מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| עברית חינמית

yairel
27/03/09, 09:15
כמה פרויקטים שונים יש לעברית החינמית? אני רואה שיש שניים בינתיים iVrit ו - OpenHebrew.
1. האם יש יותר?
2. איזו עברית הכי טובה?
3. בינתיים יש לי את iVrit אבל הכתב העברי שם לא מיושר לימין, זה עתיד להשתנות?
4. האם ב - OpenHebrew הכתב מיושר לימין?
אשמח מאוד אם מישהו יכול לעשות סיכום כזה של יתרונות וחסרונות בולטים בכל אחד מהם.

S.L.Y - T.B
27/03/09, 09:24
כמה פרויקטים שונים יש לעברית החינמית? אני רואה שיש שניים בינתיים iVrit ו - OpenHebrew.
1. האם יש יותר?
2. איזו עברית הכי טובה?
3. בינתיים יש לי את iVrit אבל הכתב העברי שם לא מיושר לימין, זה עתיד להשתנות?
4. האם ב - OpenHebrew הכתב מיושר לימין?
אשמח מאוד אם מישהו יכול לעשות סיכום כזה של יתרונות וחסרונות בולטים בכל אחד מהם.

1. לא
2. openhebrew
3. יכול להיות שכן, לא בטוח
4. לא

yairel
27/03/09, 10:01
למה openhebrew טובה יותר?

D.G.S
27/03/09, 11:40
יש הרבה מאוד באגים ב iVrit הבאג שהכי קריטי זה שאם אתה מנסה להסיר את העברית המשיר נדפק ...
וב openhebrew אין באגים . אבל תום ציקלו ( אוו משהו כזה ) אמר שהוא לא עומד לפתח יותר את החבילה . זאת אומרת שהוא רק יסדר לנו דברים בסיסים כמו תצוגה אכותית יותר ישור לימין ועוד ועוד ...
לאומת זאת iVrit לא עומדים להפסיק הם עומדים להוציא הרבה מאוד דברים ( וכמובן תיקון לבאג הזה ) והם לא מפסיקים לעבוד ... אני חושב שאם נעשה השוואה עתידים iVrit תהיה יותר טוב ...

Ben.S
27/03/09, 14:32
יש הרבה מאוד באגים ב iVrit הבאג שהכי קריטי זה שאם אתה מנסה להסיר את העברית המשיר נדפק ...
וב openhebrew אין באגים . אבל תום ציקלו ( אוו משהו כזה ) אמר שהוא לא עומד לפתח יותר את החבילה . זאת אומרת שהוא רק יסדר לנו דברים בסיסים כמו תצוגה אכותית יותר ישור לימין ועוד ועוד ...
לאומת זאת iVrit לא עומדים להפסיק הם עומדים להוציא הרבה מאוד דברים ( וכמובן תיקון לבאג הזה ) והם לא מפסיקים לעבוד ... אני חושב שאם נעשה השוואה עתידים iVrit תהיה יותר טוב ...

זה לא בדיוק באג,העניין הוא שהתקנת העברית של iVrit משנה קבצי הפעלה,ואם אתה מוחק אותה
זה מוחק גם את הקבצי הפעלה האלה..
אבל יש באג אחר,כשנכנסים לאנשי קשר זה ישר קורס ומגיע למסך הראשי..

אבל כן,יסדרו את הכל ושידרגו,צפו לעדכונים בסידייה בקרוב..

yairel
27/03/09, 15:49
בן אתה לא בדיוק צודק....הבאג של האנשי קשר הוא לא מוחלט ויש דרך להתגבר עליו. אם תסנכרן את האנשי קשר שלך דרך האייטונס הכל יסתדר. באחריות.

Ben.S
27/03/09, 18:51
בן אתה לא בדיוק צודק....הבאג של האנשי קשר הוא לא מוחלט ויש דרך להתגבר עליו. אם תסנכרן את האנשי קשר שלך דרך האייטונס הכל יסתדר. באחריות.

אתה מסכים איתי שאין כזה דבר באג לא מוחלט?
כל עוד הם עשו משהו כזה שלא עובד כשורה זה נקרא באג..
זה שיש דרך להתמודד איתו זה משהו אחר..אבל זה לא אמור להיות ככה..
(ואגב תודה אני אנסה..)