מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לגביי הnitoTV

oben750
19/04/09, 14:13
היי חברים,
התקנתי כאמור את הnitoTV, לאחר ההתקנה התקנתי את האפליקציות הנוספות.
האם הייתי צריך לראות אינדיקציה לכך שהתקנתי את ה smart installer*
כאשר אני ניגש להתקנה שלו אני מקבל הודעה שאני מבין ממנה שאולי לא הכל הותקן במידה ולא הכל הותקן איך אני מתקין רק את זה שוב?
התקנתי את הפלאג אין שמאפשר לי לגלוש מappleTV וזה עובד רק באופן חלקי.
לצערי אף על פי שהתקנתי את הפלאש אני לא רואה באנרים וחלק מהאתרים לא עולים כמו שצריך, איך אני יכול להתקין את הפלאש שוב? מה יכולה להיות הבעיה?
חיברתי כרטיס חיצוני דרך ה usb ואכן הצליח לזהות את הכרטיס והקבצים אני מקווה שזה אומר שלא תהיי לי בעיה להתקין כונן חיצוני.
מה אני צריך לעשות כדי לחבר עכבר ומקלדת לappleTV?
הגדרת הסטרימניג דרך הnitoTV לא פשוטה לי ולא כל כך מצליח לי, אין אפשרות שיהיה smb כמו בboxee?
איך אפשר להתגבר על זה?
אשמח לתגובה ובמידה ויהיו לי פתרונות כך שאחרים יוכלו להעזר בהם כמובן שאעדכן.
אני

macguru
20/04/09, 09:44
הייתי אומר המון שאלות והרבה בלאגן אני אנסה לענות לך
לאחר התקנת הsmart installer אתה אמור לקבל הודעה שהכל הותקן בהצלחה בכל אופן אתה אומר שקיבלת הודעה שלא הכל הותקן בהצלחה אבל אתה מצליח לחבר התקן חיצוני ולראות אותו בתפריט של המכשיר וזה מספיק
הsmart installer נועד בעיקר לאפשר חיבור דיסק חיצוני למכשיר ומכיוון שזה עובד אצלך אז אין צורך לבצע התקנה חדשה
דרך אגב פירסמתי פה מדריך כיצד מבצעים את הsmart installer בצורה מושלמת ממליץ לך לחפש פה בפורום
לא כל כך ברורה לי מה הבעיה בגלישה זה שלא רואים באנרים? נראה לי שולי אצלי לא ממש קיימת בעיה ואני רואה את כל הבנארים המלצה שלי היא להתקין מחדש את הפלאג אין או לבצע לו עדכון.
לגבי חיבור של מקלדת ועכבר זה כמובן אפשרי לאחר הפריצה ע"י חיבור דונגל BT למכשיר.