מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי תוכנת ניווט וגם בקשר לבלוטוט

simple
17/04/09, 16:47
יש לי טלפון סלולרי N95 ואני משתמש בו עם תוכנת WAZE

אני יודע שקיימת תוכנת WAZE לאייפון שמתאימה גם כן לאייפוד טא'צ דור 2

רק בשביל זה אני צריך לפרוץ את המכשיר כי WAZE לא משתמשים בחנות האפליקציות של אייטונס

רק בסידייה

על איזה תוכנת פריצה קלה אתם ממליצים ? ראיתי שיש את סידייה ויש את אינסטולר ואני קצת מבולבל עם זה

כי אני חדש בנושא של אייפון ואייפוד.

בנוסף לכך קראתי בכמה מקומות שלמכשיר יש שבב של בלוטוט שכעת הוא חסום ואפל בגירסה 3.0 יפתחו אותו לשימוש.

מהביקורת שקראתי הבנתי שהם חפתחו אותו יותר לפרופיל שמיעה סטריאופוני A2DP

האם הוא יתמוך גם בפרופיל סיריאלי לצורך חיבור המכשיר לBT GPS ?

ואז זה יאפשר לי לנווט עם האייפוד.

מישהו יודע עוד בנושא הזה ?

לסיום עוד שאלה חשובה !!

קניתי את המכשיר יד שניה והיו לו שם כמה אפליקציות שאני חושב שהוא שילם עליהם

אחת מהם הייתה ISTEAM שמאוד אהבתי ואני יודע שהמכשיר לא פרוץ כי אין לי שם את האייקון של סידייה.

ברגע שפתחתי חשבון בITUNES והתחלתי להוריד אפליקציות נמחקו לי האפליקציות שהיו על המכשיר שקבלתי אותם מותקנות על המכשיר מהבעלים הקודם (ויתכן שהם עודם במכשיר רק האייקונים שלהם נעלמו) האם יש מצב לשחזר את זה ?

כמו כן מה יקרה אם אני אלך למחשב של חבר שמותקן אצלו ITUNES ואסנכרן אצלו את האייפוד שלי האם הכל יעלם לי ?

תודה מראש לעונים.

simple

JSG
17/04/09, 17:09
1. לגבי פריצה יש עשרות מדריכים טובים בפורום, תריץ חיפוש.
2. את האפליקציות שנמחקו אי אפשר לשחזר אני חושבת, תנסה בכרטיסיה של האפליקציות של האייפוד באייטונס לראות אם כתוב סינכרון ש הכל או רק של הנבחרות; אם של הנבחרות- תבדוק אם התוכנה נמצאת ברשימה כתוכנה לסינכרון ואם לא תסמן אותה ב-וי. אם לא, תמיד אפשר לפרוץ ולהתקין.
3. אם תלך למחשב של חבר ותסנכרן יכולים לקרות שני דברים:
א. המכשיר שלך יחליף את כל המידע שלך בשלו (וכן הכל יימחק)
ב. לא יקרה כלום.
כדי לוודא שהאופציה השנייה תתממש, כל מה שאתה צריך זה לסמן וי בכרטיסיה הכללית של האייפוד באייטונס על המשפט manually manage music. ככה תוכל לסנכרן אצל חבר ולהעביר ממנו שירים מבלי שהתוכן של האייפוד שלך יימחק..

מקווה שזה עוזר, וסליחה שאני לא יודעת לענות על השאלות הראשונות..

Ben.S
17/04/09, 18:28
באיזה חשבון של אייטונס המכשיר היה כשהוא הביא לך אותו?
האפלקציות שהוא רכש נרכשו לחשבון שלו,אולי התנתקת מהחשבון שלו ויצרת חדש,
ובזמן שסנכרת לא היה לך בעלות על האפלקציות אז הן נמחקו..

אם יש לך דרך תבדוק מה היה השם והסיסמא של החשבון שלו באייטונס,
ואז באייטונס יש כפתור log in ותתחבר לחשבון,ואז תנסה להוריד אותן

simple
18/04/09, 21:17
כשהתחברתי פעם ראשונה לאייטונס לא היה לי חשבון ורק אחרי זה יצרתי אותו וזה כנראה מה שדפק לי את האפליקציות שהיו על המכשיר כי האייטונס זיהה את החשבון שלי ומחק את האפליקציות מהמכשיר
בpocketpc או בpalm זה לא כך התוכנת סינכרון לא מוחקת אפליקציות ואת זה לא ידעתי שהתוכנות ימחקו.

אני לא מבין אם רכשתי תוכנה חוקית ואני מתחבר באייטונס אחר אצל חבר להכניס שירים וסרטים הוא ימחוק לי את כל התכנים שישנם שם בין השאר מה שרכשתי בצורה חוקית ?

JSG
18/04/09, 21:22
כן, מסיבה פשוטה, אתה אולי קנית בצורה חוקית, אבל אתה מתחבר מחשבון אחר, והאייטונס לא יודע שאתה אותו בנאדם רק מחשבון אחר, מבחינתו זה מישהו אחר. אז זה כאילו אתה לא באמת קנית. הוא מוחק כי הוא מזהה שזה החשבון שלך ולא של מי שקנה..