מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| לגבי התוכנה clippy

yairel
05/04/09, 13:15
שתי שאלות:
1. אם אני רוצה לסמן רק חלק מטקסט שנמצא באתר אינטרנט (ולא ביישום notes או משהו כזה) איך אני עושה את זה? כי זה לא כמו בפתקים שאני לוחץ ומחכה קצת ואז גורר.

2. ראיתי שכתוב שצריך לעשות משהו עם הלחצן של 123. לא הבנתי מה עושים עם זה? פשוט כשאני לוחץ מספיק זמן על כיתוב כלשהו אז קופץ לי חלון עם האפשרויות, בשביל מה ללחוץ על 123?

yotam cohen
05/04/09, 14:00
עם אתה רוצה לסמן חלק אתה לוחץ פעמיים על הכתוב כאילו על אות ואז מסמן
ובשביל שתוכל לעשות הדבק אה ולהוציא מהמאגר

yairel
05/04/09, 16:33
טוב, לא הבנת את הבעיה שלי. אני רוצה לסמן חלק מהכתוב באתר אינטרנט. תעשה ניסוי קטן. תגלוש דרך האייפון לאשכול הזה ותנסה לסמן ולהעתיק רק את המילים הבאות:
"היום יום ראשון"
תגיד לי אם הצלחת, ומה עשית בדיוק כי אני לא מצליח. ועדיין לא הבנתי בשביל מה אני צריך ללחוץ על 123. אני יכול לעשות הדבק ולהוציא מהמאגר גם בלי זה. יש את הגרסא החדשה של קליפי 0.98

Ben.S
05/04/09, 16:47
טוב, לא הבנת את הבעיה שלי. אני רוצה לסמן חלק מהכתוב באתר אינטרנט. תעשה ניסוי קטן. תגלוש דרך האייפון לאשכול הזה ותנסה לסמן ולהעתיק רק את המילים הבאות:
"היום יום ראשון"
תגיד לי אם הצלחת, ומה עשית בדיוק כי אני לא מצליח. ועדיין לא הבנתי בשביל מה אני צריך ללחוץ על 123. אני יכול לעשות הדבק ולהוציא מהמאגר גם בלי זה. יש את הגרסא החדשה של קליפי 0.98

כשאתה לוחץ לחיצה ארוכה על טקסט מסויים ולא עוזב את האצבע מהטקסט,יש את
העיגול הזה שמראה את הטקסט גדול (ואיתו אפשר לסייר בין מילות הטקסט),
תחכה עוד קצת עם הלחיצה גם שהעיגול הגיע,ואז תגרור את האצבע ותראה שאתה יכול לסמן דברים

בשביל להדביק את מה שסימנת, אתה לוחץ על המקש 123 (צד שמאל למטה) לחיצה ארוכה,
עד שנפתח החלון של ההדבק,העתק וגזור

yairel
05/04/09, 18:51
שוב, יש גרסה חדשה לקליפי, כנראה ששם לא צריך ללחוץ על 123 בגלל שגם בלי ללחוץ קופץ מין חלון קטן עם הפקודות העתק הדבק וכו', הם עשו את זה ממש כמו בגרסה 3.0
אבל הבעיה שלי היא אחרת, בפעם המיליון, אני רוצה לסמן שורה מתוך טקסט בדף אינטרנט. כשאתה לוחץ לחיצה ארוכה אין לך את העיגול הזה, יש אותו רק כשאתה מסמן דברים שאפשר לערוך אותם. לא סתם אמרתי לעשות את הניסוי. בן, תגלוש לאשכול הזה דרך האייפון ותנסה לסמן רק את המשפט הבא:
"היום יום ראשון".
אתה תראה שהוא לא יתן לסמן אלא יבחר את כל ההודעה.

Ben.S
06/04/09, 09:59
שוב, יש גרסה חדשה לקליפי, כנראה ששם לא צריך ללחוץ על 123 בגלל שגם בלי ללחוץ קופץ מין חלון קטן עם הפקודות העתק הדבק וכו', הם עשו את זה ממש כמו בגרסה 3.0
אבל הבעיה שלי היא אחרת, בפעם המיליון, אני רוצה לסמן שורה מתוך טקסט בדף אינטרנט. כשאתה לוחץ לחיצה ארוכה אין לך את העיגול הזה, יש אותו רק כשאתה מסמן דברים שאפשר לערוך אותם. לא סתם אמרתי לעשות את הניסוי. בן, תגלוש לאשכול הזה דרך האייפון ותנסה לסמן רק את המשפט הבא:
"היום יום ראשון".
אתה תראה שהוא לא יתן לסמן אלא יבחר את כל ההודעה.

למען האמת אין לי מושג,לא ממש יצא לי לנסות בגלל זה לא שמתי לב לזה..מסתבר
שזה אפשרי רק בטקסטים הניתנים לעריכה
בכל אופן אני יודע רק על הסימון של הכל,לחיצה ארוכה וזה מעתיק לך את כל הטקסט באותו בלוק

אם אני מוצא את הדרך אתה מוזמן לשתף ;)

Fishi
23/04/09, 10:23
למיטב ידיעתי, לא ניתן להשתמש ב- clippy בספארי, ובעוד כל מיני אפליקציות.
זה בעיקר טוב לאפליקציות בהן ניתן לפתוח את המקלדת - כמו פתקים, sms וכו'.

אשמח לדעת שאולי אני טועה, וכן ניתן להשתמש בזה בספארי... :-)