מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה - איך מעלים קבצים ל apple tv שמותקן עליו boxee?

proff
20/03/09, 16:33
שלום שלום!
אוקיי, אז הסיפור שלי הוא כזה:
לא מזמן קניתי apple tv, וניסיתי להמיר סרטים בפורמטים כמו avi, ל- movie של קוייקטיים בכדי שאוכל להעלות אותו לapple tv, כשהאיכות הייתה גבוהה התוצאות היו מחרידות!
אז החלטתי שהדרך הטובה ביותר היא להתקין boxee על הapple tv, עכשיו עולות כמה שאלות,
מישהו יכול בבקשה להסביר את השלבים בפירוט? כלומר קראתי המון הודעות בפורום והבנתי שצריך להוריד את ה patch לדיסק און קיי ולהכניס אותו ל apple tv, העניין הוא מה עושים אחר כך?, אני עובד עם imac, ואין לי מושג איך אני אמור להעלות את הסרטים אחרי הפריצה ל- apple tv?
אני ממש ממש אודה לכם!!
תודה רבה!
וסוף שבוע נעים!
Proff

macguru
20/03/09, 19:17
לאחר הפריצה ואפשור הSSH שלזה ישנם מדריכים באתר אתה יכול להשתמש בתוכנה בשם וFUGU למק ואתה להתחבר למכשיר (רשת אלחוטית או ישירות עם כבל רשת) יש לבדוק את כתובת הIP של המכשיר במסך ההגדרות ולהקיש אותו בתוכנה בשדה Connect to ובשדה Username יש להכניס frontrow
וללחוץ על Connect בהצלחה
מצורפת תמונת מסך של התוכנה
http://lh6.ggpht.com/_LmDpvIuXQnY/ScPBcI7Ca4I/AAAAAAAAAGM/UlL5clmMlCA/Picture%201.png

proff
20/03/09, 20:48
קודם כל תודה רבה על התגובה המהירה!
Ssh זאת בעצם הפריצה עצמה?
דרך אגב, לא צריך להתעסק עם הטרמינל במק נכון? זה קצת מדאיג אותי.
האם אתה מבצע התקנות או שאתה מכיר במקרה מישהו שעושה זאת?
תודה רבה!
וסוף שבוע טוב!
Proff

macguru
21/03/09, 02:10
נשלחה לך הודעה בפרטי
לגבי הssh אכן זה חלק עיקרי בפריצה מכיוון שזאת הדרך שמתאפשרת לך היכולת של כתיבת קבצים במכשיר ע"י זה ניתן להתקין את כלל התוספות האפשריות הקיימות

proff
21/03/09, 16:18
היי שוב..
עברתי על המדריך http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=67061 והבנתי שהתוכנה (הPATCH) ל- DISK ON KEY מתקין גם את ה- SSH... אחרי שהשתמשתי ב- USB STICK והתקנתי על ה APPLE TV אני יכול פשוט להוריד את ה- FUJU למחשב ולהתחיל להעביר סרטים? או שזקוקים לתוכנה נוספת?
אגב לגבי ההתקנת NITOTV במדריך יש את השורה הבאה:

3. לאחר ההעברת כלל הקבצים (ניתן להשתמש בכל FTP client ) להעברת תכנים למכשיר תתחברו למכשיר בSSH (ווינדוס - שימוש בputty, מקיסטים שימוש בטרמינל) תכנסו לספרייה של הnitotv שהעברתם בשלב הקודם ותריצו את הפקודות הבאות :
א. chmod 755 installme
ב. sudo ./installme
הפלאג אין יותקן.

כל מה שצריך זה להיכנס לטרמינל ולכתוב את השורות? או שיש עוד שלב בדרך?

תודה רבה! וסף שבוע טוב!
PROFF
נ.ב אשלח לך מייל היום

macguru
22/03/09, 10:40
לאחר הפריצה יש צורך בהתקנת כלל הקודאקים הקיימים על מנת לראות כל פורמט קיים בנוסף אפשור הssh נותן לך את האופציה להעברי סרטים דרך הfugu ועוד לא התחלנו לדבר על האופציה לחיבור דיסק חיצוני למכשיר