מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בפורמט הסרטים לאייפוד טאץ'

Roy.c
13/04/09, 19:22
שלום,לפני משהו כמו חודשיים התקנתי תוכנה שמקדדת סרטים לאייפוד באיכות די טובה וגם מדביקה כתוביות והורדתי אותה מאחד הכתבות בפורום.
לפני שבוע רציתי לקדד סרט כמו שאני רגיל והצלחתי לקדד ושנסיתי לראות איך הסרט המחשב רשם לי שהוא לא מזהה את הקובץ וזה קובץ של mp4,כנ"ל גם לגבי היום ניסיתי למצוא תוכנה אחרת נורמלית אבל לא מצאתי.מישהו יודע מה הבעיה או איזו תוכנה מתאימה לקידוד סרטים ולהדבקת כתוביות בסרט...

בתודה מראש רועי.

JSG
13/04/09, 19:55
ישנם כמה קידודים של mp4, ולא כולם מתאימים לאייפוד/אייפון. נסה קידוד שונה של mp4.. לידיעתך, ברוב הממירים בימינו ניתן למצוא הגדרה מיוחדת לאייפון, שתופסת לגבי הטאץ'..

Roy.c
13/04/09, 20:23
כן אני יודע אבל יש לי תוכנה שממירה לקובץ מסויים וזה לא הסרט הראשון שקידדתי ועד עכשיו כולם עבדו מה ששאלתי זה אם יש תוכנה אחרת לקידוד ולהדבקת כתוביות או אם אפשר לסדר את הבעיה בתוכנה שברשותי

JSG
13/04/09, 21:29
איזו תוכנה יש לך?

Roy.c
14/04/09, 07:47
לי יש את התוכנה xvid4psp שפורסמה פה באחת מן הפורומים אני כבר לא זוכר ,בכל מקרה עד עכשיו היא לא עשתה לי בעיות לפעמים אני מתקין אותה מחדש כי יוצא לה עדכון א משהו כזה אבל בתכל'ס היא עבדה עשר עד עכשיו.אתה יודע מה הבעיה שלה שהיא לא יכולה ליצור קובץ mp4 רגיל לאייפוד?

JSG
14/04/09, 07:58
1. אני בת=)
2. אם אתה רוצה, אני יכולה להוריד אותה בעצמי ולראות, כי אני לא מכירה אותה.. אני אישית משתמשת בtotal converter שעושה עבודה מדהימה, אבל אני לא בטוחה שאפשר להוסיף כתוביות.. למיטב ידיעתי יש דרך לעשות את זה, אבל זה לא אמור להיות משומש בשביל זה, אז אני לא סגורה אם זה עובד..

Roy.c
14/04/09, 08:21
אה דבר ראשון מצטער לא שמתי לב...,דבר שני אם את רוצה לנסות את התוכנה שיש לי אז נראה לי זה בפורום זה גם אייפוד או משהו כזה... הוא נמצא ברשימת הפורומים מקסימום לא מצאת תחפשי בגוגל הוא תמיד ימצא לך.
דבר שלישי התוכנה הזו total converter גם מתאימה לאייפוד טאץ' דור שני?

*

JSG
14/04/09, 08:24
אני כמעט בטוחה שכן.. זו אותה ההגדרה, אותו פורמט, אז זה לא אמור לעשות בעיות עם אייפוד מהדור השני..

JSG
14/04/09, 08:25
תקשיב, כנס לכאן (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=74633&highlight=xvid4psp). יש פה טיפים לתוכנה, תוודא שההגדרות נכון על פיהם.

Roy.c
14/04/09, 08:27
אוקיי...,תודה אני אנסה להוריד אותה,נראה לי אני כבר אסתדר עם הבעיה של הכתוביות אבל אם תוכלי אולי תנסי להתקין את התוכנה xvid4psp היא תוכנה מאד טובה (עד שהיא לא עשתה לי בעיות),היא גם יודעת להדביק כתוביות אני צרך לדעת אם זה רק בעיה במחשב שלי או משהו בתוכנה עצמה.

מצטער אם אני מטריח אותך....

