מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| בקשר למערכת ההפעלה iPhone OS 3

yairel
17/03/09, 21:56
טוב אז ככה...באירוע אמרו שהשדרוג לבעלי אייפון יהיה בחינם אך לבעלי אייפוד טאץ' יעלה בסביבות העשרה דולרים.

בבקשה שמישהו יגיד לי שזה רק מה שאפל אומרים אבל בפועל מישהו יפרוץ את זה או משהו וזה יהיה זמין להורדה בחינם....

partocuh
17/03/09, 22:33
יפרצו ועוד איך. הכל נפרץ בסוף במיוחד כשיש גרסא בחינם לאייפונים דור 3 (זה אותו דבר לכל המכשירים) פשוט משום מה תאוות הבצע של סטיב עלתה עוד קצת (ואולי לא משום מה).

Berko
17/03/09, 22:48
חח הבן אדם מרוויח דולר בשנה עזוב אותו

יונתן כהן דור
17/03/09, 23:02
חח הבן אדם מרוויח דולר בשנה עזוב אותו

נכון, אבל רוב המניות באפל שייכות לו..
ותאמין לי שלא חסר לו כסף ביכלל.. הוא בין האנשים העשירים בארה"ב.

Berko
17/03/09, 23:24
חח ציניות אחי .. תרגע

phoenix2008
18/03/09, 08:14
משחק אותה תמים עם הקטע של הדולר לשנה אני שומע את זה עוד שיצאו האייפודים הראשונים

הוא משחק אותה טוב לב אבל בסוף דופק את כולם

nangel
18/03/09, 17:38
גם אם לא יפרצו,הגריסה תצא לאינטרנט ואז תוכל להוריד אותה בחינם ולעשות ריסטור לגירסה זו

S.L.Y - T.B
18/03/09, 17:46
מאז ימי גרסה 2.0, שדרוג גרסה גבוהה (2.0, 2.1 ועכשיו 3.0) עלה לבעלי אייפוד טאצ' 9.95$, אך כל פעם הגרסה עלתה לאינטרנט בחינם. איך אתם חושבים שיש את קבצי הריסטור במדריכים באתר לאייפוד? הוסיפו אותם מאחד האתרים להעלאת קבצים. הדבר האחרון שצריך לדאוג ממנו הוא האם תעלה הגרסה הפרוצה לאינטרנט, קודם צריך לדאוג מהם ההבדלים בין השדרוג שהוצג לאייפון, והשדרוג שיכיל פחות דברים כשייצא לאייפוד

Ben.S
18/03/09, 20:51
מאז ימי גרסה 2.0, שדרוג גרסה גבוהה (2.0, 2.1 ועכשיו 3.0) עלה לבעלי אייפוד טאצ' 9.95$, אך כל פעם הגרסה עלתה לאינטרנט בחינם. איך אתם חושבים שיש את קבצי הריסטור במדריכים באתר לאייפוד? הוסיפו אותם מאחד האתרים להעלאת קבצים. הדבר האחרון שצריך לדאוג ממנו הוא האם תעלה הגרסה הפרוצה לאינטרנט, קודם צריך לדאוג מהם ההבדלים בין השדרוג שהוצג לאייפון, והשדרוג שיכיל פחות דברים כשייצא לאייפוד

לא הבנתי אותך..שהאייפוד לא היה פרוץ ורק נקנה,כשנכנסתי לאייטונס
שברשות אפל,רק עושים update וזה מעדכן לך ך2.2.1 בלי שום עניין של להוריד מהאנטרנט או תשלום

S.L.Y - T.B
18/03/09, 21:19
לא הבנתי אותך..שהאייפוד לא היה פרוץ ורק נקנה,כשנכנסתי לאייטונס
שברשות אפל,רק עושים update וזה מעדכן לך ך2.2.1 בלי שום עניין של להוריד מהאנטרנט או תשלום

כי זה לא עדכון משמעותי. כתבתי בדיוק על אילו עדכונים אפל דורשים כסף