מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה עם האינטרנט באייפוד טאץ'

orherbin
11/04/09, 15:46
לא עובד לי האינטרנט באייפוד טאצ', תמונות לפי שלבים:
בתמונה 23 רואים שאני כאילו מחובר.
בתמונות 20, 21, 22 רואים את הפירוט של החיבור - זה תקין ?
בתמונה 24 רואים שהספארי לא מתחבר.
עשיתי ריסטור ואפדייט כי לא עבר לי האינטרנט קודם ועכשיו נדפקתי כי אני לא יכול לעשות שום דבר עם האייפון כי אין לי אינטרנט, אני צריך להוריד משהו מcydia אבל לא עובד לי האינטרנט-תמונה 25.

קיצר נדפקתי...
למישהו יש עזרה להציע ?

DarkAngelDUDE
11/04/09, 21:27
וואלה אחי אני מצטרף לבעיה, יש לי מקור אינטרנט נעול, ואני משוכנע כי פרצתי את הסיסמא (12345) , כי האייפוד מאשר לשאני הצטרפתי לרשת אבל אני לא רואה שום רשת ושום דבר בידיוק כמוך

orherbin
02/05/09, 16:32
הקטע שזה האינטרנט של הבית שלי, ובמחשב שהנייד שלי הוא כן עובד...
במקומות אחרים האינטרנט כן עובד באייפוד...
הבעיה היחידה היא שבבית שלי לא עובד... זה משהו דפוק ברשת אני חושב.
למישהו יש עזרה להציע ?

daniel.s
14/12/09, 15:07
יש לי גם את אותה בעיה ואין לי מושג איך אני פותר אותה! מישהו שמבין יכול לעזור ? :confused:

SenseF
14/12/09, 15:13
תראו , תקשיבו אם אתם מתחברים לאינטרנט אל חוטי wireless אז יכול להיות שלפעמים לא תיהיה קליטה יש מצבים כאלה וגם אם אתם הכנסתם סיסמא וראיתם שזה נתן לכם לעבור זה לא משנה לפעמים המקלט של האייפוד לא חזק מספיק כדי לספק לכם את האינטרנט באזור הנתון בו אתם נמצאים .

במצבים כאלו אין מה לעשות אלא רק להשלים עם העובדה . או להתקרב לספק אינטרנט ובעצם לעזור לאייפוד לתקשר עם הראטור\מה שמפעיל באיזור את האינטרנט .

DJBH
15/12/09, 00:15
שימו לב -

הפתרון לבעיות מסוג זה הוא פשוט : סביר להניח שהראוטר שהינכם משתמשים בו חוסם ולא מאפשר קישור וחיבור בינו לבין האייפוד טאצ' שלכם.
לכן ישנם גם חיבורים שכן מאושרים בראוטר שלכם - כגון מחשב נייד ומחשב נייח, שאותם מגדיר הטכנאי שהתקין לכם את הראוטר בפעם הראשונה.

כדי לפתור את הבעיה עליכם להתקשר לספק האינטרנט/ראוטר שלכם ולפתור עם נציג שירות את הבעיה, עליכם לבקש עזרה לגבי חיבור מכשיר נייד נוסף לראוטר.

בעיקרון אתם אמורים לנסות כמה דברים על-מנת שהראוטר יאפשר לאייפוד טאצ' להתחבר אליו.

המשיכו לעדכן מה קורה.