מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | שאלות כלליות לגבי ה-iPod Touch 2G לפני פריצה + אייטונס

KillerGuy
20/04/09, 23:04
שלום לכולם
אני חדש כאן וחדש בתחום האייפודים
לפני מספר ימים רכשתי בניו יורק את האייפוד הראשון שלי, אייפוד טאץ' מהדור החדש, גרסה 2.2.1
התקנתי את האייפוד, הורדתי כמה משחקים בחינם מהחנות של אייטונז והכל דופק כמו שעון שוויצרי.

וברצוני לשאול כמה שאלות את משתמשי האייפוד המנוסים

עכשיו רציתי לדעת עוד כמה דברים...
1. באייטונז יש אפשרות של סינכרון תמונות. ויש לי אפשרות של סינכרון תיקיה אחת
סינכרנתי בערך 200 תמונות, וברצוני לפתוח תיקיה חדשה ולשמור אותם. איך אני עושה את זה? מפני שאם אני מסנכרן תמונות מתיקיה אחרת, הוא מוחק לי את התמונות הקיימות ומחליף בסינכרון החדש.

2. אחרי שאני מוחק מהאייפוד משחק כלשהו שהורדתי מהחנות של אייטונז, הוא עדיין נשאר ברשימה. יש אפשרות למחוק משם לגמרי את כל אלה שאני לא רוצה?

http://i40.tinypic.com/2j7j7k.jpg

3. קראתי את רוב האשכולות שיש פה לגבי פריצת האייפוד וקבלת אפשרות לכתוב בעברית. (בחלק מהאתרים אני קורא עברית רגיל וחלק הפוך. פייסבוק קורא עברית מושלם)
מה שאני רוצה זה שהתפריטים והאייפוד ישארו באנגלית, רק שתהיה לי אפשרות לכתוב ולקרוא בעברית. מה אני צריך לעשות? אם אפשר בבקשה מדריך ספציפי אם יש.

4. לפני שאני פורץ את המכשיר, יש אפשרות לגבות אותו? (זה כולל הגדרות של המכשיר והכל, כמו שיחזור מערכת) למקרה שמשהו קורה

תודה לכל מי שיעזור ואני מתנצל על האשכול הנורא ארוך הזה, אני פשוט רוצה להיות מכוסה מכל צד ולא להישאר מבולבל :)
שיהיה שבוע טוב

JSG
20/04/09, 23:11
1. לא ממש הבנתי את הכוונה, אבל אם בתיקיה אחת יש כמה תיקיות, ואליה אתה פונה, הוא שואל אותך איזה תיקיות מתוכה לסנכרן.. אם אתה רוצה תיקיה אחת (זה מה שהבנתי) אז פשוט תכניס את כל התיקיות לתיקיה אחת, ואת הסינכרון תכוון אליה.

2. כשאתה מוחק מהאייפוד, האייטונס אמור לזהות שיש בו משחק שאין באייפוד, והוא ישאל אותך אם למחוק מהאייטונס או להחזיר לאייפוד. פשוט תמחק גם מהאייטונס והאופציות יעלמו.

3. כנס להגדרות, לשפות ותשנה לאנגלית. תיכנס למקלדות, ותוסיף אחת בעברית. תמיכה בקריאת עברית יש ככה או ככה אחרי הוספת עברית.

4. את ההגדרות לא באמת צריך לגבות, כי בכל פעם שתעדכן לגרסה פרוצה זה יעשה גם ככה דרך ריסטור שימחוק לך הכל ויחזיר להגדרות היצרן. תוכן זה דבר אחר, ולזה יש המון מדריכים ותוכנות..

מקווה שזה עוזר, אם תצטרך עוד עזרה, אתה מוזמן לבקש בפרטי. ^^

Ad-Server
20/04/09, 23:22
כותרת

DJBH
20/04/09, 23:27
שלום לכולם
אני חדש כאן וחדש בתחום האייפודים
לפני מספר ימים רכשתי בניו יורק את האייפוד הראשון שלי, אייפוד טאץ' מהדור החדש, גרסה 2.2.1
התקנתי את האייפוד, הורדתי כמה משחקים בחינם מהחנות של אייטונז והכל דופק כמו שעון שוויצרי.

וברצוני לשאול כמה שאלות את משתמשי האייפוד המנוסים

עכשיו רציתי לדעת עוד כמה דברים...
1. באייטונז יש אפשרות של סינכרון תמונות. ויש לי אפשרות של סינכרון תיקיה אחת
סינכרנתי בערך 200 תמונות, וברצוני לפתוח תיקיה חדשה ולשמור אותם. איך אני עושה את זה? מפני שאם אני מסנכרן תמונות מתיקיה אחרת, הוא מוחק לי את התמונות הקיימות ומחליף בסינכרון החדש.

2. אחרי שאני מוחק מהאייפוד משחק כלשהו שהורדתי מהחנות של אייטונז, הוא עדיין נשאר ברשימה. יש אפשרות למחוק משם לגמרי את כל אלה שאני לא רוצה?

http://i40.tinypic.com/2j7j7k.jpg

3. קראתי את רוב האשכולות שיש פה לגבי פריצת האייפוד וקבלת אפשרות לכתוב בעברית. (בחלק מהאתרים אני קורא עברית רגיל וחלק הפוך. פייסבוק קורא עברית מושלם)
מה שאני רוצה זה שהתפריטים והאייפוד ישארו באנגלית, רק שתהיה לי אפשרות לכתוב ולקרוא בעברית. מה אני צריך לעשות? אם אפשר בבקשה מדריך ספציפי אם יש.

4. לפני שאני פורץ את המכשיר, יש אפשרות לגבות אותו? (זה כולל הגדרות של המכשיר והכל, כמו שיחזור מערכת) למקרה שמשהו קורה

תודה לכל מי שיעזור ואני מתנצל על האשכול הנורא ארוך הזה, אני פשוט רוצה להיות מכוסה מכל צד ולא להישאר מבולבל :)
שיהיה שבוע טוב

שלום רב, קודם כל ברוך הבא לפורום, אני מבקש להבא לקרוא חוקים, הפעם הזאת אני עורך את הכותרת שלך ועושה תיוק.

לשאלות שלך :
1. יש לך שני אפשרויות :
א. עשה תיקייה אחת מסודרת במחשב שבה צור עוד תיקיות, ומיין בהם את התמונות אותם תרצה לסנכרן, באייטונס בחר את התיקייה הראשונה.
ב. סמן באייטונס בדיוק ב-V את איזה מהתיקיות שתרצה לסנכרן.

2. כן, אתה נכנס לתיקייה של ה-Applications מצד שמאל, מתחת ל-Library, ושם, אתה יכול למחוק איזה מהאפליקציות שאתה רוצה, לאחר המחיקה הזו, האפליקציה לא תופיע לך כבר ברשימה.

3. התקן את העברית של OpenHebrew ללא פרוייקט "Ivrit", תקבל את התוצאה שתרצה.
מדריך כיצד להתקין את החבילה הזאת תוכל למצוא כאן :
http://openhebrew.wordpress.com/installation

4. בהחלט, סנכרן את כל הפרטים שתרצה עם האאוטלוק דרך האייטונס, בנוסף אני ממליץ לפתוח את האייטונס וללחוץ עם הכפתור הימני בעכבר על הסמל של האייפוד שלך בצד שמאל, שם לחץ על Back Up, זה כבר יסנכרן לך הכל ולאחר שתבצע Restore למכשיר, ישר תקפוץ לך אפשרות להחזיר את כל המידע מה-Back Up האחרון.