מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקשר לתוכן של האייפוד.

Roy.c
21/04/09, 15:48
שלום,האייפוד שלי עובד טוב והכל בסדר (בלי לפתוח פה לשטן חחח...),בכל מקרה השאלה שלי היא שיש לי אייפוד שמונה גיגה ואני משתמש במשהו כמו שלוש במקסימום,ויש בתכולה באיטונז שאני בודק משהו כמו 5 קטגוריות:מוזיקה,סרטים,תמונ ת,תוכנות והקטגוריה שאני לא מבין לשם מה היא היא אחר (או other למי שלא מבין).
אז השאלה שלי היא מה זה האחר הזה,ואם אתם יודעים מה זה האם אפשר לצמצם את זה?

בתודה מראש

S.L.Y - T.B
21/04/09, 15:55
הother זה מערכת ההפעלה של המכשיר, + כל התוכנות שהורדת מסידיה/אינסטולר....

JSG
21/04/09, 16:10
אפשר לצמצם את זה על ידי מחיקה של תוכנות שהורדת דרך הפריצה (כלומר אינסטולר וסידיה). את רוב מה שאתה מוריד מהם, אפשר להשיג באפפסטור (ואז זה יכנס לתוכנות במקום לאחר) אבל זה לא ישנה את העובדה שזה לוקח מקום על האייפוד..
וה'אחר' הזה כולל, כמו שאמר s.l.y - t.b, את מערכת ההפעלה והתוכנות, כמו גם את המידע באייפוד שהוא לא מדיה, כמו אנשי קשר, לוח השנה, סימניות ועוגיות בספארי (למרות שאפשר להגדיר גם את אלה כמערכת ההפעלה, אבל רק כדי שיהיה יותר ברור) והמידע שבתוך האפליקציות שהגיעו עם האייפוד (כמו הפתקים)- מצטערת על הניסוח, אני לא ממש יודעת לנסח את זה יותר ברור..

S.L.Y - T.B
21/04/09, 16:33
אפשר לצמצם את זה על ידי מחיקה של תוכנות שהורדת דרך הפריצה (כלומר אינסטולר וסידיה). את רוב מה שאתה מוריד מהם, אפשר להשיג באפפסטור (ואז זה יכנס לתוכנות במקום לאחר) אבל זה לא ישנה את העובדה שזה לוקח מקום על האייפוד..
וה'אחר' הזה כולל, כמו שאמר s.l.y - t.b, את מערכת ההפעלה והתוכנות, כמו גם את המידע באייפוד שהוא לא מדיה, כמו אנשי קשר, לוח השנה, סימניות ועוגיות בספארי (למרות שאפשר להגדיר גם את אלה כמערכת ההפעלה, אבל רק כדי שיהיה יותר ברור) והמידע שבתוך האפליקציות שהגיעו עם האייפוד (כמו הפתקים)- מצטערת על הניסוח, אני לא ממש יודעת לנסח את זה יותר ברור..

ניסחת את זה מאד ברור ;)

JSG
21/04/09, 16:41
תודה רבה^^ חח

Roy.c
21/04/09, 19:06
אוקיי הבנתי,אז מה שאתם מתכוונים זה שבעצם האחר הזה זה המקום שלוקח באייפוד להריץ משחקים ותוכנות וכו...
אבל מה שלא הבנתי זה אם יש לי משהו כמו 7 אפלקציות על כל האייפוד ובאייטונז רשום שאחר שוקל 350 בערך מגה זה יכול להיות (לעובדה שכל משחק שיש לי שוקל 70 מגה לפחות ויש רק 3 משחקים ואלי אחד ששוקל 10 מגה).

נ.ב:תודה על ההגבה המהירה.

JSG
21/04/09, 19:28
אל תשכח שזו גם מערכת ההפעלה, לא רק האפליקציות עצמן, אז 350 זה הגיוני..

S.L.Y - T.B
21/04/09, 19:41
חוץ מזה, האפליקציות שאתה מדבר עליהן נכללות תחת קטגורית "אפליקציות", ה"אחר" זה דברים אחרים.....

JSG
21/04/09, 19:50
לא אם הוא הוריד אותן מהסידיה/ אינסטולר, ויש לי רושם שכן..

S.L.Y - T.B
21/04/09, 19:52
לא אם הוא הוריד אותן מהסידיה/ אינסטולר, ויש לי רושם שכן..

כן אבל הוא דיבר על הגודל שלהן....מי לעזעזאל יוריד קובץ של 70 מגה מסידיה??....

JSG
21/04/09, 19:54
יש ויש..

LeXos
21/04/09, 21:04
יש ויש אבל זה לא העניין,
המקום הזה הוא חלק מהמערכת של האיפוד, אין מה לעשות נגד זה.
מה זה כל-כך מפריע?:s

Roy.c
22/04/09, 12:36
לא אני כמעט ולא מוריד מסידיה ואם כבר אני מוריד אז איזה 5 מגה לא ותר מזה כנראה כמו שנאמר זה יכול להיות הזיכרון שתופסים ההרצות של המשחקים והתוכנות על האייפוד ולא נראה זו מערכת ההפעלה כי רשום לי שנאר ל עוד 6.77 גיגגבייט מתוך שמונה ככה שזה נראה כמו מערכת הההפעלה.

Ben.S
22/04/09, 14:03
לא אני כמעט ולא מוריד מסידיה ואם כבר אני מוריד אז איזה 5 מגה לא ותר מזה כנראה כמו שנאמר זה יכול להיות הזיכרון שתופסים ההרצות של המשחקים והתוכנות על האייפוד ולא נראה זו מערכת ההפעלה כי רשום לי שנאר ל עוד 6.77 גיגגבייט מתוך שמונה ככה שזה נראה כמו מערכת הההפעלה.

האי דיוק זה לא מערכת ההפעלה,ככה זה,בכל מכשיר שאתה קונה הם מביאים פחות..
למשל במחשב שלי קניתי 250 ג' ויש לי סה"כ 239

המערכת הפעלה כן נמצאת בother,הוכחה לכך היא שפורצים,מערכת ההפעלה שוקלת יותר(מנסיון)

Roy.c
22/04/09, 14:08
כן גם אני פרצתי,כי זה הרי סוג של עדכון אז זה די ברור שדי ישקול יותר אבל כן כנראה שאתה צודק זה המערכת הפעלה...