מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קצת סדר בעברית בבקשה

nivzu
20/03/09, 23:53
יש לי טאצ' דור ראשון, גרסא 2.2
רציתי להתקין עליו עברית של hebdev כמו שהתקנתי כבר על שני אייפונים עם אותה גרסא, אבל הבנתי שהם הפסיקו לפתח. השאלה שלי היא איזה עברית אני יכול לשים לגרסא שלי? ואיזו תהיה הכי טובה?

העברית שHebDev פיתחו לא תומכת בגרסא הזאת? ואם כן מאיפה אני משיג אותה עכשיו (אין לי אתה בsources כבר בסידיה...)

S.L.Y - T.B
21/03/09, 06:13
הבדב נסגרו, שכח מהם. אין לך יותר אפשרות להתקין את העברית שלהם. הדרך היחידה שלך להתקין עברית למכשיר, זה לשדרגו לגרסה 2.2.1, ואז לבחור בין העברית בתשלום לבין החינמית החדשה. בכל מקרה, אם אתה שואל לדעתי, בינתיים העברית בתשלום הרבה יותר טובה ואיכותית, יכול להיות כי העברית החינמית היא רק ראשונית, ובזמן הקרוב ייצאו עוד רסאות עם שיפורים (כך אני מקווה).....

LunaL
21/03/09, 10:22
זה לא נכון...
הב דב נסגרו זה אמת,
אבל אתה עדיין יכול להשתמש בעברית שלהם בגירסא 2.2, התקנתי עברית כזאת על אייפוד של חברה בדיוק לפני שלושה ימים והיא עובדת מצויין.... הדבר היחידי שמונעת ממך החסגרותם של מפתחי הב דב זה את גירסאת ההמשך, כלומר 2.2.1... ושתצטרך לעשות את זה ידנית שזה קצת כאב ראש אבל התוצאה היא אותה תוצאה... יש הרבה מדריכים מסתובבים ברשת תוכל למצוא לך אחד בקלות ולהתקין לך עברית...
בהצלחה ויום נעים...
:)

nivzu
22/03/09, 02:36
אפשר קצת עזרה בפרטי לגבי העברית ה"ישנה" (לגרסא 2.2 של hebdev)

כי כל הקישורים בכתבות כבר לא עובדים, אז בבקשה - מי שיש לו הכל קצת עזרה - פרטי :)

S.L.Y - T.B
22/03/09, 05:45
זה לא נכון...
הב דב נסגרו זה אמת,
אבל אתה עדיין יכול להשתמש בעברית שלהם בגירסא 2.2, התקנתי עברית כזאת על אייפוד של חברה בדיוק לפני שלושה ימים והיא עובדת מצויין.... הדבר היחידי שמונעת ממך החסגרותם של מפתחי הב דב זה את גירסאת ההמשך, כלומר 2.2.1... ושתצטרך לעשות את זה ידנית שזה קצת כאב ראש אבל התוצאה היא אותה תוצאה... יש הרבה מדריכים מסתובבים ברשת תוכל למצוא לך אחד בקלות ולהתקין לך עברית...
בהצלחה ויום נעים...
:)

כל הקישורים לא עובדים, האתר שלהם נסגר, הסורס שלהם ירד, ואפילו אם יש לך את התוכנה שלהם מותקנת על המחשב, אתה לא יכול להתקין בעזרתה עברית. אתה חיייב את קובץ הריסטור הספציפי שהתוכנה יוצרת ולא ממש קל להשיג אותו....עדיף לשדרג ל2.2.1 ולהתקין את העברית החדשה

nivzu
22/03/09, 11:09
גם בשביל לשדרג אני מרסטר נכון?
אז אני מעדיף להשיג את הקובץ...
יותר בטוח, עובד טוב, לא מתרסק, ועוד ועוד...
אזזז אם יש מישהו שיש לו - you know...