Roy.c
14/04/09, 08:29
כן מהלינק ששלחת לי הורדתי תודה בכל מקרה

JSG
14/04/09, 08:53
העניין הוא שלי אין צורך בכתוביות, אז אין לי על המחשב כדי לבדוק אותן.. אתה רוצה שאני אנסה בלי כתוביות?
ד"א, אין בעיה, בשביל זה אני פה^^

Roy.c
14/04/09, 09:36
כן טוב אני עוד לא ממש מבין כל מילה במילה באנגלית את יודעת....,אבל זה לא העניין הזה רק אני צריך תוכנת קידוד שתוכל לקדד את זה לפורמט של האייפוד באיכות טובה+,בזמן סביר יחסית לדוגמא:התוכנה שיש לי מקדדת סרטים של 700 מגבייט בערך סביב 4 שעות אני לא יודע אם זה איטי עד כדי כך אבל מה שבטוח שזה לא מהיר אני צריך תוכנה שיודעת לקדד מקסימום בשלוש שעות

JSG
14/04/09, 09:45
הTOTAL CONVERTER עשה את זה בכלום זמן (לא הבטא, אבל יש לי קוד אם אתה רוצה, אז זו לא בעיה.)
חוצמזה.. הורדתי את התוכנה. נכון לכרגע היא לא עושה בעיות בכלל.. אני מצרפת תמונה. תשנה את כל ההגדרות שלך למה שאני עשיתי.. אם זה עדיין לא יעבוד, אני ממליצה לך לעבור לtotal converter.. אם קשה לך בלי כתוביות תוריד סרטים וסדרות עם כתוביות מובנות. אני יכולה לתת לך אתר ממש טוב, רק שאני לא בטוחה שחוקי לפרסם פה אז אם כן תודיע לי ואני אשלח לך בפרטי..

http://img4.imageshack.us/img4/7743/picture1bnt.png

אם התמונה לא מופיעה לך כנס לפה (http://img4.imageshack.us/img4/7743/picture1bnt.png)

Roy.c
14/04/09, 09:52
כן חחח אני מכיר את ההגדרות עשיתי את ההגדרות האלה כבר מלא פעמים פשוט עכשיו זה עשה לי בעיות אולי זה בעיה בהתקנה אני לא יודע בכל *אני מכיר אתרים לסרטים עם כתוביות מובנות מה שאני לא אוהב שכשאני מוריד זה הופך את הסרט למצב של widescreen שזה לא ממש מתאים למסך של האייפוד בגלל זה אני מוסיף.
את ניסית לקדד בתוכנה שהורדת (xvid4psp)אם קידדת את כל הסרט כמה זמן לקח לך?

JSG
14/04/09, 10:07
הוא עדיין מקדד. תקשיב, מהאתר שממנו אני מורידה, בתוספת הtotal , אני אישית ממש מרוצה. האיכות טובה.
עד עכשיו לי לא הייתה שום בעיה עם הסרטים והסדרות שהורדתי משם.. לא שווה לך לבדוק את זה לפחות?
חוצמזה, ווידאת שאלו ההגדרות? תנסה אולי להסיר את התוכנה ולהתקין אותה מחדש (אם תיכנס ללוח בקרה במחשב, להוספה והסרה של תוכניות, אולי יהיה לך כתוב להיות שנה/הסר. אם כתוב לך שאפשר לשנות זה אומר שאתה יכול להתקין מחדש פשוט והתוכנה תעשה את כל העבודה של ההסרה וההתקנה מחדש..)..

עריכה:
הוא סיים לקדד: 54 דקות ו8 שניות.
אני רק רוצה לציין שהקידוד לא ממש מוצלח.. אין קול בנגנים מסויימים.. (אם כי זה לא פעם ראשונה שזה קורה, וזה תלוי בנגנים יותר מבתוכנה, אז בסך הכל זה ממש סבבה).
אצלי זה פועל פיקס, אני באמת מציעה שתתקין מחדש ותנסה.

Roy.c
14/04/09, 10:55
אה התוכנה פועלת טוב בסדר...,לא אני ההתקנתי אותה כבר מחדש עכשיו אני מקודד סרט פשוט כמו שאמרתי לך צריך לחכות 4 שעות לראות את התוצאה.
אני הורדתי את התוכנה שציינת כבר אבל דבר ראשון אין שם פורמט ipod touch mp4 או שאני לא ראיתי,עכשיו אני לא מקדד איתה כי אני עדיין מקדד עם התוכנה שלי שלוקח לה זמן שזה יגמור אני אראה את התוכנה השנייה

JSG
14/04/09, 11:14
בתוכנה שלי כשאתה בוחר סרט הוא נותן לך מלא אפשרויות בכרטיסיות.. באחת מהן יש אייפון. זה הפורמט שאתה צריך..

Roy.c
14/04/09, 11:47
טוב אני אנסה...

Roy.c
14/04/09, 11:54
בתוכנה הזו לפי איך שאני ראיתי אין את האפשרות של האייפון.