מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | בפריצת משחקים !

Alon2k2
13/04/09, 17:51
שלום!
פרצתי עכשיו את האיפוד דור 2 והתקנתי גם את הפריצה למשחקים כדי שיעבדו וכשאני שם משחק זה רושם לי באיפוד כשאני נכנס אליו ככה "היישום "שם המשחק" לא יכול להפתח."
מה אני עושה במצב הזה? איך מסדרים את זה?

oreneil
13/04/09, 18:01
שלום!
פרצתי עכשיו את האיפוד דור 2 והתקנתי גם את הפריצה למשחקים כדי שיעבדו וכשאני שם משחק זה רושם לי באיפוד כשאני נכנס אליו ככה "היישום "שם המשחק" לא יכול להפתח."
מה אני עושה במצב הזה? איך מסדרים את זה?
מתקינים תוכנה חינמית מ appstore מפעילים אותה והכול מסתדר

Nadav77
13/04/09, 18:11
מתקינים תוכנה חינמית מ appstore מפעילים אותה והכול מסתדר

גם לי יש את אותה הבעיה.. פתחתי הרשאות כמו במדריך פה ושאני מנסה לסנכרן זה כותב תשגיאה הזאת..
וכבר יש לי מלא משחקים חינמיים מהappstore

Alon2k2
13/04/09, 18:20
אני לא מצליח לפתוח חשבון באיטונס כי אין לי none בהרשמה וזה מחייב אותי לכרטיס אשראי.

Ben.S
13/04/09, 19:49
יש מדריך בפורום איך פותחים חשבון בלי כרטיס אשראי..תראה בלינקייה

JSG
13/04/09, 20:03
גם לי יש את אותה הבעיה.. פתחתי הרשאות כמו במדריך פה ושאני מנסה לסנכרן זה כותב תשגיאה הזאת..
וכבר יש לי מלא משחקים חינמיים מהappstore

אתה בטוח שפתחת את המכשיר לאפליקציות פרוצות?

חוצמזה, תוודאו שההרשאות נכונות, המכשיר פרוץ, יש לכם תוכנה חינמית אחת לפחות, ושהגרסה שאליה מתאימות האפליקציות תואמת את שלכם..

Nadav77
13/04/09, 21:47
אתה בטוח שפתחת את המכשיר לאפליקציות פרוצות?

חוצמזה, תוודאו שההרשאות נכונות, המכשיר פרוץ, יש לכם תוכנה חינמית אחת לפחות, ושהגרסה שאליה מתאימות האפליקציות תואמת את שלכם..

וואלה לא יודע כתב לי מלא שגיאות אבל חשבתי זה סתם כי הורדתי עברית גם ממדריך בפורום וזה כתב לי את אותן השגיאות ועדיין עבד

קצת סיבוך למה אין לי בבית wifi אז הלכתי לקניון לעשות את זה.. מחר אני אלך לסבא וסבתא שלי אני אנסה שוב ואכתוב מה קורה עם זה..

Roy.c
14/04/09, 08:56
טוב תשמע נראה לי מה שקרה זה שיצא איזה עדכון או משהו לתוכנה שנמצאת בתיקיית hacker.nl (אני לא זוכר את שמה)בכל מקרה נראה לי יש שם תוכנה מיוחדת ל2.2.1 שהיא עובדת אני גם נתקלתי בבעיה הזו אבל סידרתי את זה אחרי זה תעדכן אותה או תתקין אותה אם אין לך,תתקין תוכנה חינמית ואחרי זה תתקין מה שבא לך.

Roy.c
14/04/09, 08:57
patch mobileintallation אם אתה לא מכיר...

JSG
14/04/09, 09:10
ההתקנה וההחלפה של הקובץ הזה מתבצעת בזמן פתיחת המכשירים לאפליקציות פתוחות, אם עשית את המדריך המלא, או את המדריך דרך הסידיה.