מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה| קטע מעצבן בעברית

yairel
08/04/09, 16:06
יש איזה קטע מעצבן בעברית.
התקנתי לא מזמן בווינטרבורד איזו ערכת נושא שמשנה את המקלדת של האייפוד קוראים לה
Glossy Keyboard. ואז התקנתי את העברית. קיצר היום החלטתי שנמאס לי מהמקלדת הזו ורציתי לחזור למקורית של אפל, אז הורדתי אותה מהווינטרבורד ואכן המקלדת באנגלית חזרה למצבה הטבעי אך המקלדת בעברית הפכה להיות חצי חצי כזה ולא משנה מה אני עושה ניסיתי הכל כולל הכל:
1. הפעלה וכיבוי המכשיר.
2. הארד ריסט.
3. מחיקה והתקנה מחודשת של העברית.
4. מחיקת ה Glossy keyboard לגמרי מהווינטרבורד.
ושום דבר לא עובד, לא שזה כזה מפריע זה רק קצת מציק. יש למישהו מושג איך לסדר את זה?

Ben.S
08/04/09, 16:10
תגדיר מה זה "הפכה להיות חצי חצי כזה"

yairel
08/04/09, 16:23
כל האותיות ומקש המחקה זה ב Glossy ושורת המקשים התחתונה היא לפני הברירת מחדל של האייפוד. ועכשיו למרות שהורדתי עוד סוג מקלדת והתקנתי זה עושה את אותו קטע. המקשים בעברית ומקש המחיקה וגם הרקע שלהם הוא glossy ושורה התחתונה היא אדומה (זו המקלדת שהורדתי). יכול להיות שכשמורידים את העברית בפעם הראשונה היא ננעלת על העיצוב של המקלדת הראשון שלי?

yairel
08/04/09, 17:24
טוב אנשים בדקתי את העניין וכן זה ננעל על הערכת נושא שהייתה לכם ברגע ההתקנה. במקרה הכי גרוע אתם יכולים למחוק את ikeyEx ולהתקין מחדש את העברית

Roy.c
10/04/09, 16:33
טוב אז תשמע בקשר ל-glossy keyboard כל מה שהיית צריך לעשות זה פשוט להוריד את ה-וי מהוינטרבורד,ולא להתקין משהו אחר.בקשר למקלדת חצי חצי גם לי זה קרה ולא בגלל המקלדת הזאת אלא בגלל שבהגדרות זה לא מסודר לך על אפשרות שהקפסלוק יהיה מאושר וזה יסדר לך את הבעיה

מקווה שעזרתי....