריסטור אלפי פעמים).. וכל אפליקציה מסוכנת אם לא יודעים איך להשתמש בה, אבל שם יש אפליקציות שיכולות ממש לדפוק את האייפוד אם הוא לא קורא בזהירות מה הוא מתקין, בניגוד לרגיל, ששם הסכנה היא מקור לא טוב או התנגשות בין אפליקציות, ונראה לי חבל כי זה בזבוז זמן למי שלא מפתח.. עדיף מראש ללכת על בטוח..

אבימוש
21/04/09, 21:15
איזו באסה עשית HACKERו cjהמקורי ו 22:12 | 21/04/09

ואז באמת הצלחתי עם העברית אבל אם אתה אז אני יחזיר ל"רגיל" אבל הבעיה שעכשו ירדו למכשיר כל מיני אפיקציות והמון ואני לא יודע מה כל אחד עושה? מה לעשות???? ואני צריך דחוף מדריך ל cydia איפה אני יכול להשיג???

בקיצור מה שאני שואל זה איך למחוק את כל האפליקציות (לא אחד אחד כי זה ה-מ-ו-ן כך שהאייפוד שלי יהיה כמו ממש אחרי הפריצה)

JSG
21/04/09, 21:47
אתה יכול לנסות דרך הסייר-תיקיות-באייפוד שעל המחשב (WinSCP או מה שאתה משתמש בו..)

אבימוש
21/04/09, 21:57
לא הבנתי

אני משתמש quickfreedom. ואיך אני יודע מה למחוק ומה לא (אני רוצה שזה יהיה בדיוק כמו לאחר הפריצה)

JSG
21/04/09, 22:16
אם זה מה שאתה רוצה, הדרך הכי טובה תהיה לפרוץ מחדש..=s
אני לא מבינה ממש בדור השני, אז אני לא רוצה להטעות אותך..

אבימוש
22/04/09, 09:29
תדוה רבה זה מה שעשיתי.
עכשו כדי למנוע את זה בפעם הבאה יש לי כמה שאלות:
א. כשאני נכנס לcydia אז זה אומר שיש 6 עדכונים ואני יכול לבחור 3 אפשרויות (upgrade essential או complete upgrade או Ingore) מה לבחור? ואיך כל פעם אני ידע מה אני צריך להוריד ומה לא?
ב. למה שאני נכנס ל STORAGE אז זה כותב שב SYSTEM יש רק 38% ריק? מה כבר התקנתי? רק עברית דרך התוכנה(רק עכשו פרצתי)!!!???
ג. מאיפה אני מוריד משחקים ותוכנות פרוצות למכשיר ואיך אני מעביר אותם למכשיר? האם צריך לעשות פעולה נוספת לאייפוד בנוסף לפריצת המכשיר כדי להעביר אליו דברים פרוצים?(אם אפשר קישור למדריך ספציפי כי חיפשתי ואני כבר התבלבלתי מרוב כמות המדריכים, אני ממש מתחיל ולא מבין כלום, אנא בבקשה עזרו למסכן כמוני...)

נ.ב
המשחקים והתוכנות הפרוצות הם באיכות טובה כמו המשחקים שמורידים מ apple עצמם???הם אותו ממשק??
ואם אפשר בבקשה מדריך ל cydia בעברית ומפורט שמסביר איך להשתמש בתוכנה ומה זה כל דבר (למשמל SSH????)))

yosiharel
22/04/09, 09:42
וואי אחי שתהיה בריא הא..
יש'ך הרבה שאלות וזה לגיטימי לחלוטין.

אבל האמן לי שיש לך את כל המדריכים והתשובות לשאלות שלך בפורום המדריכים.
גם אני לפני חצי שנה לא ידעתי כלום.כל העולם הזה היה חדש לי כמו שלך..לא הייתי מתכוון לפתוח פוסט חדש כל שניה או להתחיל להתחנן לעזרה.ראיתי שיש פורום מדריכים קראתי 200 פעם כל מדריך ויצאתי לעבודה.

האמן לי שתצליח רק תציץ שם.

אחלה יום

אבימוש
22/04/09, 10:02
ואאלה אחי אין לך מושג כמה חיפשתי ולא מצאתי אני כבר מבולבל..
אם רק תוכלו להביא בבקשה קישורים למדריכים צפציפים שיענו לי על השאלות אשמח מאוד..

מדריך ל cydia ומדריך להורדת שחקים ותוכנות

תודה מראש ומצטער

Ben.S
22/04/09, 14:15
יש פורום שלם לסידייה,נחש איך קוראים לו?

אין לי בעיה לענות לך,אבל כמו שyosiharel אמר, קצת חיפוש לא יזיק..צריך להיות קצת עצמאי

א. בעקרון זה מה שבא לך,אם אין לך כח לעדכן ואתה רוצה ישר
להוריד משהו מסידייה אתה בוחר התעלם, אם לא תעשה complete upgrade
ב. כנראה שזאת מערכת הסידייה ושאר מערכת ההפעלה..
לי למשל יש 35% פנוי והתקנתי המון תוכנות מסידייה ועברית והכל..אל תדאג מזה
ג. תת-פורום מדריכים,בלינקייה -_-