מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה| משהו מעצבן באייטונס

yairel
15/04/09, 21:30
יש לי בעיה נורא מעצבנת. קודם כל אקדים ואומר שהאייטונס שלי מכוון על:
"manually manage my music and videos"

עכשיו נגיד שאני משנה בספריית המוזיקה שבאייטונס את אחד המאפיינים של אחד השירים למשל את הז'אנר או שאני מוסיף מילים או משהו כזה, אז הוא ישר מוסיף לי את השיר לאייפוד למרות שכבר יש לי אותו שם ואז נוצרת לי כפילו של השיר בתוך האייפוד, אחד עם הז'אנר שהכנסתי ואחד בלי. זה נורא מעצבן שזה עושה את זה אוטומטית....וזה התחיל לי רק מאז שעדכנתי את האייטונס אז נראה לי שזה קשור לקטע של ה autofill רק שאני לא יודע איך לסדר את זה או לבטל את ה autofill מישהו יכול לעזור?

LunaL
17/04/09, 21:37
הכפילות הזו היא גם באייטיונס או רק באייפוד?
ולמה בעצם אתה על מניואלי?

JSG
17/04/09, 21:59
מניולי זה הכי נוח, ככה אפשר לקחת שירים מאחרים בנוחות בלי להסתכן במחיקה וכלום..
נממ.. בדקת את התיקיה שמהווה ספרייה לאייטונס? תמחק שם כפילויות (ד"א, באייטונס יש אפשרות להראות כפולים, ואז אתה יכול להחליט מה לשמור לפי הפרטים..)..
יכול להיות שיש לך בתיקיה של המוזיקה אפשרות לסנכרן עם הרשימות השמעה של אייטונס למרות שאתה על מצב ניהול ידני.. תוודא שאתה על מצב ניהול ידני ושבמוזיקה זה לא מסתנכרן עם הרשימות של אייטונס..

ido_sch
18/04/09, 00:55
סתם שאלה,מה זה המניואלי הזה?יעני כן אני יודע איפה אפשר לעשות אתזה אבל מה זה נותן לי

ItaiHay
18/04/09, 01:10
סתם שאלה,מה זה המניואלי הזה?יעני כן אני יודע איפה אפשר לעשות אתזה אבל מה זה נותן לי

אם זה לא על מנואל אז הכל מסתנכרן.
מנואל מאפשר לך לשלוט מה יסטנכרן ואיך.

אני על אוטו.. (לא מנואל).

לא כפילויות או כלום.. (אייפוד טצ' דור 1 פרוץ 2.2.1)

איתי אליעזר
18/04/09, 01:49
אתה צריך שהייה v רק בשורה האמצעית. לסנכרן רק מה שמסומן בv.
זה יפתור לך את כל הבעיות

JSG
18/04/09, 11:20
אם זה לא על מנואל אז הכל מסתנכרן.
מנואל מאפשר לך לשלוט מה יסטנכרן ואיך.

אני על אוטו.. (לא מנואל).

לא כפילויות או כלום.. (אייפוד טצ' דור 1 פרוץ 2.2.1)

מצד שני, כשאתה על זה, בכל פעם שאתה רוצה נגיד שיר מהאייטונס של חבר אין לך אפשרות, כי כל התוכן שלך יוחלף בשלו.
אני אישית על מצב ידני וכל עוד נשארים מאורגנים אין עם זה שום בעיות..